Кухненски робот!!! Помагайте!!!

  • 363 354
  • 1 866
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 279
Привет! Philips HR 7778 има ли ренде за рязане на кубчета- на пример картофи за супа или мусака или краставички за таратор?

# 1 486
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
кубчета не може да реже,  и отделна приставка не знам да има за този модел

# 1 487
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 017
Привет! Philips HR 7778 има ли ренде за рязане на кубчета- на пример картофи за супа или мусака или краставички за таратор?
Аз имам такъв и има ренде за рязане на пържени картофки.

# 1 488
  • София
  • Мнения: 154
Привет! Philips HR 7778 има ли ренде за рязане на кубчета- на пример картофи за супа или мусака или краставички за таратор?

здравейте,

и аз най-накрая се сдобих с този робот, нямам търпение да го пробвам, когато новата ми кухня е готова.

Някой може ли да сподели дали сокоизтисквачката е добра, дали прави сока на малки парчета или и чист и бистър?

Благодаря

# 1 489
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
няма парчета в сока. Само ми е малко трудно да измивам под ръба на пластмасовата част.

# 1 490
  • Мнения: 279
Привет! Philips HR 7778 има ли ренде за рязане на кубчета- на пример картофи за супа или мусака или краставички за таратор?

здравейте,

и аз най-накрая се сдобих с този робот, нямам търпение да го пробвам, когато новата ми кухня е готова.

Някой може ли да сподели дали сокоизтисквачката е добра, дали прави сока на малки парчета или и чист и бистър?

Благодаря

Сокът е много фин, наистина трудно се почиства едната част, има една четка, не съм я ползвала още, може би с нея ще е по-добре. Но определено рязане на кубчета ми липсва.

# 1 491
  • Мнения: 1 560
Аз също си купих Philips 7778, чудесен е, но наистина ме дразни, че не може да прави кубчета.

# 1 492
  • Мнения: 874
Здравейте .Прочетох доста от пислесните коменрари и се обърках.Бихте ли ми препоръчали хубав робот ,но без сокоистисквачка и цитрус преса тъй като си имам хубави.Трябва ми основно за рязане,стържене и месене и разбъркване .Благодаря ви?

# 1 493
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте .Прочетох доста от пислесните коменрари и се обърках.Бихте ли ми препоръчали хубав робот ,но без сокоистисквачка и цитрус преса тъй като си имам хубави.Трябва ми основно за рязане,стържене и месене и разбъркване .Благодаря ви?
Бих заложила на ФИЛИПС. Имала съм Сименс, после БРАУН, след това Кенууд. Накрая си купих ФИЛИПС, но с възможно най-много приставки и функции. Просто сложи всички предишни уреди в малкия си джоб.
Заложи на тази марка, но с по-ограничени функции. Няма да съжаляваш.  bouquet

# 1 494
  • Мнения: 874
Здравейте ,в крайна сметка поръчах Philips HR7776/90.този http://www.philips.bg/c-p/HR7776_90/avance-collection-food-processor
Сега съм в чуденка обаче дали не му е много голяма купата.Ако слагам малко количество ????

# 1 495
  • Мнения: 1 356
Тя събира и малко, и много, няма страшно  Laughing

# 1 496
  • Мнения: 874
А какво ще кажете за този
http://technika.bg/product/15648/kuhnenski-robot-bosch-mcm68885.html
Има и приставка за кубчета.Заслужава ли си 100 лева отгоре заради едни кубчета?????
И още нещо в саита на philips  има  приставки за кубчета но го дават за часатори.Някой питал либе дали ставатжи за роботите?

# 1 497
  • Мнения: 874
Здравейте,моя робот пристигна.Вчера правих тесто за пица в него и стана идеално.Само дето малко подскачаше робота и доста се омаза под самата бъркалка.Нарязах и зеле и малко колбаси.Сптави се с всичко чудесно.Виждам Че балоннните бъркалки са за леки смеси.Бихте ли ми казали мога ли с някоя приставка да бъркам кексово тесто и кремове за торта (тези с маскарпоне).Дали с балонните бъркалки или с бъркалката за тесто?Може либда сенправи майонеза и с какво?И последно засега мога ли да правя кайма с ножовете в голямата кана?

Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 11:27 от villygdr

# 1 498
  • София
  • Мнения: 681
Боша с кубчетата го имам аз. Да ти кажа приставката за кубчета се ползва един-два пъти седмично и въобще не съжалявам, че дадох повече пари за робот с такава приставка. За мусака, за супи, за салати, за какво ли още не си правя кубчета.

# 1 499
  • Мнения: 5 651
Виждам Че балоннните бъркалки са за леки смеси.Бихте ли ми казали мога ли с някоя приставка да бъркам кексово тесто и кремове за торта (тези с маскарпоне).Дали с балонните бъркалки или с бъркалката за тесто?Може либда сенправи майонеза и с какво?И последно засега мога ли да правя кайма с ножовете в голямата кана?
В упътването пишеше кексови теста да се бъркат с големия нож (S-образния, ако не се лъжа).
Майонезата става много добре в блендера.

Общи условия

Активация на акаунт