ПЛЕВЕН - 80

  • 26 355
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 556
Добре дошла, Йоана Wink

Момичета, СПЕШНО, ако може някой да ми помогне  Praynig На Габи му трябва за училище СТАН за тъкане, сещате ли се от онези малките станчета, на които тъчахме по трудово?

Изглежда ги има в Метро, там ще ги търсим Simple Smile

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 14:23 от Tess

# 286
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Tess, в  Практикер ги имаше. В отдела "Градина" към 15лв струваше комплекта.
Освен това много лесно можеш да му направиш от кутия за обувки напр.

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 14:58 от valja

# 287
  • Мнения: 2 556
Валя, много ти благодаря !!! Сигурна съм, че от кутия за обувки нищо няма да мога да направя Embarassed Аз не подозирах, че ги има навсякъде вече, мислех, че трябва да търся някой специализиран магазин за бълг. неща примерно  Grinning

# 288
  • Мнения: 22 439
Здравейте момичета. ))))

Ние си направихме една хубава разходка и използвахме хубавото време. ))) Сега вече може да се разваля, аз съм доволна. ))))

мама на Христина, предполагам ще пише щом е ходила на лекар. Идеята за ошав от сливи и дуфалак е добре, определено по-добре от пюрета и захранване на тази възраст. ))))

# 289
  • Мнения: 1 951
Поздрави на всички от  di_p. Те са си в Къртожабене и моля ви се там няма покритие нито един мобилен оператор  Shocked
Едва едва, казва тя, на едно определено място (на стол в детската стая Laughing) имало две чертички на Вивател.
Направо шантава работа, за населено място на 7-8км. от Плевен.

Ей, Тес, как ми припомни за тези станчета. Много се забавлявах като бях малка с тях  Grinning

# 290
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ей, Тес, как ми припомни за тези станчета. Много се забавлявах като бях малка с тях  Grinning

 PeaceИ аз,даже сега ме накара да се замисля къде ли е??? newsm78
Благодаря за поздравите Hug

# 291
  • Мнения: 2 070
Константина, бебетата имат такива запичащи периоди, не се шашкай
Имаме даже една плевенчанка в отчетната ни, нейните момчета и двете не акат по седмица
В момента Ели също е в такъв период и аз го свързвам със захранването, макар че уж тиквата не запичала, аз това и давам
Хриси е много малка за пюрета, влез чети за захранването, пюретата няма да помогнат, по-скоро ти ги пий сливите и отварите, може да пробваш малко на нея да дадеш, но не прекалявай, малка е
Хапвай ти овесени ядки и супички

Мацки, днес цял ден съм навън, много се изморих
Да ви кажа, че са гласували увеличение на таксите за градините, май на 55 лева, трябва да видя сега в сайта на Посредник, имало материал

Поправям се, не са го гласували, има предложение, което искат да гласуват в четвъртък - 65лв за ясла и 55 за градина

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 18:44 от ДеЩоВиди

# 292
  • Мнения: 2 070
Леле, Блек Чери, прочетох го тоя линк
Никога не бих приложила подобна дресировка спрямо детето си, никога
Ако ще и в един момент да подейства, според мен след години ще се видят последиците - стресливо дете, ще му липсва чувство за сигурност и тн
Особено пък на бебе - те имат нужда да знаят, че мама е до тях, не виждам какъв е проблема бебето да спи с родителите си и ако се събужда през нощта да си заспи пак само Ние така се правим на заспали както съветва този лекар и наистина Елена си играе малко и си заспива сама, но това само ако е в леглото при нас и ако е през нощта или много рано сутрин
Не било нормално майката да държи ръката на детето си, тоя в ред ли е
Естественото състояние на децата е да искат да спят при родителите си като бебета и малки, в един момент сами поискват да спят отделно и да си имат стаи

# 293
  • София
  • Мнения: 9 862
От нашата градина една от майките каза,че са имали обща родителска срща,имало е съветничка от Общината.Не са го гласували предложението,но тя им казала,че вероятно таксата ще е 55лв.

# 294

Общи условия

Активация на акаунт