Кога се промени цвета на оЧиЧките на ва6ето бебе?

  • 2 429
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!
Ние сме на 3 и половина месеца, а оЧиЧките о6те са сиви.

# 1
  • Мнения: 306
Миналата седмица имаше такава тема... Не са се променили, бяха сини и такива си останаха. На една година е малката. На каката очите и се промениха в пубертета.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 554
Ето я предишната тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362332.0

# 3
  • Мнения: 9 973
а по принцип с търсачката ще излязат над 50 теми
цветът се мени дълго време
синът ми на 1г. беше със зелени,а сега кафеникави.Едва ли ще останат такива

# 4
  • Мнения: 592
Голямата ми дъщеря се роди със синьо-сиви очи,с времето се избистриха и станаха сини.Малката се роди с кафяви очи и с такива си остана.

# 5
  • Мнения: 9 776
И двете ми деца са със страхотни маслинки Laughing. Едва ли биха могли да станат newsm78зелени например.

# 6
  • Мнения: 1 919
роди се се със сини, такива си и останаха т.е не мръдна цвета-на 1 г и 3 м е синът ми.

# 7
  • Мнения: 199
От самото начало знаех, че ще са сини, защото и аз и баща му сме със сини. Роди се със тъмносиви очи, после станаха тъмновиолетови и някъде към 3 месеца станаха тъмносини, сега са си нормално сини, като моите (((:

# 8
  • Мнения: 1 132
Дъщеря ми се роди с тъмнокафяви очи и към 3 м  станаха синьо-сиви. Такива са и до днес,

# 9
  • Мнения: 9 776
Дъщеря ми се роди с тъмнокафяви очи и към 3 м  станаха синьо-сиви. Такива са и до днес,

Интересно ми е дали ти или мъжът ти сте със сини очи?

# 10
  • Мнения: 93
Очите на какта се промениха на 1г и3м-от сиво-сини станаха кафяви,бебчо е на 6 месеца и засега е с кристално сини очи-докога ли-и аз не знам.

# 11
  • Мнения: 1 372
На моята дъщеря неусетно се примениха и някъде след петия месец станаха зелени. Още се променят и предполагам ще изсветлеят още.

# 12
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Дъщеря ми се роди с много тъмно кафеви очи и до сега са си такива Peace

# 13
  • Мнения: 1 554
до седмия месец беше с сини очи,после почнаха да се променят,ако има значение до тогава кърмех Peace

# 14
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
до седмия месец беше с сини очи,после почнаха да се променят,ако има значение до тогава кърмех Peace

Точно и аз това щях да напиша. Първата ми дъщеря се роди с кафяви очи и с такива си е и сега. Втората се роди със сини и толкова много се надявах да си останат такива, за съжаление започнаха да се променят. Все още осново синеят, но някак потъмняват Crossing Arms

# 15
  • Мнения: 15 379
Моят син се роди с ясно сини очи, останаха си такива и досега. Grinning

# 16
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Моят син се роди с ясно сини очи, останаха си такива и досега. Grinning

късметлийка Crossing Arms

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Симона се роди със сиво-сини очи, някъде към 6-7 месец взеха да се променят и станаха зелени, сега са започнали да пъстреят.

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Дъщеря ми се роди със сини очи и с такива си остана.
Най- голяма мистерия е синът ми, който до 2 - 2,5 годишна възраст беше синеок. Не вярвах,  че
ще се променят след тази възраст, но факт- сега е с пъстри, по- скоро зелени очи. (като моите Wink)

# 19
  • Мнения: 542
не са се променили! Grinning

# 20
  • Мнения: 15 619
Големият ми син се роди с пъстри зелени очи, а малкият с тъмнокафяви и такива си и останаха.
Все ме предупреждаваха, че се променяли. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Е, не беше така. Mr. Green

# 21
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
И нашите не се промениха, бяха тъмно кафяви, такива си останаха

# 22
  • Мнения: 2 172
роди се се със сини, такива си и останаха т.е не мръдна цвета-на 1 г и 3 м е синът ми.

 Peace И аз съм със сини очи,така че е наследствено.Няма как да се промени.Абсолютно кристално сини са  Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Роди се със сини очи , но на 10-15 ден станаха кафяви. Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 9 814
Сред като стана на година и половина започна да се променя цветът на очите на детето ми.
Беше с небесно сини, станаха зелени.

