Попово-6

  • 19 223
  • 286
  •   1
Отговори
# 165
  • Popovo
  • Мнения: 571
Строй се, преброй се и на кафето.



Личи си, че не съм от Попово,  все изтървам новините.
Ще ходиш на сватбата на Деси и Калоян? Laughing



а няма ли да има 8мо мартенско парти на поповските мами?!?! то аз не че присъствам на сбирките ама... може и да ме огрее този път  Flutter
абе вие тука сичките се знаете, ама аз нали съм дърта  ooooh!

Пепена, и аз все се разминавам, но идеята ти е добра. Хайде да се организираме и този път няма да пропусна.

# 166
  • Мнения: 593
наздраве!аз съм на антибиотици и само ще мириша чашата.Ще ходиш на сватбата на Деси и Калоян? Laughing

Абе Таше, за същия Калоян ли става дума, за който си мисля? Значи ще се жени. Много се радвам, настина, да са живи и здрави и да се разбират. Не съм ги виждала тия хора сигурно повече от три години, само покрай Радо се събирахме с тях. Довечера като се прибере от работа ще му кажа, и той ще се зарадва.

atera, а ти да оздравяваш по-бързо, че поповските мами каквито са разтропани, скоро ще спретнат една форумска среща за приветсвие на новото попълнение .  lalalalasmile3540 nuts  Hands Clap  Stuck Out Tongue Winking Eye  friendship Hands Clap

Е, момичета, да си изпием кафето и всеки по задачи. Ние със Сиска сме още по пижами, плановете ни са пак да сме вкъщи цял ден. Така че - обаждайте се, ако не ми спре интернета, в Скайп съм на линия цял ден.
 wash hang  prostor 1ironing 1dishes newsm55  food002 clean clean

# 167
  • Мнения: 82
добро утро и от мен!вчера изпих последното хапче,чакам с нетърпение вечерта,за да си пийна една биричка,че не е прилично още от сутринта.днес трябваше да ходя до Варна,за да си поръчам СВАТБЕНАТА РОКЛЯ Sunglasses,но май ще ми се размине.

# 168
  • Мнения: 111
cybercat   да за същите става дума Wink Най- после ще ги оженим,то беше ходене и чудо 11-12 години  Mr. Green
Те са нашите кръстниковци  Hug и много им се радваме Wink
atera на Деси роклята е от Варна .... страхотна е Simple Smile Ако все пак идваш насам за рокля обади се за по кафенце да се видим Simple Smile

# 169
  • Мнения: 82
Ходих,ходих!нямах време за кафенце.Ванковата майка,ще обясниш ли "ти на кого си",че Ачо го мъчи дали се познавате.Аз пак не успях да си сложа снимка,ама продължавам с опитите.

# 170
  • Мнения: 593
Добро утро, момичета!
Днес е петък, 13 - надявам се да не сте фаталистки.
Между другото, утре е 14 февруари. Какви са ви плановете за деня и вечерта?
Радо иска да ходим на Сън Сити http://www.journey.bg/guide/guide.php?country=26&gtype=23 но на мен незнам дали ми се ходи толкова далеч, а и като си помисля колко ще похарчим (все пак засега само той работи)... едва ли ще мога да се отпусна.Трябва да тръгнем 5 часа сутринта с колата, за да сме там в 10. Ще се убием от път. Иначе, доколкото знам от разказите на свекъра, това е най-хубавото място в Южна Африка и си заслужава да се види.
Е, може би все пак трябва да се отпусна и да се насладя на това приключение, което ми се предлага.
Пишете какво ще правите утре. С какво ще изненадате половинките си? Аз мисля днес да опека някакъв сладкиш и да го изрежа във формата на сърце. Това съвсем не е лесна задача, като се има предвид, че единствената ми тава е с елипсовидна форма. Оле... и миксер нямам. Сега ще ми се разкаже играта...

# 171
  • Мнения: 82
Добро да е и от мен!cybercat ,отивай на Сън Сити,кога друг път ще отидеш?Един живот живеем!

# 172
  • Мнения: 1 364
Добро утро и от мен Laughing
Браво, тези дни голяма активност във форумчето Laughing Аз вчера неможах да стигна до компютъра.
Моята отпуска е към края си, в понеделник съм на работа Sad  Успях да си почина, да обърна повече внимание на Алекс,
да се видя с приятелки на кафе...

Зори, наистина днес е петък 13, но аз невярвам в такива суеверия....ден като ден. Според мен всеки човек има дни в който не му върви, независимо от датата.
Подарете  си една екскурзия до Сън Сити, друг път може да нямаш възможност да отидеш.
Направи повече снимки, все пак и ние да разгледаме красотите Grinning
Вчера с Алекс направихме от топките по рецепта на мама Яни /с натрушените бисквити/, но двойна доза Laughing
Половината ги направихме във форма на сърце. Two Hearts Алекс си прави охлювчета, топки, кръгчета и много се забавлява.
Надявам се сърцата да останат до утре. Друго не съм мислила....утре ще пиша повече за празника.

Нуше, много се радвам за Деси и Калоян.....чета и немога да повярвам, че най после са решили да се оженят Grinning

Диде, сестра ми също имаше превод във вторник. Дано вече да не се бавят.

Знаете ли зъболекар, който работи с деца? Казаха ми Динева. Знаете ли къде работи и някакви телефони?

За форумска среща когато и където решите ние сме на линия Hug

За сега чао Отивам  да се оправям, че чакам една приятелка на гости.
Лек ден на всички

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 09:50 от КАЛИЯ

# 173
  • 7800
  • Мнения: 243
cybercat, да ти имам проблема с "дългото пътуване", честно. И аз искам. Чакам да гледам снимки.

# 174
  • Мнения: 16
това със сладките топки във формата на сърце е  доста добра идея,тъкмо се чудех какво да направя Simple Smile А в скайп има възможност да пратиш любовно видео -послание на любимия  Heart Eyes

# 175
  • Мнения: 1 364
А в скайп има възможност да пратиш любовно видео -послание на любимия  Heart Eyes


Някой ще се възползва ли? Laughing

# 176
  • Popovo
  • Мнения: 571
Знаете ли зъболекар, който работи с деца? Казаха ми Динева. Знаете ли къде работи и някакви телефони?


Динева не знам коя е, но аз водя нашите при Цеца Лазарова. Доволна съм, предразполага ги, внимателно работи и децата не ги е страх като отидем. Имам телефоните и ако искаш.

# 177
  • Мнения: 593
А пък мен лично ме е страх от Лазарова. Shocked

# 178
  • Мнения: 1 364
Незнаех, че Лазарова работи с деца.
Диде, знам къде  е кабинета и ще отида да я питам.
Аз никога не съм ходила при нея.
Зори, защо те е страх от Лазарова? Според мен има доста клиенти.

# 179
  • Мнения: 16
А в скайп има възможност да пратиш любовно видео -послание на любимия  Heart Eyes


Някой ще се възползва ли? Laughing

Аз пратих вече:) То се записваш и го пращаш на пощата му,не е нещо всеки да го гледа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт