искам да се омъжа и да имам деца

  • 8 768
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Нашето второ дете беше по желание на мъжа ми...беше тогава на 31 г.Аз все не бях готова,все ми се струваше ,че първото е още малко.
Така че ,ако на 32 все още не е ориентиран...не знам кога...да не го питат след време "Това внучето ли е?"

# 46
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да не те стряскам,но аз изгубих 9 год. от живота си с един такъв,който все чакаше да стане готов.Да си стъпи на крака финансово и т.н.Аз дори бях в по-кофти ситуация забременях,наложи се да направя аборт.Бих му шута.Той тогава беше на 32 Mr. Green сега е на 42.Доколкото знам все още не е готов(май дочух че има приятелка,но само се разкарват насам натам).Така че хубаво си помисли.Някои мъже си остават с ергенски манталитет за цял живот.

# 47
И аз много се тревожа по въпроса с брака и децата  Embarassed  Имам силни майчински инстинкти по природа, и много искам деца и то поне няколко. С приятеля ми сме заедно от няколко години, обичаме се, но той е някак много егоистичен, не виждам никакви реални желания за нещо по-сериозно, много е разглезен (само дете) и майка му още се държи с него като с някое 10 годишно , .. още учим, но аз ще завърша една година преди него (той е 1 година по-малък), на 25 съм..  и бъдещето с него ми е много неясно, не знам от друга страна и дали искам деца от такъв човек, въпреки че много го обичам. А и дали бих срещнала някой по-подходящ.... нищо не се знае...  виждам го, че не е идеален, но се чувствам сякаш трябва да избирам между любов ( и евентуално семейсвто и деца, когато той реши, или най малкото двамата стигнем до това желание заедно.. което много ме съмнява че ще стане), и от друга страна да имам семейство и деца без тази любов (защото много ме съмнява, че бих могла да обичам друг човек по този начин)...  а биологичният часовник ми тиктака и чувствам, че ДО 1-2 години трябва и силно искам брак и дете. Cry

# 48
  • Мнения: 388
А говорила ли си с него по въпроса?

# 49
  • Мнения: 35 964
защото много ме съмнява, че бих могла да обичам друг човек по този начин

по този начин - вероятно не, но може да срещнеш друг, който да обичаш повече и по-силно  Wink
все пак си само на 25 г.  Sunglasses

# 50
  • Мнения: 25 610
... а биологичният часовник ми тиктака и чувствам, че ДО 1-2 години трябва и силно искам брак и дете. Cry

При така описаната ситуация биологичният ми часовник би бил последна грижа.
Първо бих се замислила имам ли дом, където да отглеждам детето си, с какви пари ще се издържа семейството, би ли се откъснал съпругът ми успешно от полата на мама или женейки се за него, автоматично ще се оженя и за нея, мога ли да разчитам, че в негово лице ще имам партньор и приятел, на когото да мога да разчитам и в добър, и в лош момент, или само добрият секс е достатъчен и прочие въпроси от този род...

# 51
  • Мнения: 2 153
Ама те мъжете и на 40 да станат пак им е рано! Те винаги си остават с детски акъл- никога не порастват и ако питаш тях никога не са готови за нищо! Страхуват се да поемат инициативи, освен, ако не е за излизане на по бира с приятели Sad Иди ги разбери мъжете!

# 52
  • Мнения: 90
Никой не може да решава съдбата ти, особено тук в този форум  Wink
Разбирам до някъде че си объркана, но как мислиш, някой дали би могъл да ти даде трезвен съвет-при все че всеки човек е различен, а годините не винаги означават зрялост. Peace

Успех, ви пожелавам.
Решението е изцяло във вашите ръце  bouquet

# 53
  • Мнения: 18
Мъжете се страхуват от думичката Брак Laughing
Ама на 32 все трябва да започва да се позамисля вече ... не му е хич раничко ...

# 54
  • Мнения: 2 556
Моят е на 33, имаме две деца. Според мен мъжете наистина няма закъде да бързат, защото те и на 50 могат да си имат дете. Въпроса е жената доколко е склонна да чака.

# 55
  • Мнения: 194
Аз пък чета и мисля, мисля и се чудя........

Как има хора с такива дългогодишни връзки, които още нямат деца Shocked Shocked Shocked, освен ако проблема не е здравословен разбира се. Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 2 153
Да, наистина! Аз едва ли бих издържала!!!

Общи условия

Активация на акаунт