Christian of Roma

  • 50 578
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3
Интересувам се от русите нюанси , споделете с кои бои сте постигали добър ефект за руса коса.
Моля споменавайте и марки - Алфапарф , Ролланд , БЕС.

Аз съм ползвала и съм много доволна от : Силкъра на УНА Ролланд , маска за изтощена коса на БЕС опаковка от 1кг , а е на смешна цена.

И термозащитен спрей на АЛФАПАРФ ползвам , но не мога да преценя дали предпазва косата , струва ми се , че мога да мина и без него , но си го слагам все пак.

Доволна съм като цяло.

Изсветляващите бои на Алфапарф са добри, интересни руси цветове се получават.  Peace Едни от любимите са ми за екперименти и смески при боядисване или за поддържане на корени след обезцветяване.
Силни са като бои, защото все пак са създадени да се справят с италиански пигмент, но са адекватни за по- ефектни и светли цветове определено.

# 91
  • Мнения: 262
за поддържане на корени след обезцветяване.

Точно това ми трябва , а някакви номера можете ли да ми препоръчате , и какъв е грамажа на боите ?

# 92
  • Мнения: 3
за поддържане на корени след обезцветяване.

Точно това ми трябва , а някакви номера можете ли да ми препоръчате , и какъв е грамажа на боите ?

60 мл са опаковките...
Нямам как да препоръчам цветове, като нямам поглед над сегашният цвят на косата... а и те нямат никакъв онлайн каталог..
трябва да намеря един който бях правила аз...

# 93
  • Мнения: 256
правих се последния път с 11.21 но с най силния окислител и леко  ми жълтееше поначало харесвам най много цвета на гарние 111 слагам ги върху необезцветена коса искам такъв цвят но да е на алфапарф дали окислителя ако е по слаб ще се получи по добре

# 94
  • Мнения: 3
правих се последния път с 11.21 но с най силния окислител и леко  ми жълтееше поначало харесвам най много цвета на гарние 111 слагам ги върху необезцветена коса искам такъв цвят но да е на алфапарф дали окислителя ако е по слаб ще се получи по добре

Какъв цвят ти се получава със Гарние 111 ? Като цяло той е от натуралните цветове, а 11.21 е от много русите перлени сивкави.
11.11 или 11.13 на Алфапарф с окислител 9 % вероятно ще даде по- добър резултат.ь

# 95
  • Мнения: 256
жълтеенето дили се получава от по-високия окислител
в гарние 9 ли е окислителя        11.13 какъв цвят се води
моята фризьорка каза че може пак така да ме направи само че този път да сложи някакъв коректор в боята да убие жълтеенето

# 96
  • Мнения: 1 893

Преди няколко дни си взех маската с кокос, по препоръка на фризьора ми  Mr. Green
Препоръчвам я с две ръце  Peace

Кажи повече за маската,моля те!Щом е с кокос,предполагам,че е за суха коса,а моята е такава.

нали ви дадох сайта бе момичета!Там има каталога и всички продукти в него!Потърси и ще намериш маската с кокос...от какво е,за какво е Peace Търси при продуктите на Saphir



Защо не се отваря сайта?





Peaceаз също съм я ползвала и ми хареса!

# 97
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Аз също се боядисвам с боята на Алфапарф.В началото почнах с 9.21,след това вече преминах на 10.21.От една година вече се боядисвам само с нея  и съм доволна.Слагам вътре в боята една ампула за чувствителен скалп пак от същота серия.
  Иначе от шампоаните ползвам от диамантената и бамбуковата серия.Вземала съм и разни други нещица.Като цяло ми харесва тази марка и съм доволна от продуктите им.

# 98
  • Мнения: 1 893
Аз също се боядисвам с боята на Алфапарф.В началото почнах с 9.21,след това вече преминах на 10.21.От една година вече се боядисвам само с нея  и съм доволна.Слагам вътре в боята една ампула за чувствителен скалп пак от същота серия.
  Иначе от шампоаните ползвам от диамантената и бамбуковата серия.Вземала съм и разни други нещица.Като цяло ми харесва тази марка и съм доволна от продуктите им.

А от къде се снабдяваш с боята? Аз съм виждала шампоана с бамбук при моята фризьорка, но с боята не работи Cry

# 99
  • Мнения: 256
а имат ли шампоан и балсам за руси коси тониращи

# 100
  • в.преслав
  • Мнения: 242
LIRENA,моята фризьорка работи с техните бои,както и с техните продукти.Сега една нова отвори салон тук и до колкото имам инфо и тя също работи с техните продукти.
 charlie ,мисля,че имаха,но не съм съвсем сигурна.Трябва да погледнеш в каталога.Знам,че имат шампоан и балсам за руса коса,но за тониращите не съм сигурна.

# 101
  • Мнения: 434
Момичета,а от сайта им дали може да се поръчва,например по телефона? Rolling Eyes

# 102
  • Мнения: 2 229
Четох из темите за термозащитен спрей на Алфапарф от диамантената серия, но изтеглих последния им каталог и виждам само кремове за изправяне. Rolling Eyes От диамантената серия също има, но е пак крем, за какъв спрей става въпрос да не са го спрели?

# 103
  • Мнения: 3 453
Четох из темите за термозащитен спрей на Алфапарф от диамантената серия, но изтеглих последния им каталог и виждам само кремове за изправяне. Rolling Eyes От диамантената серия също има, но е пак крем, за какъв спрей става въпрос да не са го спрели?
 Eто го, страхотен е от 2години само с него се правя
 

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Кашарел, само термозащитна функция ли има крема?

Общи условия

Активация на акаунт