Попово-6

  • 19 266
  • 286
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 82
мама ЯниКолко сладко!В добрич казваме"честито ти весели очи"!

# 211
  • Мнения: 1 725
        Янче, честито ходещо човече! Да са му гладки пътищата занапред!

# 212
  • Мнения: 686
Мерси,мерси!Ето го юнака!
http://www.vbox7.com/play:850633b5
http://www.vbox7.com/play:cbdc3424
http://www.youtube.com/watch?v=NbN86Q9fhTc

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 15:02 от мама Яни

# 213
  • 7800
  • Мнения: 243
Голям сладур.

# 214
  • Мнения: 1 364
Наско е много сладък, а колко е щастлив само... Laughing
Яни, каго ще правите питка? Да видим какъв ще стане като порасне...нали такова е поверието Laughing
Алекс си хареса пастата за зъби. Аз бях сигурна, че ще хване мобилният ми телефон, защото все искаше да си играе с него.
Докато Алекс стане зъболекар, сигурно няма да имам зъби Laughing Mr. Green Laughing

# 215
  • Мнения: 686
Красе,събота или неделя,като Кайчо си е вкъщи.

# 216
  • 7800
  • Мнения: 243
Наско е много сладък, а колко е щастлив само... Laughing
Яни, каго ще правите питка? Да видим какъв ще стане като порасне...нали такова е поверието Laughing
Алекс си хареса пастата за зъби. Аз бях сигурна, че ще хване мобилният ми телефон, защото все искаше да си играе с него.
Докато Алекс стане зъболекар, сигурно няма да имам зъби Laughing Mr. Green Laughing

Е, ако стане зъботехник, пак ще ти е от полза. 

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 07:56 от skali4ka

# 217
  • Попово
  • Мнения: 687
Янче, честито ти ходещо човече  Hug

# 218
  • Мнения: 686
Благодаря на всички ви! Laughing
Като малко дете му се кефя на моя син,снощи до 22.30 не заспа от превъзбуда от новото откритие,че могат да го слушат крачетата.Днес е по-смел и прови повече крачки Heart Eyes.

# 219
  • Мнения: 593
Да е жив и здрав, малкия ми сладур!  Kiss
Ей сега вече започва веселото!  smile3539 nuts Stuck Out Tongue Winking Eye  Hands Clap

Ето ви малко  Nature Sunny да ви топли!!!

# 220
  • Мнения: 523
Хаха , Янче честито !!! Ей сега вече дупе да ти е яко , както се казва !!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 221
  • Мнения: 1 364
Здравейте Laughing
Тази седмица нямам време дори да прочета какво сте писали....не е като да съм в отпуска.
При нас няма нищо ново. Алекс е на градина, учат песни и танци за Осми март. Правиха някакви подаръци за празника от кутия шоколадови бонбони.
Много ми е интересно какво се е получило Laughing
Ние все още мислим къде ще ни е банкета Laughing Май този път няма да мога да отида на двата банкета /на Бюрото по труда и в Търговище с НОИ/,
защото ще са на една и съща дата Sad

Заре, имаш специални поздрави от моята колежка Таня!
Днес бях в Тръговище и голям лаф му дръпнахме двете  Grinning

Лека вечер на всички

# 222
  • Мнения: 523
10х , Красе ! Тя ми е голяма приятелка Танчето , както и мъжът и също !
Я как сте бе мами ? Нещо се губите , много неизвинени гледам трябва да се впишат на някои от вас . Къде се губите по трасето ?

# 223
  • Мнения: 111
Добро утро

Хайде  на кафенцето и закуската  Grinning


И аз тая седмица нямах никакво време да прочета форумчето  Rolling Eyes. Колежката във фондацията е бременна и я замествах слетобяд и така ми се уплътняваше целия ден Simple Smile .
От вчера дзверо се е разкашлял и днес и утре сме си в къщи Simple Smile. Вчера едвам изкара с мен на работа. Рисува,оцветява писа по дъската игра междучасието с учениците на гоненка в класната стая останах без глас да викам по него  ooooh!
Имахме вчера физическо Simple Smile. Влиза господина и вика : Ааа нов ученик ли имаме? Викам неее това е сина ми! А той : Сериозно ми той ми изглежда на второкласник  Joy Той е най едрия от класа Simple Smile Играха разни игрички в класната стая, защото физкултурния салон беше зает от "големите" . На Ванко много му хареса и заяви ,че повече не иска да ходи на градина , а на училище!!!  Mr. Green
Към края на часа сложи дартс на дъската и имаше състезание между момичета и момчета. Решаващия резултат за момчетата беше от Иван. Диването направи 200 точки и отбора на момчетата естествено победи Simple Smile Всички викаха : Ванкооо Ванкоооо йеееее  Joy
По трудово правихме камион или автобус от кутийки от лекарство или паста за зъби. Облепяхме ги с гланцово блокче, изрязахме гумите от учебника и ги залепихме, малко прозорчета наслагахме и след това най сполучливите ги качихме на 2-рия етаж на изложбата Simple Smile Всичко много му хареса на Иван и вече е категоричен ,че догодина ще е 1 клас в : "маминото" училище  Joy
Еуфорията беше голяма, лудницата пълна и веднага си намери съмишленници за лудории Wink

# 224

Общи условия

Активация на акаунт