Набиха детето ми в детската градина

  • 7 374
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
Всъщност, понеже няколко дни отсъствах от форума искам да отговоря на Maria.St - разбира се, че не слагам всички под общ знаменател, но е грешка държавната система, която позволява АСУРДНИЯ БРОЙ ДЕЦА в групите ( най-главното обобщение в полза на частния сектор) - това  естествено намалява качеството на работа на учителя. Впрочем на мен пък ми е любопитно коя е тази ЧДГ, в която не си видяла никаква разлика от държавната. Жалко за тях и такива наистина не тр. да съществуват.

# 76
  • Мнения: 66
Здравейте мами!

Не знам от къде да започна историята. Две нощи не съм спала от размисли. Оказа се, че и нашето детенце е бито от учителската си.  Cry

#Cussing outбясна съм !!!!! за кои по дяволите се мислят тези жени !!!! дете на 4 г . може да си измисля и да има богато въображение , но едва ли ще си измисля кой точно го е ударил ! проведох експеримент със сина ми и той много точно си казва кой и къде го е ударил !
  мама на сами - не се отказвай , откакто подадох жалбата , изведнъж всички учителки станаха по- добри с децата в градината ! защо ли ? защото са ги съсипали от проверки от общината !
защити детето си . не те нахъсвам в лошия смисъл , не си мисли нищо лошо .  аз мисля , че никой няма право да пипа по какъвто и да е начин детето ми ! има наказания , забележки и други методи за "възпитание", но никой мяма право да удря по какъвто и да е начин детето ми , а същото се отнася и за другите деца . и какво като снаха й е в бтв ,а ?можем да пуснем материал и там ! боже  , наистина за какви се мислят тези хора ? има и други медии , но мисля , че не е много удачно ,с оглед на това как ще се почувства детето .когато не ми е приятна някоя учителка , сестра или каквато и да е др. , когато ми вдига кръвното по някакъв повод аз не я удрям , нали ! завърших курс по полицейска самоотбрана  , но това не ми дава право , всеки път, когато някой ме ядоса да го нокаутирам , колкото и да ми се иска !такива комплексарки нямат място в детските заведения !

искам да благодаря на всички ви за подкрепата !наистина се чувстам много по - добре , откакто ви споделих проблема си !дори да ви е странно вашите мнения ми дават кураж да не се отказвам и да доведа нещата до край ! още веднъж благодаря ви !

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 18:57 от sonik_f

# 77
  • Мнения: 858
Уффф,обръща ми се стомаха като чета такива истории,за жалост ви разбирам много добре,защото и нас не но подмина подобна драма.Освен жалба до Дириректорката ние бяхме написали и до мин.на здравеопазването и до съответната община към която се води яслата или детската градина.Реакцията беше светкавична.Иначе и мен ме убеждаваха,че детето било с богата фантазия,че преувеличавам,...и т.н. че накрая дори чух реплики че понякога нямало как и това се налагало и защо да се прави проблем от това като иначе жената била свястна с голям стаж...Много ми е тъжно от подобно мислене,но не бива човек да спира да се бори или да си затваря очите.

# 78
  • Мнения: 18
Здравейте мами отново!
Днес съм много по-спокойна и съм твърдо решена на срещата с директорката да поставя госпожата на мястото й. Ще й задам простичкия въпрос - Тя като жена и баба, ако чуе нещо подобно - че госпожата шамари внучето й, дали би попитала учителката поне от любопитство дали е вярно или нямаше да чуе какво й говори внучето? Ще й кажа и че съм много разочарована и обидена от случая, и че не сме ние тези които трябва да се местят в друга група или градина. И дори това да стане, ще е след като тя бъде уволнена. Със сигурност ще си подадем жалбите навсякъде където можем и се сещаме.
phono, не си ме разбрала добре. Въобще не ме интересува колко време й остава до пенсия. Тя обясняваше, че и остава още до пенсионирането и смята да си го изкара в тази детска градина. Изключително самоуверено поведение от нейна страна!
В момента за двете госпожи в групата, най-вероятно случая вече е коментиран с всички учителки, сме като част от интериора. А преди ако знаете само какво беше - едно мазнене, едно лигавене. Ще може ли да си уредим едно видео, ами двд, да гледат децата, ами едно сценарийче да ни напишете за празника, ами да помислим за екскурзиика на децата или за почерпка на някой празник..... Все неща, който ако е имало някакъв проблем с детето - то не е слушало, биело се е, чупело е играчки - излизаха на преден план, а въобще не се отваряше въпрос за неговото възпитание и поведение. А сега ми се казва, че той бил зле възпитан, и голям побойник. И че не са ме занимавали до сега с това, защото са мислели че сами ще се справят с него. Как? Със шамари ли?

Май започвам много да ви товаря момичета. Сега се захващам да пиша жалбата, и ще ви информирам как ни е протекла срещата следобед.
Засега Ви пожелавам хубав и спокоен снежен ден.  Hug

# 79
  • Мнения: 66
успех и не се отказвай ! твоето детенце не е виновно за нищо ! дори да е направило нещо ,то е дете ! няма непоправими неща в тоя живот ! успех !

Общи условия

Активация на акаунт