Наближава към последната третина нашата АПРИЛска дружина

  • 11 143
  • 306
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 143
Бен78, аз пък от руса и къдрава станах брюнетка с права коса! Simple Smile)) Мъжът ми като се прибра каза, че си имал чисто нова жена!:) Днес се отдадох на разкрасяване в дом условия - пилинг на тялото, мазила, маски на лицето си правих и накрая и фризьора .... много добре ми подейства!!
За болките в гърба (аз пак на мойта ама...) правете разтягащи упражнения, като напр. котешко гръбче без да огъвате кръстта навътре. Може в момента на движение да понаболява, но пък последващия ефект е добър и отнема напрежението от гърба. някъде гледах сайт с упражнения за бременни, ще го потърся. Тук на курса за бременни, който посещавам, редовно правим спец. гимнастика и не спират да ни дуднат, как не трябва да се залежаваме и всеки ден трябва да отделяме поне по 15 минути за упражнения. Гпвпря за случаите без усложнения, разбира се.
За термоканите за вода някой беше питал - аз ще се повторя ама пак ще го разкажа! Simple Smile В каната водата завира, ври няколко секунди и тогава изключва. ако обаче искате водата да поври повечко я оставяте леко отворена, без да щракне капачето - така може да си вриииии колкото си искате - 2, 3 5 мин.... Simple Smile

# 286
  • Мнения: 54
Olimpias - аз бях питала за каната и сега като го прочетох и се сетих, че съм го чела вече и даже си спомням, че ти го беше писала...благодаря ти много мила, че така преповтаряш...
пфу писна ми - тотална куха лейка съм станала - паметта ми е като на новородено...
мога да водя основно диалози от рода на - дааа чела съм по темата някъде, но какво беше и къде...не, не мога да си спомня, съжалявам...

# 287
  • Мнения: 309
Здарвейте момичета! HugЕй не сте много работни щом 5 странички сте изписали днес Naughty Mr. Green Hug
Нашата беболинка ни е много подвижна, днес цял ден ме подритва, пипа с ръчички....сладурката ми тя!
Момичета, мъжа ми утре защитава дипломната си работа, стискайте палци!Аз съм в сряда, стискайте и на мен! Embarassed Mr. Green
Мами с болежки - да се оправяте ей! Naughty Hug
Кенга, Толинка, бъдете силни, ние сме с вас!  bouquet Hug Hug Hug
Яника, стига с тия болежки, дано спрат вече та да усетиш и ти малко спокойствие!Мъчно ми е че се мъчиш така, ама за бебчовците всички на всичко сме готови! Hug
Гушкам ви всички! Hug
Лека нощ и да не забравите палците! Mr. Green

# 288
  • Мнения: 137
Здравейте мамчета как сте  Hug
Аз вече съм малко по-добре гърлото взе да ми се пооправя  Wink дано и другите мами с болежки да се оправят по-бързо  Praynig
Иначе бебка не беше от най- активните тази вечер  Thinking сигурно е изморена  Wink

ben78 аз ходя при нея на частно от самото начало, по принцип всеки път ме гледа на видеозона( все пак за това си плащам)   Peace
Казва ми как се развива бебка и плацентата всеки път я гледа уж, гръбнака и него. Но е имало и някой пъти в които направо си ме е претупвала набързо без много обяснения  Crossing Arms  По принцип за нея чух от една приятелка която изкара безпроблемна бременност и за това отидох при нея, но пък други хора са казвали че не са особено доволни Rolling Eyes но за почти всеки лекар е така има противоречиви мнения  Peace Аз за сега поне според нейните думи карам една безпроблемна бременност дано да е така  Praynig

Толинка надявам се скоро да се обадиш и да ни кажеш че си се оправила  Praynig Praynig Hug
лек и приятен ден на всички коремки  Hug

# 289
Здравейте мамчета.Аз съм нова при вас така,че ме извинете ако правя някоя грешка.Искам да ви питам как да си направя и аз линииката и дали има някое мамче да му пада косата,че вече ще се побъркам?да отбележа че желязо пия в максимално количество.Докито ми каза,че не може повече да взимам  от това количество и това е положението.Има ли и други като мем?

# 290
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Такузи, указания за поставяне на лентичка има тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4827.0
За капането на косата - много сме с този проблем. При някои е хормонално, при други от анемията. Лек няма, не се тормози излишно. След раждането ще поокапе още повече, после ще си се възстанови, няма да оплешивеем я.  Mr. Green

Принцеса Рая, стискам палците!

very nice, ами не знам какво да те посъветвам. То поне да ти беше изписал нещо широкоспектърно като Полижинакс...  Rolling Eyes Явно защото гъбичките са най-често срещания проблем при бременност и затова направо изписват за тях лекарство.

