какво ще купим на мъжете ни за Св. Валентин ?

  • 7 154
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 50

Аз купих от този сайт същата на мъжа ми.

Кутията е много хубава. Не е малка. Часовниците се слагат както в оригиналните им кутии на едно дунапренче, което часовника обгръща вместо китката.

От сайта правят доставки, аз точно от там я поръчах, че и в Пловдив не можах да я намеря по магазините. Имат даже и скайп оставен. Пращат я с куриер и плащаш на куриера, само че ми я доставиха след 3 дена.

Единственото нещо е, че истинския цвят на кутията е бордо или по-скоро тъмно червена (ако някой иска мога да снимам тази на мъжа ми да я види), а на сайта изглежда като кафява.

Резултата от подаръка беше - невероятна изненада. По принцип много трудно изненадвам приятно мъжа си с подаръци, това беше най - успешния опит.

Обаче за Св. Валентин и аз съм в чуденка  newsm78   

# 31
  • Мнения: 367
Нищо няма да му подаря, но ще е от сърце  Mr. Green

Толкова много години сме заедно, че всички подаръцо по този повод вече сме си ги подарили. Колкото и тривиално да звучи, подаръците ни ще са това, че сме заедно и се обичаме.
И ние така! newsm10

# 32
  • Мнения: 408
И аз съм тук.. newsm78.На 10 имаме годишнина,на 14 той предпочита Трифон зарезан,а на 18 има рожден ден.Дано ми хрумне нещо интересно.За годишнина си мисля дали да не си сменя бельото малко че и него да зарадвам,не очаквам подарък от него  та поне сама да си направя,14 да пропуснем ама за 18 тряяя да се мисли нещо сериозно Thinking Crazy

# 33
  • Мнения: 1 558
Анцунг на "Манчестър Юнайтед"  Mr. Green (само дано пристигне до тогава)
Ай и моя е луд фен, аз чакам тениска. Анцунгът от сайта ли го поръча?

# 34
  • София
  • Мнения: 74
И моят повече уважава Трифон Зарезан, но пак се радва много на подаръци ... От друга страна за толкоз години вече всички романтични подаръци сме си подарили ... Та ... се чудя дали да не наобиколя 100 гр. сладки за някое шоколадово сърце - какво ще кажете?
А вие само на мъжете си ли подарявате нещо? - а децата, някой любим колега\колежка - тях включвате ли ги? Защото аз съм намирала сърчица на бюрото си (анонимно оставени) и ми е ставало много приятно. Още си ги пазя между другото ...

# 35
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Я вижте тук: http://tcm.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=58570&df=35593&dflid=3 с комбинация http://tcm.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=16829&df=34608&dflid=3 - скромно, но подходящо за празника... в комбинация с третото -  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes , може да се получи незабравим празник  Blush

# 36
  • Мнения: 340
Анцунг на "Манчестър Юнайтед"  Mr. Green (само дано пристигне до тогава)
Ай и моя е луд фен, аз чакам тениска. Анцунгът от сайта ли го поръча?
От кой сайт ги поръчвате?

# 37
  • Мнения: 1 558
Aми не съм поръчвала от сайта все още, защото поръчките ни изпълнява кума ни, който от време на време лети там, за мачове. Но иначе от този сайт мисля да поръчвам, имат доставка за България.
http://store.manutd.com/stores/manutd/default_mens.aspx

# 38
  • Мнения: 1 426
каквото и миналата и по - миналата година и т.н.  Нищо, Heart Eyes ама от сърце, всъщност не знам какъв е този свети Валентин, отдавна не сме влюбени и празнуваме Трифон Зарезан-пържолка, винце, може салатка и ракийка. Тия натрапени празници Хелоуин, св.Валентин и подобни не ги тачим в къщи.

# 39
  • Мнения: 983
Смятам да му поръчам торта по мой модел.

Торта май не е лоша идея  Thinking Гледам в Неделя имат подходящи за празника.

# 40
  • Мнения: 228
А аз какво да правя,като трябва да му купя каска отнякъде. hahaha не е майтап,оставете.И то трябва да е каска за летци(военна)по възможност старовремска) hahahaМай ще прескоча до Ал.Невски да диря

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 443
Запис за идея,ние имаме годишнина от сватбата и съм в чуденка.Той е запален ловджия и много би се зарадвал на нещо такова,ама тази тема ми е малко далечна.Ще мисля.

# 42
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Въпреки че бях решила нищо да не купувам този път, подаръкът дойде сам. Имам запис от ФМ и само ще прибавя едно сърце и още тази вечер ще му го дам. Как не се сетих, да не му споделям, че имам диск с прегледа и да му го оставя на празника. Нищо де, все пак ще се разпиша за 14-ти противно на първоначалнит ми планове.

# 43
  • някъде
  • Мнения: 979
Какво е ФМ?

# 44
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
ФМ - фетална морфология. Ултразвуково изследване  по време на бременностна 3 или 4Д апарат. Бебето се вижда не само като очертание, а се проследяват в зависимост от седмиците състоянието на различните органи и системи - сърце, централна нервна система, стомах, отделителна система, бъбреци, дробове, костна структура и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт