Отговори
# 255
  • Мнения: 1 629
Вече мога да се похваля с 6 взети изпита и края на тази сесия. Имам една поправка от 1-ви курс, но тя е юни и за 3-ти път ще се явявам на нея. Иначе аз приключих с изпитите и ученето Crazy  най-после.  Лорини аз имах подобна случка с моите колежки. Трябваше да се явявам на информатика и един ден аз звъня на една приятелка и я питам какво - що прави и тя ми казва: Ми връщам се от изпит по Информатика, ама не ти казах, защото мислех, че няма да можеш да дойдеш! 0.о  Tired Crossing Arms Whistling

# 256
  • Мнения: 387
4,50 на теста по Организационна психология...утре съм по Тестология...ще пиша как е минало...

# 257
  • Мнения: 619
Браво! Аз пък почнах и работа ...

# 258
  • Мнения: 413
Браво! Аз пък почнах и работа ...

 Браво на теб!Разкажи повече-как се справяш с детенцето и работата.Ще ми бъде безкрайно интересно да почерпя опит,понеже и мен това ме чака,но по-нататък(за сега сме решили през септември) Hug

# 259
  • Мнения: 619
Ами какво да разкажа...Бог направи всичко...Обадиха ми се да подам документи, аз се дърпах, те пак ме караха, аз пак се дърпах...Накрая се съгласих, но трябваше да напиша мотивационно писмо...А не мога, защото нямах мотивация...Накрая написах едно какво да е, отидох на интервю с температура, почти не помня нищо....Накрая се обадиха да ми кажат, че аз съм новият мениджър на офиса за гр.Стара Загора  bowuu
С прекия началник се разбрахме да ходя когато мога, сиреч за по 3 часа на ден, иначе се водя на 8 часов работен ден...Това е  Simple Smile

# 260
  • Мнения: 387
Принцесо...честита ти работа...много пари и все така кратко работно време...и на мен ми се работи, ама ако може от вкъщи или все с Катерина да съм си...не бих я оставила на ясла за нищо...ама добре, че татко й може да ни осигури неработенето ми, иначе...
ПРЕКРАСЕН ДЕН НА ВСИЧКИ  Hug Hug Hug аз отивам да кърмя...

# 261
  • Мнения: 387
а браво...тя темата верно носи моето име, ама айде и вие се включвайте...

да си похваля детето...мама е записана в модул Социална и Организационна Психология...благодарение на нея..отидох с нея в слинга, пуснаха ме първа на интервюто и като ме видя едната преподавателка ме пита, ама много ли искаш да го учиш това...на моя отговор ДА, каза записвайте и  бягай да си гледаш детето...викам и аз ще ви се обадя скоро да си взема изпита при вас, а тя: не се занимавай гледай си детето, това ти е работата сега...ей това е да работиш с психолози...всичките ми преподаватели реагират общо взето така... Hug Hug Hug за тях...
и за вас  newsm51 newsm51 newsm51

# 262
  • Мнения: 413
 Ехееей хайде темата върви много бавно,аз ще взема да завърша и да не се видя изтипосана на първа страничка  hahaha Laughing
 Лорини това разбиране от страна на преподавателите е чудесно Peace
 Аз да ви кажя сега при мен как е-ние обратно на психолозите сме твърди материалисти счетоводители Laughingи много,много не ни минават тея  hahahaНали ви писах по-рано,че съм на ликвидация при един от лошите...е същия ми писа 4 на друг изпит при него и аз доста останах учудена,защото все пак онзи ми изпит предния е приравнителен и дори не ми влиза в конспекта,а този уж нали по -труден hahaha
 Сега съм в сесия и уча,учааа  smile3529
чао на всички

# 263
  • Мнения: 6 917
ДАН, пак ли Георги Тодоров?
И аз съм в сесия сега, взех си изпита при Захариев, голям пич е Mr. Green Сега ми остават още два, но не ме притесняват особено. Тази събота ни беше и абсолвентския бал, добре си прекарах, особено като успях да изляза без детето.

# 264
  • Мнения: 413
ДАН, пак ли Георги Тодоров?
 
Да:lol: Вече си свикнахме hahahaна характера му
Успех с изпитите!Захариев наистина е рядко срещан преподавател-много точен Peace

# 265
  • Мнения: 6 917
Успех, приятеля ми ще ходи също на ликвидация при него Peace
Захариев е готин наистина, съжалявам, че не съм му ходила на лекциите, но бях с детето вече. Единствените други преподаватели, които харесвам от винса са Йордан Коев (ходех му на лекциите с голям кеф и почти не съм пропускала, много интересно разказваше) и Надя Костова (мнооого обясняваше, всичко можех да разбера, но за карък бях бременна и трябваше да седя 7 часа седнала ако исках да присъствам на лекциите й).

# 266
  • Мнения: 413
... Йордан Коев (ходех му на лекциите с голям кеф и почти не съм пропускала, много интересно разказваше) и Надя Костова (мнооого обясняваше...
Надя Костова и на мен ми преподава данъчен процес и данъчен контрол-много добре обяснява наистина и мацка и половина бе Wink

# 267
  • Мнения: 619
Мен пък ме е хванал як мързел тоя семестър-влизам в сесия след 2 седмици, а няма лекции, не съм готова с рефератите ...

# 268
  • Мнения: 413
 Ехооо как сте мадами!Аз усърдно уча и вече дупето ме боли от седене и учене Laughingама буквално ooooh!А едно хубаво временце е само за разходки и кафенца  Flutter Hug
 

# 269
  • Мнения: 619
Аз изкарах вчера първата шестица за тоя семестър по геополитика. Сега правя реферат по основи на управлението, който трябва да предам в понеделник, точно когато е и изпита по регионална икономика.

Общи условия

Активация на акаунт