Ноемврийчета 2005 - 24

  • 12 552
  • 217
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 830
Здравейте! И запис!

Ружа, честито ти момченце...ще има да забелваш пишки  Crazy

Мики: Честита ви годинка. Между 20 юли и 20 август също между 20 октомври и 20 ноември все едно че гледам различни деца. Много е пораснал между тези месеци. Разбра ли ме? Mr. Green

Ние тръгнахме на градина, здрави сме (пупу)

# 16
  • Мнения: 1 541
Здравейте. Аз ви следя константно, но нещо никак не ми се пише, така че ще ме извините за записа само  Embarassed

ПП. Въшките ние вече ги борихме веднъж- не искам да се връщам към този спомен  Tired

# 17
  • София
  • Мнения: 830
ПП. Въшките ние вече ги борихме веднъж- не искам да се връщам към този спомен  Tired
rotfImbo
 hug

# 18
  • Мнения: 1 541
Смееш се ти, сестро, ама само се представи освен че пощих главицата руса по цял ден и цяла вечер с едно фенерче, ами и в моята грива с удължена коса се бяха преселили  Crazy Ревеше ми се като магаре  Laughing

# 19
  • Мнения: 9 903
и откъде това, Нана даже на градина не ходи.

# 20
  • Мнения: 3 089
аз като дете от едно комшийче прихванах. те на детска редовно ги пощят - при нас е някъде веднъж на 3-4 седмици.

тити - говори ми за там, плс. топло е, интересно е, а и както ме е свила работата, малко цвят няма да ми е излишен ...

# 21
  • Мнения: 100
Добро утро и от мен.
 Ехе нали зима какви въшки.
Пак в градината има болни ужас, отново ще сме сополиви всички. doh Но нищо.
Лек и усмихнат ден на всички.

# 22
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Елспет, разбрах те  Wink
Маик, аз забелязвам същата зависимост.
Ето, във вторник и сряда Марти си остана у дома заради РД на Ангел и от вчера са и двамата със сополи, кашлят, пак пълната програма. Вече даже никакви лекарства не им давам, да си ходят такива сополиви, и без това няма да ги събирам с други деца тия дни. От началото на декември са все сополиви и кашлящи с почивки от по 3-4 дни.

# 23
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Аз пък имам кулинарен въпрос към Елспет - как направи сметаната толкова гъста (за тортата със снежния човек, за Острова на съкровищата)?

# 24
  • Мнения: 3 089
и аз я питах същото и тя ме светна следното:
на 400 мл сметана се слагатли 4 с.л. обикновена захар. и чудото ставало!
аз веднагически опитах и да, стана!
само че, понеже не вярвах, сложих 4 с.л. от ситната захар - не епудра, но не е едра и като обикновената. стана чудесно.
много ме кефи тая хватка, защото навява вкуса на маслен крем, а всъщност си е чист сметанов  Wink

# 25
  • Мнения: 100
маик мн съблазнително, но не е за моето дупе. smile3521 Имам още килца да свалям

# 26
  • София
  • Мнения: 830
Докато бяхме вкъщи се смилих над Боян и му разреших в петък да си остане, за да му се съберат 3 почивни дни. В петък вечерта беше с температура - хем си знам. НО на него лесно му минават болестите (пупу)

Да така е за сметаната. Държа да отбележа, че на мен не винаги ми се получава така гъста. Сметаната трябва да е прясна и мн добре охладена.
На тортите с 50те снежни човеци нямам нито една снимка.  Close

Незнам как бих реагирала, ако Калина въшляса, не бих я постригала. Виж Боян е лесен - гола глава и приключваме.
Сега ще ви покажа Калинка малинка с дядо Коледа.
Ето Калина и Дядо Коледа (по-бързо искам да сляза)

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 14:20 от Елспет

# 27
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
майк, ели, мерси за акъла.

Ваньо няма снимка с Дядо Коледа - или са забравили да го снимат или снимката се е изгубила преди да стигне до групата му. Много ме е яд.
Калина е голяма сладурана.

# 28
  • Мнения: 1 253
Лелеее. колко съм пропуснала. Даже въшки сме имали Simple Smile Милейди  съчувствам ти  Hug
Ния е леко сополива, з аразлика от нас с баща й, който лепхаме нейният вирус от миналата седмица и просто се размазихме. Аз от вчера съм на антибиотик, но просто не можех да ходя. Всичко ме болеше и постоянно вдигах температура. 2 дни се борих с панадоли и други от сорта, ама не успях да се преборя.

Ние се завърнахме. Беше невероятно Simple Smile искам пак Simple Smile))) но сега на по-близки дестинации.
Ето и и малко (около 500) снимки за разглеждане
http://picasaweb.google.com/arsova.ani/2008Antarctica#

Засега само ските сме организирали и концерт на AC DC   superuu  и на Depeshe разбира се Simple Smile Пропуснах го аз предишното идване, но повече НЕ Simple Smile

Не ми остава време да опиша пътешествието за съжаление, ама дано успея и това да направя.

# 29
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
еххо, добре завърнала се. оздравявайте бързо. аз отивам да разгледам малкото снимки   bouquet

разгледах ги, мога да кажа само УАУ! и още 1004 въпроса, но за сега ще замълча

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 18:46 от diddi

Общи условия

Активация на акаунт