Попово-6

  • 19 232
  • 286
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 1 364
Стеле, много красиви снимки Grinning

Заслужавало си е да станеш в 5 ч.  Laughing
Разкажи как изкарахте? Колко градуса беше в планината?

# 107
  • 7800
  • Мнения: 243
Е, чак красиви нямаше условия да станат снимките, но благодаря Simple Smile . Не помня колко градуса беше, но добре се изпотих. Надявам се онези дънки 42 номер пак да ми станат.

# 108
  • Мнения: 111
Браво бе чак на 3-та страница сме отишли  Mr. Green Шъ има неизвинени дъ знайте  hahaha
skali4ka страхотни снимки Simple Smile Най ме накефи замръзналата котка  Joy
Ние тъкмо се прибрахме от плуване, вънка вали яко дъжд целите се измокрихме. За какво го суших Ванко след плуването  newsm78.

# 109
  • Мнения: 1 364
Здравейте Laughing
Нуше, при нас няма дъжд. Времето е страхотно за разходка. След градината се разходихме из центъра, минахме през свекърва ми и преди малко се прибрахме.

Вчера водихме котето на ветеринар. Прегледаха го, измериха му температурата и му направиха ваксина. Алекс гледа с голям интерес Laughing

Днес от Дома на Културата донесоха една покана   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=338391

телефона не се вижда 4 02 60



# 110
  • Мнения: 0
Здравейте на всички.Аз наистина имам доста отсъствия Embarassed.Пропуснах вече и три срещи,но на четвъртата ще дойда със сигурност.

# 111
  • Мнения: 523
Петя , верно е че имаш вече доста отсъствия .

# 112
  • Мнения: 16
Момичета ,за 2009 получавали ли сте парички от НОИ? newsm78

# 113
  • Мнения: 1 364
Здравейте! Аз от утре съм в отпуска....до 13,02.
С Алекс ще почиваме, ще ходим по разходки, ако някой има време за кафе да се обади Laughing


# 114
  • Мнения: 1 364
Момичета ,за 2009 получавали ли сте парички от НОИ? newsm78

За майчинството ли имаш предвид. Напиши си ЕГН то на лични и утре ще ти кажа кога ще имаш превод.
Можеш да си извадиш код от НОИ Търговище и да проверяваш по интернет какво и кога ти превеждат.
На сестра ми също се забави майчинството и днес проверявах какво стана.

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 07:37 от КАЛИЯ

# 115
  • Popovo
  • Мнения: 571
Мила, май всички сме още без пари от НОИ.
Аз имам ПИК кода и си проверявам в нета, но няма още, преди малко проверих.

# 116
  • Мнения: 1 364
Здравейте.
Преди малко се прибрах, навън е направо лято Laughing
 Ходихме със сестра ми и бебко на разходка и на барче.
Алекс днес пожела да отиде на градина и на обяд я вземах.
Сега скача по леглото и гони котето.



Диде, преди НОИ да изплати болничните и майчинството,  работодателя трябва да изплати/начисли/  заплатите, и да подаде Декларация Образец 1 в НАП.
За майчинството,  колегите като видят, че имаш подадена информация в персоналният регистър,  пускат плащане за съответния месец.
До една седмица след това парите са по сметката.
Повечето работодатели се оправдават с НОИ и НАП.

# 117
  • Мнения: 1 364
Добро утро!
Къде сте се скрили всички? Тази сутрин никой не предлага кафе, закуска... Laughing
Алекс тази сутрин е станала в 7,30 ч. и дава зор да ходим на село на кара тротинетка.
И днес да се възползваме от хубавото време, че другата седмица го дават дъждове.

# 118
  • Мнения: 143
Добро Утро и от нас .

# 119
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ей го кафето, моля заповядайте!



А ето и закуската.



Това за работодателя е много вярно, но след като почти никой няма преведени пари, значи проблема не е в тях. Първо си мислех, че при мен забавянето е от подаването на декларацията, но сега вече не знам. Не ни остава нищо друго освен да чакаме  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт