Разделно хранене-част 32

  • 22 321
  • 377
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 496
Ами тостер му викам аз, иначе е като мини фурничка да, аз в него си топля ядене , пека наденички. Разбра ме за какво става въпрос  нали? Не този който слепва филийките , а този с тавичка , който е.

# 166
  • Мнения: 1 380
Леле, колко много сте изписали.
Кал е още болна и нямам  време да пиша, а и рядко чета.
Поздрави на всички.... Hug

# 167
  • Мнения: 2 724
Ей ,Сладкишче ,какво му е на детето ?
Пожелавам скорошно оздравяване Praynig!

# 168
  • Мнения: 1 380
Ей ,Сладкишче ,какво му е на детето ?
Пожелавам скорошно оздравяване Praynig!
Ларингит и отделно зъбоникнене и нещата стават бавно, понеже сме на хомеопатия.
Но вече е по-добре....

# 169
  • Мнения: 2 999
Сладкишче, дано детенце бързо оздравее  Hug

# 170
  • Мнения: 1 380
Сладкишче, дано детенце бързо оздравее  Hug
И аз на това се надявам....

# 171
  • Мнения: 861
Добър вечер!

Багажът ми е стегнат, изкъпах се. Сега ще си пооправя маникюра и ще се изтегна на дивана с английския бизнес справочник. Дойде ми настроение. Даже започнах да се радвам на предстоящото пътуване. Май наистина имам нужда да се откъсна от ежедневието за няколко дни. Само ми стискайте палци за пътуването, т.е. да мине благополучно, че да си призная само веднъж съм летяла със самолет. Верно, ужасно ме боляха ушите при приземяването, но изобщо не ме беше страх. Само, че тогава бях на 18, а и не бях гледала "Изгубени"  Mr. Green.
Това пътуване си има и предимство - ща не ща няма да ям много  Crazy. Сутринта - кафе с някой плод на шведската маса, цял ден на крак и глад /шегувам се това знам, че не е хубаво/, но цените на панаира са ... ooooh! и вечерта по някоя салата обаче в ресторант  Sunglasses.
Успех на всички и не забравяйте, че съм с вас след завръщането си  Peace

# 172
  • Мнения: 1 380
ReGe приятно пътуване. Peace

# 173
  • Мнения: 62
РеГе, незнам накъде ще пътуваш и по какъв повод, но ти желая леко път!

# 174
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Сладкишче, надявам се дъщеря ти да е по-добре.
РеГе, приятно и успешно пътуване!
Вчера правих една позабравена рецепта - Полента, тук го викат Палента. Церевичнен грис. Като се свари, става гъсто, а като се охлади може да се реже с нож. Днес го запекох на ребрест тиган и стана супер. Но пък си изгорих пръста на тигана и ме боли доста.
Преди малко мъжът ми купил аерошоколад. Когато бях малка, обожавах LZ- как се топи в устата и балончетата пукат върху езика. Crazy Вече няма същия вкус, нито балончетата пукат. Пробвах да седи в хладилника, да седи на стайна температура-нищо.  Cry И сега ми е едно криво.
Алекс, за сусамки писах още в началото на темата:) Не се сещах как се казва. С какво се смесва сусама? С карамелизирана захар ли?
Извинявам се за неразделните отклонения  Mr. Green

# 175
  • Мнения: 133
Eхоо, добро утро Simple Smile записвам се първа за днес Simple Smile Последния ден на януари, леле как лети времето....

Днес е хубав ден , имам повод да променя линията на 61 кг. Simple Smile

# 176
  • Мнения: 62
Здравейте, момичета  bouquet
Вчера се теглих - за 3 седмици разделно хранене съм свалила 2 кг newsm44 Последните дни всяка сутрин правя Тае-бо-то на Били Бланкс, което Алекс беше качила. Много е зареждащо Peace  Дно не ме домързи занапред.
Днес до обяд- ябълка и мандарина, за обяд ми е останал малко грах яхнийка, за довечера  зеленчуци по китайски и пилешки бутчета.
Лек ден на всички!

# 177
  • Мнения: 2 999
Здравейте красавици   bouquet
Фея, страхотен резултат   bouquet поздравления от мен  Hug
Как сте момичета   bouquet

# 178
  • Мнения: 1 380
Мимче, благодаря, вече сме по-добре.
От няколко дни не съм разделна.Нямам време да си наготвя моите манджи, но се мерих и не съм качила.
Но от понеделник започвам пак с плуването, само да съм здрава. Praynig

# 179
  • Мнения: 13 512
След безкрайните митарства от диета в диета,  и каването на по няколко килограма след всяка диета, твърдо съм решила да премина на разделно хранене като режим, а не диета. Започвам да чета синтезираната ви информация, много ще ми е полезна.От няколко месеца месо почти не ям, така че ще ми е още по-лесно комбинирането .

Общи условия

Активация на акаунт