Модно ли е да си с по-млад мъж?

  • 5 714
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 301
Рано или късно любовните връзки приключват. Бракове, съжителства... всичко приключва, бе хора. Един ден любовта си отива.

каза го  Peace аз пък още не смея да го повярвам

и ако Ню все пак е права би трябвало да се стараем да си изживеем възможно най-добре любовта, вместо да стаим дъх и да чакаме да си отиде

# 61
  • Мнения: 5 468
Айде бе стига сте укорявали жената,съвсем в реда на нещата си е. Откъде да знаем на мъжа и как му се отразяват тия седем години рутина вече,ами ако и той си има връзка?
А, не... мъжа й си седи кротко 7 години и не е поглеждал встрани  Naughty. Аз се чудя на акъла на тези, които вярват в това за мъжете си.
Всички мъже въртят очите като луди и колкото и да се кълнат пред жените си, че не им изневеряват, го правят. Сайтовете за запознанства гъмжат от обяви на женени мъже  Peace. Огледайте се и за вашия, нареден там.
Младежа носи хубави емоции на жената, нека си ги изживее... какво само ще стои в къщи и ще кандардисва мъжа си за внимание. И да се стяга да не допуска емоция отникъде. И един ден - мъжа й има връзка с друга. Ха! Не си струва угризенията.

# 62
Изживей си тръпката, но не допускай да се появи привързаност, претенции и очаквания тази връзка да продължи особено дълго. Разбирам как се чувстваш, адреналина, връщането на тръпката към съпруга, чувстваш се ЖИВА!
Няма да ти чертая лоши прогнози, другите вече са го направили.
Ако ти контролираш нещата, имаш шанс да излезеш неранена от тази история. На мен не ми се отдаде.

# 63
  • Мнения: 3 294
Съжалявам ако съм груба , но Защо ми се струва че искаш да ти кажем че е много модно и че ти си супер модерна , като правиш с*кс със младока . Ами аз не го виждам така , според мен за него е временно положение и е удобно , а за теб тази връзка те кара да се чувстваш желана , защото явно си забравила какво е това чувство .
Имам познати които са с разлика в годините в полза на жената , ами в никакъв случай не са ми модерни , напротив не ми изгеждат емоционално и физически като двойка  Peace

# 64
  • Мнения: 12 666
Айде бе стига сте укорявали жената,съвсем в реда на нещата си е. Откъде да знаем на мъжа и как му се отразяват тия седем години рутина вече,ами ако и той си има връзка?
А, не... мъжа й си седи кротко 7 години и не е поглеждал встрани  Naughty. Аз се чудя на акъла на тези, които вярват в това за мъжете си.
Всички мъже въртят очите като луди и колкото и да се кълнат пред жените си, че не им изневеряват, го правят. Сайтовете за запознанства гъмжат от обяви на женени мъже  Peace. Огледайте се и за вашия, нареден там.
Младежа носи хубави емоции на жената, нека си ги изживее... какво само ще стои в къщи и ще кандардисва мъжа си за внимание. И да се стяга да не допуска емоция отникъде. И един ден - мъжа й има връзка с друга. Ха! Не си струва угризенията.


Да, бе, егати, ще вярваш на мъжа си. И що това как променя нещата. Щом мъжът гледа и не само, и ти...Говори за себе си.

# 65
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
 newsm78 newsm78Аз пък си мисля,че авторката просто иска да се похвали пред възможно повече хора.Вижте ме,млада,красива,умна,образована с прекрасно семейство и..........млад любовник.Така де, то хвалбата си е половината от удоволствието ,а пък нашата авторка не може да се хвали на ляво и на дясно, и кво се оказва няма....кой да ръкопляска....(нали сама казва,че винаги е имала "две дини").Така и не разбрах какъв и проблема,ми да си живее и да се  моли всичко това да не рухне в един прекрасен миг....щото нашите баби са го казали "от два стола на земята"..а там как болииии Thinking Thinking

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 17:05 от усмивка08

# 66
  • Мнения: 5 468
Ами Мадам, мога да говоря за всички, но не е приятно за четене, знам.
Значи - или си затваряш очите и си щастлива... или си ги отваряш и - свършва всичко.

# 67
  • Мнения: 35
Защо по дяволите слагате звездичка на думата секс? Не ви е срам да го правите,но ви е срамна думата? Twisted Evil
Не знам дали е модно,заради мода секс не бих правила,а ти прави каквото си щеш, няма нужда да се фукаш.Чудо голямо,поредната удобна за секс без обвързвне и претенции.

Общи условия

Активация на акаунт