Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 222
Добро утро!

Моите мъже излязоха на разходка, а аз започнах да чистя и опрявам.

Бобче-най-тъжно ми бе като разбрах, че в корема си нося момченце, че няма да мога да слагам фибички, обеци и тем подобни.................................
Ади-страхотни подаръци, празника е бил вълнуващ, изпълнен с много обич и топлина!
Ирка-е, не го наказвай пък толкова сурово твоят мъж, един месец.................  На всеки се случват подобни неща! 
Ния-мерси за кафенцето!
Слънчогледка-добре е, че сте разбрали от какво е кашлицата! Давай на малката госпожица повече плодове и течности, и бързо ще се оправи. От нас голяма  Rolling Eyes!

Иначе сме добре. Перси пак го мъчат зъби, плаче по цели нощи, почти 2,3 предкътник са избили, но така ще е. Аз си ходя вече 7 дни с пълни гърди, правя разни бабешки рецепти, само стискам зъби да се размина с хапчетата, че ...........................

# 17
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Пиванова  Laughing и з амен панделките още са мираж. Каквото и сложа на главата го маха моментално. Голяма борба водихме и за шапките и поне там спечелих битката. Така, че ще имам да си почакам. А на теб ти пожелавам една сестричка за Перси на по- късен етап  Grinning.

Илиянка какво си се развихрила баш в неделя. И аз трябва същото да правя, нооо голям мързел ме е налегнал и все отлагам  Whistling. Ама трябва да се наканя де  Rolling Eyes Късмет имах тази седмица, че мъжо не беше на работа и всеки ден той поемаше домакинската работа. Еййй, кеф ви казвам, както мразя да чистя, много добре ми дойде. Зарекла съм се ако един ден се поопаричим, да си викам жена в къщи да ми чисти.  Crazy

# 18
  • Мнения: 467
Добро утро  Hug
Кой чисти, кой маже... Mr. GreenУклепала съм се с една синя боя до китките, защото татето забравил да измие мечето последният път и то наполовиня засъхнало  Close
Или, благодаря за обясненията, на мен, невежата. Сега разбрах  Wink
Анаморф, за да се посмееш, снощи явно е бил ден за караници ! Моят маняк като се развика за това, че децата напълнили хола с играчки и как аз съм била вновна и съм ги учила да са неподредени, тоест прости  ShockedИдеше ми и аз да си приготвя багажите и му го казах, че с децата ще си ходя ! И като се изплаши и почна да се върти и гали като котарак, му признах, че така или иначе няма къде да ида  hahaha Та така в нашта къща  Crossing Arms А ти, недей баш сега, в това спокойно време да го наказваш твоят мъж - като дойде дечко ша искаш да го отнакажеш, ама немаааа   Mr. Green
Гледам за дрешки си говорите.  И мен ме е ударила треската, особео с тези намаления, които стигнаха 70-те процента, но засега ще гледам боята и ще и се възхищавам  Sick
Лулумба, къде изчезна, бе душата ?

# 19
  • София
  • Мнения: 3 880
Здравейте  Hug.
И моето хлапе кашля малко, ама не иска и да чуе за изварен компрес и засега пие само Стодал пък да видим докъде ще я докараме newsm78. Дани го излекувах точно с този компрес за няколко дни, обаче тя нали е бебе с характер...
Слънчогледке, стискам палци бързо да се оправи Мая  Praynig.
Ади, със здраве да си ползваш подаръците.
Бобче, сигурна съм, че Йована ще се представи по най - добрия начин на сватбата Peace.
За панделки и фибички, не ми говорете  ooooh!. Това дребното не само, че не търпи нищо на главата, ами тича като лудо само като ме види, че съм тръгнала да й слагам фиба или да й връзвам косата  Whistling. А едно време такива планове си правех за панделки, шнолички и всякакви дранкулки, но госпожицата е на друго мнение  Mr. Green.
Мойте мъже излезнаха на разходка и ни оставиха да чистим. Ще взема да се възползвам от това спокойствие и да посвърша нещо полезно, че като са всички вкъщи  е невъзможно.
Приятен ден на всички   bouquet.

