Рицарки на Бялото кантарче 22.01.2009 - ...

  • 16 527
  • 446
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 956
от сутринта съм с някакво гадене, треперене и повръщане ooooh! лошо ми е и не мога да си помисля за храна...дано не е някой вирус Confused

Като прибавя раз-во и току-що регистрирания бонхит и аз съм така от събота  Sick

# 436
  • Мнения: 13 770
Диче, Hug Толкова рядко идваш, домъчняло ни е за теб!
Само ти ли си болна? малката как е?

Явно е грип. Нали предупредиха, че февруари ще ни налегне. Бил сериозен, с усложнения, така се стойте на топло и се лекувайте. И ако до три дни не мине - на доктор задължително!

# 437
  • Мнения: 2 956
Е аз ,щото действам на принципа на "патилото" и отидох днес на доФтор, та се запознах с бронхита. Малката в петък на обяд ми се обадиха да я взема от градина,че била с раз-во ,взех я и до тази сутрин нямаше нито едно ходене по голяма нужда до ВЦ-то.  Shocked Явно се е прочиствала нещо. Да не викам дявола,ама за сега е добре. Но едва ли ще ги подмине там. Още повече,че и много шарка има нещо. Скарлатина,варицела...  Tired

Инак ви чета редовно ,но не съм на вълна писане нещо. Поработвах доста онези дни и тамън се самопохвалих на шефецът,че напредвам значително,и те ти сега болничен 1 седмица  ooooh!

# 438
  • Мнения: 191
Здравейте, рицарство!  bouquet
Дика, авентура, Корсе - лекувайте се момичета Hug. Грипа наистина е гаден...дано ви отмине леко, бързо и безпроблемно! Praynig Hug

птица, Раче аз започнах на 27-ми януари с белтъчен ден. 28-ми ядох картофи, 29-ти ядох тиквеник, 30 ядох плодове, на 31-ви се освиних с кренвиршите, вчера ядох ориз и днес, съвсем по схема съм на въглехидрати (в случая спагети) Wink...Нищо не съм размествала засега - ще размествам или ще излизам от режим (хранейки се разделно през това време) в отрязъка 10-ти - 12-ти февруари, защото ще имаме гости, с тях рожден ден и годишнина от сватба Whistling. После влизам по същата схема, от деня който си следва Thinking...евентуално тогава, ако се нагодим, мога да пропусна още нещо и да влезем заедно в схема. Ако ли не - продължавам си по моята и правя воден на 24-ти февруари. Та така...

Пуки, успех с 90 дневната! Peace
Мила Hug...
литъл аз ходя в такъв фитнес с пътечки, които отчитат "нещо" и все се чудим с мъжа ми (който ми е и инструктор Blush) - как е възможно човек тежащ 70кг. да изгаря същите калории като човек тежащ 100кг. Thinking...та не им вярваме много на тези изчисления Wink.

п.п. Кой питаше за намаления с 90-дневната? Аз имам - кило и половина през първите 4 дни, реално - половин кило до момента Wink (да се има предвид, че свалям бавно и съм на 36 вси пак Rolling Eyes).
Айде успеФ и доскоро Hug...

# 439
  • Мнения: 2 492
Моят обяд се отлага за неоределено време , ще си изям и другата ябълка пък .
Аз зная , че тук не се мери и тегли ... по навик Wink .

Доста добре сваляте , като темпо - аз ако свалям по 3 кг за 12 дни ще съм доволна .

# 440
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Диче , раздвам се да те "видя" . Оздравявай  Peace И много целувки на бърбораната . Като я знам как говореше преди 2 години , сега сигурно е ... ooooh!  Laughing
Браво на Калоян  Peace А майка му да не ги търси тия точки  Naughty

# 441
  • Мнения: 13 770
Като погледнах форума, само рак пустиник на всички теми начело Joy та викам малко да прекъсна веригата, че ако влезе Началникътна Рачко #Crazy
Mr. Green

Обядвах. Мнооого добре при това. От страх да не остана гладна. Сега хлъцкам чак Embarassed

# 442
  • Мнения: 2 956
Не  ooooh! ,ами 103 пъти по  ooooh! ..........  Crazy И в тоя ред на мисли,сигурно няма да има нищо против да ти се обади, да ти разкаже за 3 месеца назад какво е правила и за още толкова напред какво ще прави и това в рамките на 2-3 минутки сигурно  Mr. Green  Laughing


'звинете  Embarassed браво на Калоян и на майка му 'стественно  Hug  Peace

Обядвайте,обядвайте...аз за сега съм на шепа 'апчета и 1/2 компот кайсиев, щото иначе  Sick

# 443
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добре, че са новините да ме светнат, че днес било Петльовден Rolling Eyes. И аз като примерна мъжка майка веднага метнах един петел да се вари /е, не съм го клала аз преди изгрев, ама пак става Mr. Green/ и замесих питката...
Отивам да приспивам Малчо, че ни чакат домашни.

# 444
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
.. аз пък правих мнооооого вкусен сом на дървени въглища,  имаше и  салата от зеле.... За вечеря ще си мисля нещо друго....  newsm78

# 445
  • Мнения: 2 147
Здравейте сладуранки Laughing Laughing Laughing
...  идвам да кажа , че съм от 1.02.09  вече на педал...  сутринта  използвах велото, е само 20 мин. , но като начало добре, режим.. без никакво сладко.. взех си дозата през изминалата седмица, ако някой е прочел писанията ми.... newsm78 Hug Wink
Да поздравя Калоян   Peace
Радвам се, че  и Дика се е разписала, макар и пак с болежки... оправийте се... Peace Heart Eyes
Литъл и Кокон с нови дрешки .......  Heart Eyes.. да не говорим за филмовата ни звезда Heart Eyes Heart Eyes
Раче как мина партито, и сега ще те ям за обяд.... Mr. Green
Птицата ще бъде в следващото ми меню.... Wink Heart Eyes
Айче и аз не вярвам много на това що изписват уредите, но важното е че има движение... Peace
Хайде за сега стига толкоз приказки.. Hug newsm78

# 446
  • Мнения: 1 369
 Hug на всички

Айде на новата тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт