Как да научим бебето да заспива без друскане.

  • 31 307
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 476
Да ви се похваля 2 дни вече го слагам сам в креватчето ,а той се завива през глава със завивката и след 5 10 мин.e заспал.Невероятно но наистина е вярно.

да, много хубаво, дано така продължи  Peace
И аз да питам колко сте големи? Не те ли притеснява, че се завива през глава?  newsm78

# 61
  • Мнения: 251
Бебчо е на 8 м и2дни.А за завиването през глава не ме е страх защото всеки човек има инстинкт,а и аз наблюдавам скришом.Желая на всички УСПЕХ newsm10

# 62
  • Мнения: 63
super.mama.ani мойе ли да разкажеш как го постигна.
Не мислите ли, че бебо е малък още, защото като чета повечето отвиквания стават около 8-9 месечна въараст, тогава детето по-разбира, докато сега - то будала още. newsm78

# 63
  • Мнения: 251
За възраста не съм сигурна, бебе будала няма.Според мен те са истински дяволчета.Винаги  когато го слагаш да спи опитваш .Слагаш го ,завиваш ,погалваш по главичката,говори му нежни думи и след това излизаш от стаята.Не забравяй да оставиш отворено за да наблюдаваш.Никога не се отказвай.Желая ти успех.......

# 64
  • Мнения: 45
Не съм люляла и друскала и каквото там е. Thinking Винаги си заспива сам, моя юнак, дори когато усети че има някой в стаята започва да нервничи. Но задължително трябва да има кърпичка или ъгълчето на юрганчето да е на удобно място, за да може да си поиграе и да си ги потърка по личицето, докато заспи. При нас е така от новородено, остана си ни навик, може би.  А за мамите с такъв проблем,бих им вдъхнала само кураж, стискам ви палци да се преборите с този навик  Praynig, защото с порасване на децата и тежестта е по-голяма и тогава се появяват болките в кръста и ръцете ...., положението ще става по-трудно. Успех! Peace

# 65
  • Мнения: 270
супер.мама.ани вуждала съм много такива деца и не се учудвам. доколкото си спомням му казват "ефекта на папагала"
И на мен ми е странно но наистина работи
успех Peace

# 66
  • Мнения: 251
супер.мама.ани вуждала съм много такива деца и не се учудвам. доколкото си спомням му казват "ефекта на папагала"
И на мен ми е странно но наистина работи
успех Peace
Благодаря  bouquetна всички отзивчиви майчета. newsm74

Общи условия

Активация на акаунт