Приятно ли ви е да събирате у вас двете баби без повод?

  • 3 599
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 54
Щом се уважават и рядко се случва да се събират какво те дразни? По-ли е добре да се мразят?

# 31
  • София
  • Мнения: 12 554
Не се събират, даже не се познават. Свекърва нямам - почина, а свекърът е в провинцията.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 252
В нас са се засичали само за изписването на бебето. Иначе свекърите ми гостуват поне 2 пъти годишно на родителите ми и това им е достатъчно. За 6 години обаче са поканили само веднъж родителите ми в дома си - чудни хора са. Звънят си за рождени и именни дни и контактите им са до там.
Ние живеем на 500км и от едните и от другите - та е разбираема липсата им в дома ни.

# 33
  • Мнения: 190
Не ги събирам без повод .
Аз и поотделно трудно ги изтрайвам / без да съм в лоши отношения с нито една от тях / , ама заедно е трудно за преглъщане .

и аз така Crazy

# 34
  • Мнения: 2 439
Каним ги два пъти годишно в заведение по случай рождените дни на децата ни.
Те си правят едно разменено гостуване веднъж годишно.
Възможно е да има един или два инцидентни контакти годишно, живеят в различни градове.
Към авторката - не се вълнувай толкова от мнението на свеки, излиза, че тя ти определя как ще протече срещата с майка ти. Обясни й, че не е задължително да ви свети, това си е чиста проба натрисане.

# 35
О,изобщо няма да ми е приятно  да ги събера двете баби у нас. Без повод? Абсурд! Stop

Ако се виждат или си говорят по телефона,по -добре да не знам.   Heart Eyes

Предпочитам аз да ги посещавам с внучето им. За сега и тях ги устройва това.

# 36
  • Мнения: 1 447
Много рядко се случва да ги събера и двете на куп.Като изключвам поводите на които задължително се събират заедно.
Предпочитам когато майка ми дойде на гости свекървата да я няма,за да може да се видим и да си поприказваме.

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Не ги събирам без повод .
Аз и поотделно трудно ги изтрайвам / без да съм в лоши отношения с нито една от тях / , ама заедно е трудно за преглъщане .

Анджък

# 38
  • Мнения: 4 187
Нямам проблеми с това, бих ги събирала и без повод, но майка ми идва рядко у дома. Обикновено само по поводи.

# 39
  • Мнения: 884
Оооо, и двете  са на един акъл, харесват се, и това ме радва , защото ги обичам, и не натоварвам с излишни отрицателни емоции децата. Обичам и да ми и дват на гости, пък било то и едновременно. За съжаление се случва рядко, вече си мисля, че не съм им приятна компания като домакиня...
Прави ми впечатление, че повечето постове са много крайни и категорични, но вие си знаете...

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 11:28 от TIHA VODA

# 40
  • Мнения: 868
Никога не се събират заедно.Различни хора са.

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Не се събират, даже не се познават.
Тук ме утрепа Mr. Green Е поне не са ли е вждали

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В нас са се събирали заедно един път на кръщенето на детето преди 4 години. От тогава не са се събирали и не горят от желание за това. Свеки е голяма актриса и майка ми не я понася, нито пък аз. Не изгарям от желание да я посрещам у нас.

# 43
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Не бих си и помислила.

# 44
  • Мнения: 560
Да,  приятно ми беше да ги събирам двете. Докато майка беше жива, те двете много се разбираха.
Баща ми и свекър ми също.   

Общи условия

Активация на акаунт