Попово-6

  • 19 226
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 686

Янче честито ти ходещо малко детенце да ти е живо и здраво и много да те слушка.
Мерси Танче!
И нашия тати вчера едва се прибра от Славяново.Влакът не можал да тръгне от Горна,а нашия го чакал 3 часа на студа.Накарая свекъра го прибра с колата(добре,че не са закъсали някъде).

Кога ще е пързалката?Само да не е утре,че не мога да дойда щото питка ще търкаляме Laughing!Направих едни обувчици от захарно тесто,сега остава и тортата да заформя.Бабата ще опече вкусна питка и айдееееееееееееее.... newsm68

# 241
  • Мнения: 134
и ние  днес  се възползвахме от хубавия сняг, толкова  беше нетърпелива милата, че дори побърза сама  да се  "облече" за пързалка  Joy hahaha
http://www.krissssss.snimka.bg/album.php?album_id=335999&pid=10671265
Сложи шапката, после шала и започна да препира "хайде тъгвамееее, Ивито готова, има шапка и шал на носа"(рядко се примирява с последното)  Crazy

# 242
  • Мнения: 1 364
и ние  днес  се възползвахме от хубавия сняг, толкова  беше нетърпелива милата, че дори побърза сама  да се  "облече" за пързалка  Joy hahaha
http://www.krissssss.snimka.bg/album.php?album_id=335999&pid=10671265
Сложи шапката, после шала и започна да препира "хайде тъгвамееее, Ивито готова, има шапка и шал на носа"(рядко се примирява с последното)  Crazy


Голяма сладурана е Ивка Laughing
Утре няма ли да я доведеш да се потъркаля в снега?

# 243
  • Мнения: 1 364
Ние сега се прибрахме от детски рожден ден. Преди да отидем на РД купих на Алекс един голям пъзел от 1000 части. През цялото време даваше зор да си ходим да го подреждаме.
Като ги видях какви малки части са...тази вечер незнам дали ще успеем.
Сутринта ходихме да се пързаляме с шейната, направихме голям снежен човек, Алекс се отъркаля...изобщо голяма радост.
За утре кажете в колко часа и къде ще се чакаме?
Няма сняг за шейни, но за снежни топки става Laughing

Яни, ако не е утре няма кога да е. През седмицата след работа става късно, а и снега се топи.

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 18:25 от КАЛИЯ

# 244
  • Мнения: 134
утре сме с  вас, само кажете  кога и  къде Nature Snowman

# 245
  • Мнения: 1 364
Какво ще кажите да се чакаме в 11 ч. пред Пламко и да отидем до ССТ то?
Ако има предложение за друго място или час пишете?

Ето и нашият Снежко Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340415&pid=10681069

# 246
  • 7800
  • Мнения: 243
И аз смятам, че ССТ-то е най-удачния вариант. И 11 часа ме устройва. Само потвърдете, за горния "Пламко" ли става въпрос. Да не вземат едните да чакат на долния, а другите на горния.

Айде, аз излизам. Утре сутринта ще видя, какво сте решили.

# 247
  • Мнения: 1 364
И аз смятам, че ССТ-то е най-удачния вариант. И 11 часа ме устройва. Само потвърдете, за горния "Пламко" ли става въпрос. Да не вземат едните да чакат на долния, а другите на горния.

Айде, аз излизам. Утре сутринта ще видя, какво сте решили.


Остава за горният "Пламко" /по близо е до ССТ то/ в 11ч .

# 248
  • Мнения: 134
ние  днес  бяхме в Механо-техникума   и  беше  добре,  утре  сме   с  вас  в ССТ, ще   видя  Митко  навит ли е да дойде с  Тара, ще е  вързана в случай, че децата се страхуват  Hug

# 249
  • Мнения: 1 364
ние  днес  бяхме в Механо-техникума   и  беше  добре,  утре  сме   с  вас  в ССТ, ще   видя  Митко  навит ли е да дойде с  Тара, ще е  вързана в случай, че децата се страхуват  Hug


Краси, ще е страхотно да вземете Тара Hug

# 250
  • Мнения: 143
Съгласна  Peace .

# 251
  • Мнения: 1 364
Шейни ще вземате ли?
Нашата е у свекърва ми, чудя се дали да ходя да я вземам.

Отивам да нареждам пъзела Laughing

# 252
  • Мнения: 111
Красе, много хубави снимки  Hug. Снежния човек е много голям Wink. Тъкмо с Ванко ги разгледахме. Той гледа Маската на Зоро по Нова ТВ, но имаше реклами и изгледахме снимките. Иска и той такъв сняг  Joy
Утре хубавичко да се напързаляте и заради нас и мнооого снимков материал  Grinning

# 253
  • Мнения: 134

смей да се измъкнеш, не съм те  виждала от ....  цяла вечност  ooooh!, а и предвид колко далече  живеем една  от друга  Mr. Green, сега ще драсна на Анитка, дано нямат  работа утре и  доведе Явор ако и той не  е прекалено ангажиран де, последния път  ме застреля, не  ходел на  градина, понеже е зает - изучава  вулканите, четейки с баща си една енциклопедия  Sick

# 254
  • Мнения: 686

Ето една торта с обувки Laughing!
Ще се опитам и аз да се домъкна с Ралица,но не гарантирам!

Общи условия

Активация на акаунт