# 291
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Добро утро
Аз наминавам само за да ви пожелая успешен ден. Тук при нас е слънчево и приятно. Снощи пак имах доста контракции че и болеше ама се моля да отминават  Grinning
takuzi - спокойно още доста време ще ти пада косата поне докато бебо стане на 6-8 месеца няма страшно после ще се оправиш  Crazy Кликни върху някоя от нашите линийки и тя ще те заведе в някой от сайтовете.
princessa raia - стискам палци за мъжо ти ама щом е стигнал до там ще я вземе  Grinning
Хайде дано все хубави новини да има днес  Hug

# 292
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен Heart Eyes
Стискам палци на принцеса рая
Кенга много се радвам, че се отби Heart Eyes
Толинка Praynig, пиши как си
very nice да ги умаряш бързо тези гадини Hug
За всички с болки и проблеми Praynig
*dessi* как е малчо?
Олимпиас браво на теб за отделеното време за себе си, имаме нужда, остават ми още към 5 седмици работа и после мисля и аз да се поглезвам Flutter, а пък съпругът ми няма търпения защото щяла съм да му готвя и да го посрещам  Crazy
Аз да се оплача набързо, че вече спя с още 2 възглавници, една под краката че много ми се надуват и една между тях заради кръста - оказа се че има ефект, наистина облекчава  Whistling. Само дето снощи получих жестоко схващане на крака, направо скочих от болка и днес си взех (самоизписах си  Embarassed ) Магнерич и мисля да го пия 3 по 1. Нали не е проблем, че сама си го назначих, или да се обадя на лекаря...вие какво мислите?
Поздрави от мен за всички  Hug, Дея къде се запиля пак Thinking

# 293
  • Мнения: 7 114
takuzi, за да не изпадам в драми при вида на валмата косми, които ръся, си намерих любима песничка. Буги Барабата е класик.  
Годините минават, косата побелява,
душата ми обаче все по-млада става...
Когато дойде време да оплешивявам,
каквото ми остане, това ще си развявам...
По-скоро бих се хвърлил на палачите под ножа,
отколкото главата да си лъсна до кожа...

Бен и Олимпиас, честито ви отслабване (премерихте ли се след подстригването?)  
Жабче, още два дни остават, за да се обзаведеш по-трайно с другарче за спокойствие.  Hug
ВериНайс, при последното ми секретно изследване се наложи да ползвам същите глобули. Лекарката ми ги предписа с обяснение, че са само за облекчаване, но резултатите няма да бъдат чудодейни.  
Принцеса, ти поне си си имала другарче за ученето. Успех.   bouquet


# 294
  • Враца
  • Мнения: 2 267
добро утро момичета!
на мен пък косата ми стана много хубава и пада по-малко от преди.
поразрових се и прочетох че като родя ще си наваксам  Sad
така че дали сега пада или не- крайният вариант ще е един и същи.  Mr. Green

# 295
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен коремчета  Simple Smile

Днес такъв мързел ме е обзел, че не знам как ще я карам в офиса  Blush

Има ли кой да направи нова темичка, ако не аз да се пробвам, въпреки, че ще ми е за първи път Simple Smile

# 296
  • Мнения: 7 114
sharlot, опитай! С последното заглавие ако може.  Wink

# 297
  • Мнения: 734
Момичета, мъжа ми утре защитава дипломната си работа, стискайте палци!Аз съм в сряда, стискайте и на мен! Embarassed Mr. Green

Ох, в началото недоумение, пише, че съобщението е от вторник, следователно утре=сряда, т.е. ще защитавате в един и същи ден. После загрях, ама ми трябваше доста време.  Joy Успех и на двамата! Да ги разбиете тия дъртофелнициц от комисията!

Косата ми пада със страшна скорост. Все още има косми по главата, ама чак мъжът ми се втрещи като видя какви топчета си правя по няколко пъти на ден!  Joy Казах му, че може да се наложи да купува перука...

Very nice, докторката от Токуда ми беше предписала Гино-Дактарин, само ме беше погледнала и каза, че са гъбички. Как разбра без микробиология - не знам... newsm78 Както и да е - слагах ги. Около 2 седмици по-късно по ЗК лекарят пусна изследване, оказаха се наистина гъбички. Предписа ми Гино-Певарил и от тях съм по-доволна...А външно се мажех с Triderm, на мен специално ми се отразява по-добре, отколкото Клотримазолът. В Triderm също има клотримазол + още 2 съставки. Вярно, че е около 3 пъти по-скъп (10-11лв), но ми действа много по-добре.

# 298
  • Мнения: 568
Здравейте и от мен !

рони и аз ти се кефя на остроумието!

very nice и на мен ми обясниха ,че на този етап само облекчение ще има,какъвто и вид да са.За тази бременност само веднъж слагах глоболи не помня какви Embarassed и поддържам фронта с Клотримазол.
princessa raia стиснати за теб и мъжо!
sharlot и аз съм ЗА от вчера бременните имат нужда и от смях Simple Smile .Сигурна съм ,че ако срещнеш проблем по-опитните ще ти помогнат.

За всички с болежки и проблеми Praynig Praynig Praynig

# 299
  • Мнения: 2 090
Видимо е добре,а и щом прави поразии добре е работата Mr. Green .След малко обаче отиваме на лекар да го видят,че да съм спокойна все пак.
Nadeto_K, дано не ти се случват повече такива болезнени схващания,Магнерича си е точно и за мускулни крампи,така че не е проблем че си си го самоназначила.Доколкото съм чела точно магнезия помага в тези случаи,не може да ти навреди Hug.Някой да ме поправи ако греша Blush.Аз с първата си бременност имах 2 пъти такива по-сериозни схващания,много неприятно беше Tired,тогава и доста се бях поуплашила защото не знаех какво е... Rolling Eyes.Засега слава богу не ми се е случвало fingerscrossed.

А аз следобяд съм на ЖК,и нямам търпение Grinning.Така че после ще пиша повече Party Hug
Хубав ден,милички

Общи условия

Активация на акаунт