Стоят ли мирно бебетата докато ги кърмите?

  • 1 131
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
И моят син не стои мирен,първо започва със събуването на чорапките и като приключи с тях започва да размахва ръчички и да дърпа всичко което докосне.От няколко дни ме следи и дали го гледам докато суче-погледне ме и ако не го гледам спира да се храни и ме гледа в очите докато не го погледна-и така проверки през няколко минути докато се нахрани и накрая за десерт и едно ухапване.

# 16
  • Мнения: 376
дано продължава в същия дух, че така ми харесва.
така ще бъде! щом и на двамата ви харесва, пожелавам ти дълги и щастливи кърмачески моменти!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 139
И при нас картинката е подобна.
Гладен е,засуква и се започва едно бутане и блъскане с ръчичката,която е отгоре.
Хем иска ду суче и не се отлепя от зърното,хем ме бута с ръка,мъчейки се да се откъсне.
В резултат зърното ми се разтяга като ластик,което не е много приятно,но нямам избор Mr. Green
И както е писала hrisi hristova-не се разминавам без ухапване ''за десерт'' Laughing

Иначе когато е сънен или много му се спи,си суче така спокойничко,че чак забравя да спре.
Но вече свикнах с всичко и се замислям,че много ще ми липсва акто приключим с кърменето Tired

# 18
  • Мнения: 11 112
Уха  hahaha Рита, извива се, ръкомаха, коронният й номер е да ми стисне зърното на свободната гърда с ръка и да го дърпа... Не мога да си представя какво ще стане, като порасне още малко и стане по-осъзната в движенията  ooooh!

И не, не е до оригването - моята дъщеря ако й изтеглиш цицата и за секунда преди да се е натъпкала, събужда квартала. Също паузата при смяната на 2те гърди не трябва да е повече от 6 секунди  Grinning

# 19
  • Мнения: 256
Охо, същата картинка сме и ние! Мятат се крака, ръцете стискат, мачкат, дърпат каквото намерят. От скоро малкия почна и да сяда вече и като приключи на бързо, направо си сяда и гледа доволно.

Общи условия

Активация на акаунт