# 25
  • хасково
  • Мнения: 378
Ние се родихме със страхотни сини очи,но за съжаление  Simple Smile в шестия месец му станаха пъстри и сега са кафяви.

# 26
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
До годинката бяха теменужено сини, после започнаха да се променят и сега са зелени.

# 27
  • Мнения: 1 558
Ние се родихме със страхотни сини очи,но за съжаление  Simple Smile в шестия месец му станаха пъстри и сега са кафяви.
И при нас така стана Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 3 753
Може би към 6-тия месец.

# 29
  • Мнения: 242
Не ни се промени изобщо цвета на очите,роди се с тъмно -кафяви очи и си остана с такива,само се избистри погледа Peace

# 30
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
И двамата се родиха със сини очи. На баткото се промениха след като спрях да го кърмя на 1 г. - станаха зелени като моите.
Малкия спрях да го кърмя преди два месеца - още не са се променили, сини са като на баща му /за негова голяма радост, ама още не е много сигурно де Mr. Green.../

# 31
  • Мнения: 1 768
не са се променяли, роди се със сини и сега са му такива, може би наситеността на цвета е различен...

# 32
  • Мнения: 2 111
Дъщеря ми се роди с тъмносини очи,които постепенно взеха да потъмняват и на 2-3 месеца вече бяха с окончателният си цвят-черни като моите.

# 33
  • Мнения: 1 629
На 8 месеца  са малко по- светли от раждането. Но така като ги гледам са се избистрили и може би така ще останат.

# 34
  • гр Габрово
  • Мнения: 54
Моят син се роди със сини очи.Сега е на 9 месеца и очите му не са се променили.Сигурно ще си останат такива.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 679
Не се промениха - още от раждането бяха сиво-зелени и сега са със зеленикав оттенък- но повече приличат на пъстри
На моята приятелка детето се роди със страхотни сини очи- сега е на почти годинка и очите му са зелени- на 6 месеца започнаха да му се променят Cry

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Промениха се след като спрях да кърмя,от сини станаха като че ли пъстри.

# 37
  • Мнения: 8 999
След 6тия месец не са се променяли.

# 38
  • Мнения: 80
Знам,че след 6м. вече това е окончателния цвят на очите, въпреки ,че на Виката просто леко изсветляха иначе си останаха сини.

# 39
  • Мнения: 1 305
Дъщеря ми се роди с тъмно сини очи, и първите 2 месеца станаха по светли, сега са светло сини. Не знам дали ще се променят вече е на 1г и 3м

# 40
  • Мнения: 2 334
Дъщеря ми се роди с кафяви и сега са и кафяви.Иначе съм чувала че след като се спре да се кърми бебето тогава му се променяли Peace

# 41
  • Мнения: 3 268
Дъщеря ми имаше зелени очи до към 7-8-месец.Сега са кафяви.

# 42
  • Мнения: 2 803
Промениха се след като спрях да кърмя,от сини станаха като че ли пъстри.
Peace

# 43
  • Мнения: 242
Никога не са се променяли-роди се с кафяви и такива си останаха! Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 1 535
И дваната се родиха с тъмно сиви. След 2-3 месеца започнаха да потъмняват, въпреки кърменето. На дъщеря ми си останаха тъмни, а на малкия не вярвам да изсветлеят  Peace

# 45
  • Мнения: 1 100
Роди се с тъмно сини и още преди да навърши месец станаха светло сини. Такива са вече 15 месеца.

# 46
  • Мнения: 2 521
Дъщеря ми се роди със сини очи.На 1г бяха яркосини,а след това постепенно изсветляваха и сега са светлосини.
Малкия се роди с кафеви и си остана с такива.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Роди се с тъмносини, на 1.6 годинки се промениха . Сега е със зелени.

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Баткото се роди със сини и станаха кафеви към 4м.
Малката се роди със сини ,а сега са и светло кафеви

# 49
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Роди се със сини очи. Към 8-мият месец започнаха да се променят. Сега са светло кафяви ( пъстри )

# 50
  • into the blue
  • Мнения: 771
Щерката се роди със сини очи,които стана сиви и към 6-7 месец вече бяха кафяви.
Малкото се роди със сини и вече почти на годинка все още са такива.  Crazy
Мисля,че ще си останат такива.  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 339
Роди се със зелени очи, към 6 ,7 месец станаха тъмно зелено и сега вече са светло кафяви и отвреме на време тъмно зелени (зависи от дрешката и светлината, татето ни е така)  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт