Кухненски робот!!! Помагайте!!!

  • 363 292
  • 1 866
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 5 646
Хайде и аз с въпрос за Филипс 7778. Днес пробвах диска за пържени картофки - ами нищо не стана. Надребни ги, наряза ги едни криви. Има ли някаква врътка как се слагат точно или нещо друго, защото опитах да нагласям картофите на изключена машина, после на непрекъснато включена ги подавах, но не се получи. Това ми е единственото разочарование от машинката, иначе е голяма отмяна.

# 856
  • Мнения: 81
Хайде и аз с въпрос за Филипс 7778. Днес пробвах диска за пържени картофки - ами нищо не стана. Надребни ги, наряза ги едни криви. Има ли някаква врътка как се слагат точно или нещо друго, защото опитах да нагласям картофите на изключена машина, после на непрекъснато включена ги подавах, но не се получи. Това ми е единственото разочарование от машинката, иначе е голяма отмяна.
И при мен се получава същото с диска за пържени картофи. И аз се разочаровах и втори път не съм пробвала. Не съм ти от помощ, но поне не е в теб грешката. Ако някой има идея, може да сподели как се получават при другите марки роботи.

# 857
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Хайде и аз с въпрос за Филипс 7778. Днес пробвах диска за пържени картофки - ами нищо не стана. Надребни ги, наряза ги едни криви. Има ли някаква врътка как се слагат точно или нещо друго, защото опитах да нагласям картофите на изключена машина, после на непрекъснато включена ги подавах, но не се получи. Това ми е единственото разочарование от машинката, иначе е голяма отмяна.
И при мен се получава същото с диска за пържени картофи. И аз се разочаровах и втори път не съм пробвала. Не съм ти от помощ, но поне не е в теб грешката. Ако някой има идея, може да сподели как се получават при другите марки роботи.

Преди доста време бях пуснала същото запитване за Кенууд.

# 858
  • Мнения: 5 646
Благодаря ви, момичета!   bouquet
Картофките ги изпържихме и изядохме. Детето много ги хареса, защото малките парченца станаха хрупкави. Simple Smile

# 859
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Аз не го ползвам този диск, на ръка си ги режа с ножчето за кашкавал.

# 860
  • Мнения: 5 646
Благодаря! Значи явно така са си по принцип. Така или иначе не ядем кой знае колко пържено, но се надявах да мога да правя морковени пръчици и подобни.  При всяко положение ще влезе в употреба, както и по-горе написах, си направих моркови за готвене, като първо ги надребних с този диск и после с големия нож ги докарах до кубчета. Simple Smile

# 861
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Моля за отзиви за ето този Бош
http://www.emag.bg/kuhnenski-robot-bosch-550-w-1-l-blender-prist … 5eu/pd/EFTRMBBBM/
Лесен ли е за работа , има ли защита защото освен от мен ще се ползва и от тинейджъри.

# 862
  • Мнения: 550
И аз така пробвах ,защото и аз имам такъв робот от няколко дена и на мен ми се струва че ножа не е за зеле,другият път ще пробвам този диск който се променя дебелината.
аз съм със същия робот зелето го режа на пласмасовия нож който е за шайби, слагам ножа на 2 или 3 мм. и нямам проблеми става финно   bouquet

а относно ножа за картофи ползвам този за най-едри ленти и ми се струва че зависи от картофа, някога ми се получава някога не  newsm78

Последна редакция: пт, 17 яну 2014, 17:25 от mariana900

# 863
  • Мнения: 4 066
Здравейте момичета, някой от вас купувал ли е купата за бебешки пюрета на Philips HR7778. Имам предвид ето тази купа http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/cpindex.pl?ctn=HR7994/90& … cy=BG&slg=BUL
Интересувам се от къде мога да я купя и каква е цената?
И също така дали работи с HR7775?

# 864
  • Мнения: 16
Винаги съм залагала на Бош и до сега съм много доволна.
Фурната ми е AEG и също съм много доволна.

Знам само че трябва да се гледа на не е под 700 - 800 вата уреда.

# 865
  • Мнения: 81
Здравейте момичета, някой от вас купувал ли е купата за бебешки пюрета на Philips HR7778. Имам предвид ето тази купа http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/cpindex.pl?ctn=HR7994/90& … cy=BG&slg=BUL
Интересувам се от къде мога да я купя и каква е цената?
И също така дали работи с HR7775?

Здравей! Аз имам 7778 и за бебешките пюрета на детето ползвах шейкър каната. Стават перфектно. Според мен не си заслужава допълнителна купа. Пробвай първо с каната.

# 866
  • Мнения: 4 066
A става ли за малки количества. Все пак аз пасирам един картоф, или един морков и един картоф?
Иначе се обадих във филипс България, които ме насочиха към фирма Ретел. От там ми дадоха цена 61 лв и ме отказаха.

# 867
  • Мнения: 550
A става ли за малки количества. Все пак аз пасирам един картоф, или един морков и един картоф?
Иначе се обадих във филипс България, които ме насочиха към фирма Ретел. От там ми дадоха цена 61 лв и ме отказаха.
аз звънях до сервиз на Филипс в София и ми дадоха цена от 61 лв на комплекта това което е за детски пюрета са 3 отделни части и всъщност ножа който е вътре е същия като нашите ножове които са металните, само купата и капака са по малки но не си струва според мен  newsm78
 има една специална тема която е само за нашите роботи  Laughing
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=741527.0

# 868
  • Мнения: 81
A става ли за малки количества. Все пак аз пасирам един картоф, или един морков и един картоф?
Иначе се обадих във филипс България, които ме насочиха към фирма Ретел. От там ми дадоха цена 61 лв и ме отказаха.
Става, само че си трябва и течност. Няма как да стане само със сварени на пара зеленчуци, например. А и много скоро ще се увеличи количеството пюре  Grinning

# 869
  • Мнения: 91
Да се похваля и аз.
Сдобих се с ето този робот:
http://electron.bg/gorenje-sbr-1000e-p-285179.html
Мноооооооооооого съм доволна!
Прави всичко което исках.Пробвахме да правим картофен чипс.Рязахме луканки,краставици и какво ли още не.
Сокоизтисквачката и тя е идеална.Сока става бистър.Пробвахме с ябълки,моркови,портокали и т.н.
Пюретата за бебка и те са с идеална консистенция.Пасирам ги в мъничката кана която е за ядки и кафе,че за сега количествата са малки.

Общи условия

Активация на акаунт