Почистване на керамичен котлон

  • 108 306
  • 130
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас
  • Мнения: 3 077

Поли какъв е този Циф за пръскане? Нов ли е ,спрей ли е newsm78

Ползвам течния Cif от около година- разкошен е- и за фуги и за отстраняване на мазнини. Намирам го само в Метро!  Peace

# 121
  • Мнения: 9 776
Поли какъв е този Циф за пръскане? Нов ли е ,спрей ли е newsm78
Ползвам течния Cif от около година- разкошен е- и за фуги и за отстраняване на мазнини. Намирам го само в Метро!  Peace

Течен, да Peace. В шише като препаратите за стъкла, жълт на цвят е моят. Не е нов. Имам го от доста време /шишето е доста голямо/ и не помня от къде съм го купувала, но в Метро сигурно го има, и в тем подобните магазини.

# 122
  • Мнения: 3 886
Има един течен израелски  като ЦИФА много е добър но е около 5 лева но кара много време и е икономичен

# 123
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Има един течен израелски  като ЦИФА много е добър но е около 5 лева но кара много време и е икономичен
Казва се Sano и наистина кара дълго време, а чисти великолепно.

# 124
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Течен, да Peace. В шише като препаратите за стъкла, жълт на цвят е моят. Не е нов. Имам го от доста време /шишето е доста голямо/ и не помня от къде съм го купувала, но в Метро сигурно го има, и в тем подобните магазини.
има го в бяло и жълто! В Бургаското Метро със сигурност го има!  Peace

# 125
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Видях го вчера в кварталния ни супермаркет: жълтият е за кухня, а белият за баня.

# 126
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
Аз почиствам с гъбите SANO рядко се намират , но са много ефикасни.Режа си парченце от тях , мокря и чистя. Режа защото изчезват с почистването...

# 127
  • София
  • Мнения: 21
Здравейте, и аз изпозвам израелския препарат за стъклокерамиката. Много съм доволна.

# 128
  • Мнения: 673
Момичета, дайте малко помощ. Не съм виждала препаратите на Sano отдавна, а съм им голяма почитателка. Къде бих могла да си купя, че моя за стъкло свърши.  Praynig

# 129
  • София
  • Мнения: 10 858
Под влияние на тази тема и аз си взех препарата на Сано за керамичен плот. Но честно казано Медикс за загорели мазнини (сивият) ми харесва повече. Специално за плота.

Иначе от препарата на Сано за фурни съм страшно доволна! Страхотен е!

# 130
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
То точно конденза е номера в цялата работа. Той размеква мръсотийките. Дори да нямате тази програма, пускате на долен реотан на 50 градуса и пъхате тава с вода вътре. И така след 1 час всичко е мекичко и готово за забърсване  Peace
Вивиан,   bouquet

и аз ти благодаря, Вивиан  Hug

Общи условия

Активация на акаунт