Заведения, в които НЕ се пуши

  • 41 633
  • 230
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 132
Ето, че и други от вас са забелязали.че вечер се пуши в заведения, в които уж не се пуши или пък директно в залата за непучаши.
Въпрос от моя страна- как да се подаде тогава сигнал? За конкретна проверка в късните часове?
Обади се на РИОКОЗ и им кажи заведението и да направят проверка в по-късен час Peace По принцип в Пловдив е телефонен секретар, който работи 24 часа.

# 196
  • Мнения: 242
Вчера показаха по някоя от телевизиите анкета за пушачи и непушачи в заведенията. Пушачите печелят. Не зная до колко се обръща внимание на тези анкети.

# 197
  • Мнения: 3 215
Онда-та в Метро (на Цариградско) е за непушачи (или поне на вратата им пишеше, че е заведение без тютюнев дим)  Peace

# 198
  • Мнения: 32
Сладкарница "Неделя" срещу хотел "Плиска" се пуши.
И на вратата има залепен лист с препоръка/забрана да не се посещава от деца до 18г (извинявам се, ако не съм точна, но толкова пошло ми се стори,че не запомних добре текста). Такова неприветливо заведение не знам дали има друго  #Cussing out  А как ти висят на главата, само да изпразниш чинийката от тортата и се скъсват да тичат да я вземат. Сакън да не останеш на масата дълго. Интересно, сладкарница, толерираща пушенето и посетители без деца. Отврат.

# 199
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Сладкарница "Неделя" срещу хотел "Плиска" се пуши...

Сефте! И в "Скайлайн" в Света Троица на вратата пише, че в заведението се пуши и не се допускат лица под 18 години... И в "Лагуна" влизаш и попадаш в изключително задимения салон за пушачи първо и трябва да го прекосиш за да стигнеш до салона за непушачи... Толкова са и "сладкарници" конкретните заведения!

# 200
  • Мнения: 2 241
Това пък в сладкарница... където се предполага, че ходят предимно хора с деца...  ooooh!

# 201
  • София
  • Мнения: 10 703
milestone   Аз не съм виждала сладкарница "Неделя" в София без цигарен дим- за съжаление Sad обичаХ да ходя там...сега може би чак пролет-лято на вън на слънце...иначе вътре е лисичарник страшен  Sick

 

# 202
  • София
  • Мнения: 561
Мисля, че мернах сладкарница Неделя на пазара на Красно село с надпис че е без цигарен дим, дано не ви подведа обаче, като чета за другите.

# 203
  • Мнения: 3 215
Не знам защо бях останала с впечатлението (от някакво интервю май), че Брасери е за непушачи, но миналия ден бяхме там с детето за обяд и си се пуши...просто имат няколко маси в началото без пепелници. Действително вентилацията им е добра и не се усеща особено, но няма никаква преграда. При това положение отпада от личния ми шортлист  Crossing Arms

# 204
  • София
  • Мнения: 1 735
Сладкарница "Неделя" срещу хотел "Плиска" се пуши.
И на вратата има залепен лист с препоръка/забрана да не се посещава от деца до 18г (извинявам се, ако не съм точна, но толкова пошло ми се стори,че не запомних добре текста). Такова неприветливо заведение не знам дали .....
Там зверски опушиха дъщеря ми септември месец и повече няма да стъпим.Да им имам сладкарницата-пушалня!
Темата е страхотна  bouquet!Жалко,че в БГ всичко е жалко изкривено.

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 2 210
Открих още едно заведение в Пловдив, в което НЕ се пуши Сентрал парк до Младежкия хълм Grinning

# 206
  • София
  • Мнения: 1 735
Благодаря на всички писали в темата  bouquet.Днес си изкарахме с децата чудесно в Милениума в Дружба1.

# 207
  • Мнения: 4 527
Това пък в сладкарница... където се предполага, че ходят предимно хора с деца...  ooooh!

И аз се изненадвам. Ама какво пък се изненадвам в тази наша България... Sad

# 208
  • Мнения: 685
Здравейте. Днес бяхме в "Бистро 53"- София, м/у Била и Джъмбо на бул. България. Мисля, че някой го беше споменал, но и аз да потвърдя, че по-голямата част от заведението е отделено за непушачи.  Grinning Води се бистро, но по-скоро е сладкарница и за разлика от "нормалните" сладкарници в днешно време  (като Неделя) имаше деца.Simple Smile

# 209
  • София
  • Мнения: 6 173
Вчера щях да падна от изненада, когато влязох в сладкарница "Неделя" на "Шипченски проход" и НЕ се пушеше. А имам спомен точно оттам, че беше като лисичарник.

Общи условия

Активация на акаунт