Бабин ден

  • 3 155
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 756
DessiJ да си жива и здрава.  bouquet  благородно ти завиждам,за трите деца. да са ти живи и здрави мила  Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 1 428
Честит празник на всички кадърни акушерки и доктори   bouquet

# 32
  • Мнения: 4 187
Честит празник на всички, с чиято помощ идва на бял свят нов живот   bouquet !!!

# 33
  • Мнения: 9 438
Честит празник на всички в тази сфера и специални благодарности на акушер-гинеколозите и акушерките от МБАЛ-Троян !!!

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 18:25 от кристал

# 34
  • Мнения: 91
elica123 да ти е жив и здрав племенника. Hug Hugднес наистина е страхотен празник за хората ,които дават живот.и аз съм много благодарна и щастлива,че съм се родила на този светъл ден.  bouquet  bouquet честито на всички аг доктори и акушери от варна!!!

Благодаря!
Честит Рожден Ден и на теб! Бъди щастлива, здрава и много обичана от най близките ти хора!   bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 86
Честит празник на  всички добри акушерки и доктори!!!
Да са живи и здрави  и да ни  помагат!

 newsm20 newsm20 smile3521

# 36
  • Popovo
  • Мнения: 219
Честит празник на всички АГдоктори,акушерки и работещи в тази сфера на здравеопазването.Пожелавам им дълги години да помагат на младите семейства да усетят радоста от това да са родители.Поздравява др Йорданова, двете акушерки  от МБАЛгр.Попово затова че ми помогнаха да родя детето си и го спасиха.И на дрГущанов който проследи бременоста ми от самото начало до края.  Дълбок поклон пред всички вас! newsm20 smile3501

# 37
  • Мнения: 1 197
Поклон за всички кадърни доктори и акушерки!
Hug

И честит рожден ден на tanq_mt,на щерката

# 38
  • Мнения: 1 629
И аз искам да благодаря на всички, които ми помогнаха при раждането, и да честитя на баба ми и тя е в тази сфера Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 857
Честит празник на всички доктори и акушерки, които помагат да се появи новия живот!

Огромни благодарности на доктор Александров от АГ Варна! Благодаря, че сбъднахте мечтата ми! Благодаря на целия персонал от АГ Варна - много внимателни и отзивчиви!

# 40
  • София
  • Мнения: 293
Честит празник на всички акушерки!!!

Общи условия

Активация на акаунт