Когато сте ядосани, бесни,

  • 6 202
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 112
  Да не дава Господ да сте  наоколо, когато съм бясна bishop

# 91
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Влизам под душа.
Ако нямам тази възможност се разхождам някъде, слушам музика и пуша.

# 92
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
"затварям"вратата с всичка сила!Много ми отпуска нервите като я изхлопам!Преди предпочитах да вдигна скандал Twisted Evil на този които и най-близо,но вече гледам да се въздържам newsm61 Laughing

# 93
  • Мнения: 2 908
Искам да можех да крещя,да блъскам ,та да ми мине-обикновено обаче само плача.Или и аз влизам под душа и там ми минава.А най-доброто е-тегля някой любим филм и сядам да гледам-минава ми от раз.

# 94
  • Мнения: 4 892
Ставам брутално иронична и саркастична. Не се харесвам.

# 95
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Ставам брутално иронична и саркастична. Не се харесвам.
  защо ли аз съм така newsm78

# 96
  • Sf
  • Мнения: 808
Дъра-бъра. Нищо променено няма в Клю-то...

Когато съм бясна, съм мила, бяла и добра! С усмивка!

# 97
  • Мнения: 1 103
Ох никой да не ми е пред очите .
Скоро взех книжка и следващия път ще опитам с колата да разпусна малко като гледам при вас има ефект  Crazy

# 98
  • Мнения: 940
И да е у нас мъжа ми, пак не си го изкарвам на него.
Когато съм ядосана, отивам в кухнята да сготвя нещо, или сядам пред компютъра и играя на някоя игра. Или работя.

# 99
  • Мнения: 5 877
Е като го няма, телефон няма ли този човек  Laughing

# 100
не мога дори да се развикам тъй като живеем в блок с пенсионери.те по цял ден са си в къщи и няма начин да пропуснат този момент.после дето ще ме разнасят по квартала ...стискам зъби и това е .понякога ми иде да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire smile3505 smile3512
иначе най много се ядосвам когато се присетя за свекървата .добре че не съм я виждала от 2005 г / в чужбина е /.мечтая си да сме вече май месец  да си дойде за малко че да и кажа каквото ми се е насъбрало.стига толкова че само я споменах и вече почвам да се дразня

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 02:26 от steliana

# 101
  • Мнения: 194
Пускам си музика,излизам навън да си купя нещо /винаги ми повдига настроението/,гледам хубав филм.Разтоварвам се някак си,но рядко изливам яда си върху някого.Никой не  е длъжен да търпи последствията от лошото ми настроение,все пак

# 102
  • Мнения: 1 725
За съжаление, ставам лоша към всеки, който е наоколо, ако е от близките ми, особено майка ми, но пък и тя има нужда периодично да и връщам от туй, което получавам от нея.  Mr. Green  Wink
Пред другите се въздържам повече, но трудно и определено не оставям добро впечатление, без да знаят каква е причината.
Абе, сумтя, пуфтя, мрънкам до втръсване, не съм приятна никак  Blush

Общи условия

Активация на акаунт