Попово-6

  • 19 243
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 364
Заре, аз също незнам коя е shareez.
Сега се замислих дали е писала друг път и дали е публикувала  снимки?!?

# 46
  • Мнения: 686

Яни, тези дрехи ги купих от Търговище, имаше разпродажба.
Утре пак ще ходя, ако нещо си харесала мога да купя....ако Красито не е изкупила всичко Laughing

Много ми хареса последната снимка розовите панталонки.Ако има вземи утре,пък аз ще ти дам паричките.

shareez е писала веднъж или два пъти,но не е давала снимка.Мъжът и е от Попово и преди живееха тук.Ще се радвам ако пише по-често,а също и ако дойде на срещиката да се видим.

# 47
  • Мнения: 1 364
Яни, утре ще отида да видя какво е останало и ще ти се обадя.
Имаше по малки от зелените панталони и блузките с цветето. Също и от кафевите якета.

shareez, когато имаш възможност публикувай снимки.
Аз също ще се радвам да пишиш по често и да се запознаем Laughing
Ако съм разбрала правилно сме адашки Laughing Laughing

Яни, в четвъртък няма да има танци, защото учениците били ваканция.
Чао и лека вечер...аз отивам да рисувам Grinning

# 48
  • Мнения: 111
Красе,чудни покупки Simple Smile Хайде като ходиш утре ,ако има нещо останало като за Ванко блузка или анцунг долнище квото има вземи.В четвъртък като си дойда ще се оправим с паричките.
Добре дошла на shareez  Hug И да се разписваш честичко Simple Smile
Аз предлагам срещичката да е четвъртък или петък ,че да намажа и аз от вкусните тортички на мама Яни  Mr. GreenЛиги вече не ми останаха само от компа да гледам  Grinning

# 49
  • Мнения: 686
Ако решите в четвъртък,има вероятност и Зорито да дойде!Но решавайте бързо,че в сряда трябва да правя тортата Mr. Green!Къде,в колко часа??????

# 50
  • Мнения: 1 364
Да, аз съм съгласна за четвъртък. Много ще е радвам да видя Зори и Нуша Laughing
Само измислете къде може да се внесе торта.
Във Винарната дали ще ни искат пак...или в някое друго заведение?!?

Нуше, ако харесам нещо за Ванко ще взема. Но за момченца нямаше почти нищо, освен дънки.
Давайте предложение за заведение Laughing

# 51
  • Мнения: 686
Във винарната е добре,но има ли кой да пита дали ще можем да внесем торта?Ами как ще я сервираме(в смисъл вилици,чинийки newsm78от вкъщи ли да си носим Mr. Green)

# 52
  • Мнения: 10
Ееееееее благодаря момичета за топлото посрещане Hug  Heart Eyes
Благодаря и на Янчето,че ме престави bowuu
Аз не съм точно от Попово,там съм снаха,ама по стечение на обстоятелствата живеем в Русе.
Идваме си рядко в Попово 3-4 пъти в годината Flutter,но ще се радвам да се видим на тортичка от Янчето Peace
Бях писала веднъж дваж,ама не ме отбелязхате и си помислих,че трябва да съм баш Поповчанка,за да се наместя във вашите редици Embarassed
p.s Имате си още една Краси hahaha,да ви е по-трудно да ги оправяте
Ма Янче,тез торти страхотни бееееее Да не би да отваряш сладкарница,което няма да е зле,понеже ние като ни се наложи само от Алексата купуваме,а сега ще си имам наш човек Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 364
Ако сте съгласни за Винарната аз мога да се обадя на Стефчо утре сутринта. Мисля, че няма да има проблем за тортата.
Аз предлагам да купим чиниики за еднократна употреба....разчитайте на мен за това.
Колко човека се събираме и за колко часа в четвъртък?

Да, много Красита ставаме Laughing
shareez, когато идваш към Попово ще си огранизираме среща и ще се видим.


Яни, на теб се пада най - трудната задача ТОРТАТА Laughing
А със Зори ще се свържиш ли?
Аз ще се опитам да намеря някой в скайпа.

# 54
  • Мнения: 686
Ами обади се.
Аз утре ще говоря със Зорито и ще направя тортата.                                 

# 55
  • Мнения: 1 364
Последно утре се обаждам за четвъртък към 6,30 ч.
За колко места да кажа?

# 56
  • Мнения: 686
Незнам за колко места,дано се съберем всички.

shareez,ако сте в Попово ела!Ако не,кажи кога си идваш,да организираме комитета по посрещането  Mr. Green!

# 57
  • Мнения: 111
Аз,Елица,Красито,мама Яни.......друг?

# 58
  • Мнения: 10
Незнам за колко места,дано се съберем всички.

shareez,ако сте в Попово ела!Ако не,кажи кога си идваш,да организираме комитета по посрещането  Mr. Green!
Ще кажа ще кажаа Mr. Greenма нека малко да се постопли,че то с тез деца на море

# 59
  • Мнения: 523
Аха , щом е 6 и 30 , може и ние с моите фурии да дойдем  Mr. Green
Е аз все пак не се сетих нито коя е shareez , нито пък кой е мъжа и , ама карай . Все ще се видим някой път ! А иначе за тортите на Янчето , дума няма , майсторка е и то голяма .Ама само един недостатък имаааааат тези вкусни торти :
СВЪРШВАТ МНОГО БЪРЗО БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! Joy Joy Joy
Докато се разреже тортата и хоп , има -няма 15 минути и край .Ама то това е , щото са много вкусни и все пак ........

Общи условия

Активация на акаунт