Гоблени-42

  • 35 886
  • 435
  •   1
Отговори
# 360
  • ГР. ВАРНА
  • Мнения: 134
Само да проверя аз къде ми се губят Кетрева, Здравчето, Дж-то, Манжелка, Джури, Александра, Генико, Бонбонелска  newsm78. Момичета, водя ви на отчет и ми липсвате, шиете вие и се спотайвате, налииии?!?!?!? Heart Eyes
аз да си призная се боря тук с разни болести пред ната седмица малкия тази дето мина големия и още по големия-така се случи че и тримата ми мъже по едно и също време бяха болни и познай аз и на работа и в къщи ,но въпреки това си се трудя на мойто димейшънце май скоро ще му се види края и ще ми останат контурите.
а и толкова много има изписано че просто не сварвам да прочета а камоли да честитя на време на всички празнуващи.

май стана спамче , но ще показвам само малко да ми дойде муза да снимам

# 361
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
неличка, гоблена изглежда супер! И за тази цена и конци ДМЦ просто съм възхитена на пръв поглед от комплектовката ти! Дано и като го ушиеш изглежда също толкова добре!
Успех!   bouquet

Мисля и аз да си поръчам нещо от там!

# 362
  • Мнения: 171
Мн-дааа! Поразгледах дизайните на http://igolki.net/hermitage.html  ....има някои сполучливи,ама повечето не са .... Аз не бих рискувала да шия по тяхна схема,ако не си я дообработя....
mery_poppins1 ,на petjah пиши на ЛС (за 8-мо мартенската томбула)  ....
baba_mravka,супер се получава таз девойка.... с обецата....ама мноооого голяма,бе  #Crazy ....ти на каква панама я шиеш и с какъв бод?
Unknown_lady ,тоя гоблен (с есента в селцето) го имаше в "иголки.нет",можеш да ги питаш -дали няма да ти пратят ключа....
did_tag ,тоз-първият ти гоблен,дето е на аватара ти ,от кое списание е ? А "мандаринските патета" на кого са дизайн? Много са хубави и двата!
ХА! Така ! marulka_s,поздравления! И за лелята и за "кралското" семейство в Швейцария!!!! Mr. Green ....ДАНО ДА СЕ Е РОДИЛА СЪС СРЕБЪРНА ЛЪЖИЧКА В УСТАТА!  Hug
Bilkova и MamaGeri ,за Аксиома ли става въпрос (за поръчаните конци на Билкова),защото аз не намерих такава опция при тях? newsm78
Дуданка,аз живея в Монтана,където е фирмата "Полимат"....Мога да ти купя и да ти пратя желаните конци .Аз съм шила с Мадейра и съм много доволна.В пакетче са и са по 10 метра....и имат много голяма цветова карта....Бързо се отсхецвай! Peace
kamelllia19 , smile3501 ....и за гърба на гоблена! Я сподели как се получава толкова "чист"? newsm78 Аз ,като имам един цвят ,през около 2 см, и го шия ,и ми се получават дълги"мостчета" от задната страна....Ти за всеки ред ли шиеш?....Леко добременяване! Peace
Писето ,за 8-ми път леля?! Shocked  Ама това не са на едно семейство децата?
venipuh,мнооого здраве на твоя юнак!  Gift Много подаръци и веселие!.... И да те слуша ! hahaha  (ха! сега видях,че вече има веселие  Joy и хубава торта!)
destini,може и да са лоши снимките,ама гоблените са супер! Peace
Nightwish,не е никак сложно! Пробвай с нещо дребничко....гарантирам ти,че няма да се спреш после  Joy ....
djuri,после цяла година да не боледува никой от вас!!!! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover




# 363
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Bilkova и MamaGeri ,за Аксиома ли става въпрос (за поръчаните конци на Билкова),защото аз не намерих такава опция при тях? newsm78

От Аксиомата поръчах само панамата, а конците - от тук: http://www.nikmark.hit.bg/  Понеже никой не сподели да е пазарувал от тях, та сега тръпна в очакване какво ще получа  newsm78  Rolling Eyes

# 364
  • Мнения: 4 370
ina 221 ,благодаря ти   bouquet
аз този гоблен съм го харесала от 5-6 години,но изглежда ,че в България никой не го е шил.много е скъп да си го поръчам оригинал  Naughty
gesh44 ,благодаря,вече се разбрах с  petjah    bouquet

# 365
  • Мнения: 86
ina 221, и аз благодаря, ще прегледам да видя какво има  bouquet

# 366
  • София
  • Мнения: 9 850
Хипатия, много ти благодаря! Simple Smile
Обаче гобленчето, което искам, май май го няма...
Аз довършвам моето "Заснежено градче", обаче не е за показване. За сметка на това утре ще кача снимка на гоблена, който майка ми шие, да ви покажа... Simple Smile Конците ги нагласихме както на нас ни допаднаха, не сме се водили по номера. Ама снимката - утре  Mr. Green

# 367
  • Плевен
  • Мнения: 238
Покажи го де и обещавам че и аз ще покажа кучето ми то също е почти готово  Peace

# 368
  • Мнения: 643
Мери , не само тук , но и за Русия става въпрос .... ooooh!
Какъв гоблен си си избрала  Laughing
Ако ми падне някъде, веднага го давам.

# 369
  • София
  • Мнения: 618
gesh44 разгледах ти работите, невероятни са  bouquet Но как съм се смяла на балерините Joy много ми харесаха

# 370
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
gesh44, благодаря  Hug! Ще се възползвам някой ден!
Става дума за ето този гоблен


А ето и ключа към него


Само дето не съм на ясно какво означава това, че над някои от знаците на конците пише например 2-4, 5-6, 12-13 и другите.

Решила съм, че ако го шия то трябва да е с оригиналните конци Мадейра, а не ако ги преобразувам към ДМЦ, че може и да не ми хареса комбинацията.

# 371
  • Мнения: 4 370
ina 221 ,ясно че и при рускините го няма Sick
аз обичам по-нестандартните и които не се шият масово.
като джиткаш из нета,виж и този дали няма да ти попадне от някъде  Laughing



http://image074.mylivepage.com/chunk74/1229363/1680/Wiehler%203582-6.jpg


 Дуданка ,хубаво е това момиче  Peace

# 372
  • Мнения: 2
Благодаря на Хипатия за отговора Hug. Аз моите египтяни ги завърших, отивам да пера и снимам, лека вечер от мен!

# 373
  • Мнения: 197
gesh44 , много си креативна!Страхотни неща правиш!И гравюрите и всичко много ми хареса!Великолепно изпълнение на ръстомера, гоблена със сиамското коте и ....да не изброявам , всичко е великолепно! Hug

# 374
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Честито на лелята и на вуйната! Добре дошли на малките бебанки, да са много щастливи!
Честито на рожденниците! Много здраве и радост да дават и да получават! Няма да изреждам, да не пропусна.
Didorani, благодаря за комплимента, и твоят аватар е страхотен.
eliss, благодаря за орхидеята, поне с това се занимавам тук, че от как видях цветята, които последните 15 годни съм мъчила в къщи, вече нямам такива Simple Smile
Иначе съм почнала първата мечта на Прасчо, свинска ни работа, нали така? Simple Smile За Венеция иде реч, точна така като е на снимката.
Ушмулвам се да къпя, преспивам и кърмя.
На Вас Добро Утро!

Общи условия

Активация на акаунт