# 20
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
  bouquet

# 21
  • Мнения: 361
Моята пък мома,само ходи и ми мъкне разни фиби и ми вика:"Ожи така гава касива"(сложи ми шнола на главата да съм красива) Laughing.
После ходи на огледалото да се възхищава на себе си и да си вика "Ле-лееееееее" Party

# 22
  • Мнения: 564
Ади ЧРД със закъснение   bouquet Подаръците са страхотни, личи си, че си обичана жена!!! А Ивон, вече за първокласничка готова, големи приказки  Crazy Пусни едно клипче как говори малката госпожица  Flutter

# 23
  • София
  • Мнения: 1 724
Ади, прекрасни подаръци.
Анаморф, ми то си е наказание и за теб~!
Яна вече не вдига температура. Да ви питам две неща:
За яденето - винаги е била злояда , но чак такааааа...Яде общо взето 4 неща- филия с кашкавал печена, с яйце и сирене печена, попара, плодове и салата /дори зеле/, понякога грис или кремче на йоткер. Супа и яденета не хапва вече трети месец,/престанах и кухня да вземам от месец октомври, така или иначе само я хвърлям/,  нито пък месо /сухо не го дъвче още/...Чудя се какво да я правя и дали да не й взема кърв?... Сега е 10 кг с дрехи.Моля ви, дайте съвети...
За къпането- по колко пъти седмично миете главата?

# 24
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Енита, според мен вижте едни хемоглобин за евентуална анемия и после питай педито за някое сиропче за разяждане - има страшно много /навремето давах на баткото Перитол - разяждаше го.../, но според мен трябва да яде готвено - само така сухо, първо не е полезно и второ ако тръгне на ясла/градина там какво ще яде?
Косата - два пъти седмично, но Андриан не се поти, затова. Виж батко му - да има как всяка вечер да я мие...

# 25
# 26
  • Мнения: 530
Енита за всеки случай изследваите кръвта -хемоглобина .Ицко е снисък и педито каза че от това боледува често.
Косата я мием 2-пъти седмично.

# 27
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
Ех, един ден да стачкувам и да не си пусна компа и пак да изпусна важно събитие. Макар и с ден закъснение
АДИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! БЪДИ НАЙ-ОБИЧАНАТА СЪПРУГА НА СВЕТА, НАЙ-ДОБРАТА МАМА И НАЙ-ПРЕКРАСНАТА ЖЕНА! ПОЖЕЛАВАМ ТИ НЕИЗМЕРИМО КОЛИЧЕСТВО ЩАСТИЕ И БЕЗБРОЙ ЧУДЕСНИ СЪБИТИЯ, КОИТО ДА ТЕ КАРАТ ДА СЕ УСМИХВАШ ПОСТОЯННО!


Тони, благодаря за чудесната музика... Hug Hug Hug
За панделките не ми говорете. И аз си мислех, че ще правя прически като се роди Теди. Ама криво съм мислела. Едва от тази година тя започна да позволява да й връзвам косата. Фибички, шнолки и щипки обаче не търпи категорично. Между другото може и на мен да се е метнала. Аз съм имала супер гъста коса като малка и не съм позволявала и гребен даже да мине. Та майка ми ме разресвала с пръсти, иначе нямало начин.  Mr. Green

Да пожелая на всички болнички (гледам, че пак има болни душички) бързо и леко оздравяване!

# 28
  • Мнения: 361
Ние се къпем вс яка вечер,но косата мия 2 пъти в седмицата.

Енита,и аз мисля,че проблема е в хемоглобина.Кръщелника правеше същото и се оказа,че хемоглобина му е 98.Изписаха му Малтофер(желязо) и Апетон(витамини).Сега хапва доволно за неговото злоядство Heart EyesМайка му милата в чудо се беше видяла,само кисело мляко ядеше,а накрая и негоо остави Confused

Лулу,Фетиц Heart EyesБрей,ще взема и днес да празнувам,след толкова честитки Party

# 29
  • Мнения: 287
Енита за всеки случай изследваите кръвта -хемоглобина .Ицко е снисък и педито каза че от това боледува често.
Това с хемоглобина ме хвърли в дълбок размисъл.Мерси за информацията.
Енита ,слагаш ли я до вас ,когато ядете?Лъчо също е злояд ,но от няколко дни насам иска сам да се храни ,явно ,за да ни копира и имаме голям напредък ,но все пак не яде достатъчно.Събира му се максимум 150-200гр. на ядене. Иначе в продължение на два месеца го лъгах с плодово мляко или кремчета.Взимах лъжица от зел. пюре ,после потапях в Данонино и Лъчо отваряше охотно уста. Mr. Green Също така се върнахме на първа група в ДК .Сега пак сме на втора- голяма грешка!Ядем само супите. ooooh!
Бобченка ,страхотно събитие те очаква- взех и аз да се вълнувам! Flutter Йована ще е разкошна ,убедена съм!И дори да не изпълнява ,каквото трябва ,пак ще внася изключително очарование с присъствието си.Шаферката на нашата сватба така и не ни доближи ,но фотографите се скъсаха да я снимат. Heart Eyes
Ади ,твоята Ивонка уби рибата просто с тези дълги изречения! Joy Браво на нея!
Ирка ,а дали ти ще издържиш на това наказание от един месец?- Такава страстна мадама ,много ме съмнява. Wink Laughing

Общи условия

Активация на акаунт