Vitaslim LINE

  • 94 098
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
аз пия витаслим лайт, което е нов продукт на същата фирма. 20 капсули са.

И аз го пия - Лайта. От 3 седмици вече го взимам, ама по-евтино от теб го купувам. Май някъде за 11 и нещо, 12 лева. Свалила съм 3-4 килограма. При теб какво става?

# 31
  • Мнения: 1
аз пия витаслим лайт, което е нов продукт на същата фирма. 20 капсули са.

И аз го пия - Лайта. От 3 седмици вече го взимам, ама по-евтино от теб го купувам. Май някъде за 11 и нещо, 12 лева. Свалила съм 3-4 килограма. При теб какво става?
СТрахотно, дами! И аз се записвам за темата и ще следя как са нещата при вас (за което, разбира се, вие трябва да пишете  Laughing) Почнала съм Лайта от 2 дни, но е още рано за резултати при мен. След седмица ще имам вече и лични впечатления.

# 32
  • Мнения: 0
Ееее, екстра. Радвам се, че има повече от една тема във форума за тези продукти. Записвам се и тук. Запис! Flutter

# 33
  • София
  • Мнения: 310
определено и мен живо ме интересува, колебая се дали да дам повече парички за Витаслим лайн или направо да опитам с Витаслим лайт, моля ако някой е пил и от двата , нека сподели, дали си заслужава и ефекта дали е по-голям, че съм в голяма дилема newsm78 при мен около 7-8 килца са ми излишни така че има какво да се желае

# 34
  • Мнения: 66
Имам едно питане - Има ли странични ефекти и наистина ли има ефект?  newsm78 Щото пиех Ли Да  и тогава трябваше да спра да карам кола , защото ми се виеше свят , падаше ми кръвното , а и тая сухота в устата направо ме побъркваше . А най - лошото беше , че после качих допълнителни килограми и си обърках цикъла . Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 5
Ами, така като гледам тук, май аз единствена си признавам, че ги пия.  Rolling Eyes
Доволна съм именно защото няма странични ефекти, а резултатите идват постепенно. Това ме кара да вярвам, че ще ги запазя. Ясно ни е какво става след бързото сваляне  Sad
Препоръчвам ви да разгледате подробно сайта им. Аз май целия го изчетох, преди да започна.  Embarassed Е, вкарах нова дума в речника си - нутрикозметика.

marinap - ако спортуваш, май си за Лайн. Но ако нямаш време за тези дейности, като мен, си за Лайта. Но все пак, влез в сайта им и прочети повече.

# 36
  • София
  • Мнения: 310
milana_petkova благодаря ти, днес се консултирах в две аптеки и ми препоръчаха Лайта, казаха че вече имали доволни клиенти,
от днес и аз започвам да го пия
казаха също че нямало странични ефекти и не би трябвало да влияе на цикъла Peace
успех на всички, след известно време ще докладвам Peace

# 37
  • Мнения: 66
milana_petkova много благодаря    Peace И последно въпросче - Вярно ли е , че от тези хапчета се отслабва само в областта на корема , дупето и краката ? При вас как е ?  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте, дами,

Съвсем скоро попаднах на сайта на тези хапчета Vitaslim и честно казано доста ме заинтригуваха. Но преди да отида до аптеката исках да попитам тук - имам проблеми и ми се налага да пия противозачатъчни - Диане 35, от които разбира се си качих доста килца. Та интересува ме дали първо трябва да мине 9 месечния ми курс с Диане 35 и след това да се реша да пия Vitaslim или не пречи докато си пия противозачатъчните, да пия и Vitaslim.
Много ще съм благодарна ако някои е информиран и сподели с мен.
:

# 39
  • Мнения: 5
sonik_f, признавам си, че ме разсмя.  Laughing Laughing Laughing Не смятам, че има изобщо продукт, за каквото и да било, който да е с толкова точно локализирано действие. При мен си е цялостно подобрение на тонуса на тялото. Намаляха ми килцата, то си личи вече. Аз ги взимам от няколко седмици. Най-хубавото е, че бюстът ми си е същия  Embarassed Wink

 slaveq_s, на теб, за съжаление, не бих могла да ти бъда полезна. Ето тук в сайта на Витаслим - http://vitaslim.bg/information/mnenia-za-vitaslim/как-да-овладеем-апетита са дали съвети на специалисти. Прочети си внимателно нещата. Но си мисля, че след като са натурални продукти, не би трябвало да имаш проблем.  Peace

Надявам се, момичета, наистина да съм ви била полезна  Hug

# 40
  • Мнения: 66
Много благодаря Hug  Това беше много полезно  Peace

# 41
  • Мнения: 120
Като гледам отдавна не сте писали и който  пие Витаслим Лайт  би трябвало да има някакъв резултат.Бихте ли споделили.Аз днес си взех една опкаковка-надявам се да ми се намали апетита-така по-лесно да си издържа на диетата(С нея доста се сваля ама пусти глад).За горене на мазнини малко ме съмнява да има ефект.

# 42
  • Мнения: 5
Здравей!
Тук не пишем, защото ни сляха темите и вече сме на http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=364835.195
Там можеш да видиш и за резултатите  Peace

# 43
  • Мнения: 120
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт