Дом за нашите деца с Коста Цонев

  • 13 027
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 372
Винаги много съм харесвала един не особено известен артист, който изпълнява ролята на Куманов.
Наскоро разбрах, че се казва Иван Янчев и е починал през 1995. Изключителен е за мен, макар да не е играл особено много главни роли.

# 46
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Страхотен сериал.
Подсетихте ме да си го сваля и да разпускам с него, защото от 14,30 не мога да го гледам.

# 47
  • Мнения: 5 713
Помня го.  Simple Smile Тогава бях 10-11 годишна. Страхотен сериал. Помня също, че имаше моменти, в които съм плакала. Не ми е хрумвало да го дръпна и пак да гледам. Благодаря за линковете. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 650
За актрисата, която играе Мария ли разказвате по- горе, че живее в Италия? А нещо интересно за останалите? На мен тя адски ми харесва. Обаче следващия сезон- "Бащи и синове" ми е доста тъжен. Само лоши неща се случват.

# 49
  • Мнения: 1 668
Много,много го харесвам този сериал Heart Eyes    Тъкмо го свалих от замундата и после видях,че го дават  и по тв Party

# 50
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Филмът е страхотен.  Peace

А само саундтрака дали го има нейде? Моля, помогнете  Praynig

# 51
  • Мнения: 1 650
Филмът е страхотен.  Peace

А само саундтрака дали го има нейде? Моля, помогнете  Praynig
И аз това се чудех, ама как се казваше автора на музиката?

# 52
  • Мнения: 1 715
И аз това се чудех, ама как се казваше автора на музиката?
Музиката е на Петър Ступел

# 53
  • Мнения: 1 877
И аз съм фен (и мъжо) на този филм.Не го пропускаме

# 54
  • Berlin
  • Мнения: 11 267
страхотен сериал. знам, че съм била много малка, когато го даваха и тогава го хващах случайно по тв. май не съм знаела още, че има програма и не съм можела да чета, но го гледах с огромно удоволствие (щом си го спомням). Simple Smile ще го изгледам пак задължително. мисля, че всеки трябва да го види.

# 55
  • Мнения: 1 650
А ПЕТЪР СТУПЕЛ БИЛ КОМПОЗИТОР И НА " ЗАЙчЕНЦЕТО БЯЛО".

# 56
  • Мнения: 237
Ей, страхотен сериал! На днешната серия даже се разплаках Sad

# 57
  • Мнения: 1 650
О, поплаквам си на всички серии....

# 58
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
О, поплаквам си на всички серии....
newsm10 newsm45

# 59

Общи условия

Активация на акаунт