ПЛЕВЕН - 80

  • 26 400
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 556
Дивианка, нека се оправя по-бързо детето!

мама на Христина, аз лично съжалявам много яко, задето си дадох навремето на 3-месечното бебе пюрета, дано при вас има само положителен ефект Wink При нас ефекта беше  Sick

Да, тока спира рано сутринта, не знам у нас има ли последствия

# 271
  • София
  • Мнения: 9 879
От кои дати имате колети?
На мен са ми отказали два артикула на обща стойност 10евро.За първи път ми се случва.Писах им мейл да ми пратят ваучер на мейла,а не по пощата,но отговор нямам. Confused

# 272
  • Мнения: 22 473
От кои дати имате колети?
На мен са ми отказали два артикула на обща стойност 10евро.За първи път ми се случва.Писах им мейл да ми пратят ваучер на мейла,а не по пощата,но отговор нямам. Confused

чакай за отговор 2-3дена, не по-рано. )

# 273
  • София
  • Мнения: 9 879
Получих мейл с входящ номер преди малко.Грешката е била моя.Имам отказан само един артикул,но гадовете са го изписали два пъти.И аз съответно пиша сумата двойно.Като си оправих грешката веднага получих мейл.

# 274
  • Мнения: 189
До сега четохме с половинката една от темите тук-за изцепки на татковци,голяма веселба...накрая той гордо се изказа,след мой коментар,че аз няма какво да пиша в темата-"Ами аз доста съм информиран!" LaughingКоето си е така,да си го похваля.
Момичета,аз само за Хриси мисля,посъветвайте ме какво да правя с това недрискане... ooooh!Каквото и да хапна на нея не й действа,за това се принудих да й дам пюре,надявам се то да даде ефект.Правим й масажче на коремчето,никакъв резултат.Трябва ли да я заведа на лекар?Не съм й давала АМ от събота,защото реших,че то я запича...

# 275
  • Мнения: 22 473
мама на Христина, на какво АМ сте?
пюрето може и да ти реши проблема, но може и да не го реши. А и ви е много рано за пюрета според мен.

# 276
  • Мнения: 0
До сега четохме с половинката една от темите тук-за изцепки на татковци,голяма веселба...накрая той гордо се изказа,след мой коментар,че аз няма какво да пиша в темата-"Ами аз доста съм информиран!" LaughingКоето си е така,да си го похваля.
Момичета,аз само за Хриси мисля,посъветвайте ме какво да правя с това недрискане... ooooh!Каквото и да хапна на нея не й действа,за това се принудих да й дам пюре,надявам се то да даде ефект.Правим й масажче на коремчето,никакъв резултат.Трябва ли да я заведа на лекар?Не съм й давала АМ от събота,защото реших,че то я запича...

Не знам други дали са чували за листенце от мушкато, но при нас действаше перфектно Hug

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 23:39 от vikid

# 277
  • Мнения: 189
Фризовом й давах,още не е дрискала,за сметка на това така се насука тази сутрин,че аз се изкефих тотално.Яде си детенце,нощес е спала от 21 до към 7 без да се събуди/пропусна си последното хранене към полунощ...Гледам показало се е слънцето тази сутрин,ще идем при Педито Sad
Знам и за мушкатото,но не искам да й бърникам дупето.
Мирама,не ми се искаше да й давам пюрета,но се надявам да помогне.Аз мисля после пак да ги спра,искам да почвам най-рано то края на февруари с тези храни,но ако пюренцата помогнат,ще й давам.

# 278
  • Мнения: 40
Мама на Христина, а правиш ли и следното упражнение - хващаш и краченцата и ги притискаш леко към коремчето? Така няколко пъти. Опитай може да даде резултат.

# 279
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравейтеееееее.  bouquet
Къде сте всички?Може би навън,като гледам какво слънце е пекнало....
мама на Христина и аз захраних Меги на вашата възраст,за което съжалявам,но тогава нямах много време да чета във
форума,за сега няма последствия,дано и занапред няма.За изхождането,водих Меги при д-р Бързашка(ОБ),защото и тя не ходеше по 3-4 дена,оказа се че коремчето не и напрегнато и просто няма какво да изхожда.Поема толкова храна ,че коремчето преработва всичко.
Това обяснение не ме задоволи,естествено,но малко по малко като почна да яде повече нещата се оправиха.
леле днес се разписах яко..... newsm78

# 280
  • София
  • Мнения: 9 879
Константина,не бих дала пюрета само зараи запека,на тази възраст.Истината е,че и аз захраних рано,но по незнание.И тогава започна запека на Бубка,точно покрай захранването.И до днес сме с лениви черва.Не твърдя,че е от това,но все пак.А Мими нямаше никакви колики до двумесечна възраст,когато и дадох сокче ooooh!.е,веднага го спрях,но коликите бяха гадни,получи и разстроство.
У нас кашоните растат ли растат,скоро няма да има къде да се разминем. Crazy

# 281
  • Мнения: 22 473
Здравейте и от мен момичета. ))))

Времето на вън е чудно, след малко изчезваме на разходка с Калина. ))) Ако някой ме види да се обажда, защото аз съм толкова отнесена, че редовно подминавам хората. )))

# 282
  • Мнения: 50
Константина , ами давай и ошав от сушени сливи , на нас спомагаше ,поне е не е пюренце.И аз съм на мнение  ,че не е добра идея.Ти си знаеш най-добре де.Даже по-добре да дадеш дуфалак ,отколкото да захранваш.И Боби започна да запича като почнахме захранването.И ние рано започнахме ,малко преди 5 месец.
И това дето ти казва Светла -събери крачетата и "залепи" бедрата към коремчето. 
Браво ,че се е справила ,олекна ли с 2 кг. хахахахахах

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 11:48 от black_cherry

# 283
  • Мнения: 2 556
Здрасти и то нас, аз днес накрая се наканих да заведа Кари на ваксината против рубеола, заушка и морбили. Милата, доста кротка беше, но си и поплака  Confused Срещнахме в поликлиниката Хриси и Константина. Малката Хриси е голямо сладурче  Wink И аз това я посъветвах - по-добре да даде малко Дуфалак, той поне действа безотказно. Но нека лекарите си преценят...

# 284
zdraweite i ot men, az se kazwam Yoana-25g, malkata mi kukla e Dariq na 6 meseca,ot drujba sme, Grinning da se zapi6em i nie v tozi spisak Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт