Отговори
# 210
  • Мнения: 494
Миме,защо да звучи тъпо?Напълно ти вярвам. В такъв случай,този кош наистина ти е напълно излишен и ще ти трябва само столче за кола и лятна количка. Но все пак гледай да има пълно легнало положение!А за Чикото съм чувала много добри отзиви!

Айде,че всеки момент чакам да ни дойдат гости от Бг, лека нощ от мене. До утре!

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 00:59 от Mара Подробната

# 211
  • София
  • Мнения: 243
Добро утро мили мами!
За количката и аз мисля да си взема от тези с всички екстри и даже съм се спряла на Чико като марка.За модела не съм много сигурна но беше нещо от сорта на Trio S for you или нещо от този род.
За чантата за родилното:Все още не смятам да я приготвя,че като стане готовя да не се засиля предварително натам. Joy Joy JoyМисля ,че имаме още достатъчно време.
при нас с беб всичко изглежда нормално и съм на преглед чак на 15.02.Тогава вече ще започна със записите на тонове и ще си говорим за раждане с доктора.
Принцеса рая честито и да развиеш една невероятна кариера след майчинството.  bouquet

# 212
  • Мнения: 137
Добро утро мамчета  Hug
Разгледах албумчето много сте сладки всичките  Hug
За количката и аз мисля да взема комбинирана с кош за новородено, летен вариант , кош за кола и т.н.  Peace Обаче тази дето съм си я харесала е бяла с ивици червено и май много ще се цапа  Thinking
Принцеса рая честито  Hug
Да ви се похваля днес ми е последния ден на работа  Flutter остава само да оведомя господин- Шефа че от понеделник излизам в болничен защото той горкия чака отговор  Laughing надява се че може да остана да работя до 14.02  Crossing Arms

Лек и приятен ден на всички тумбачета  Hug

# 213
  • Мнения: 847
Принцеса Рая, честито! Много професионални успехи и късмет ти по желавам!

Момичета, никой ли не знае нищо за раждането през 8мия месец?  Embarassed

# 214
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Принцеса Рая честита ти магистърска степен  Hug От сега нататък-напълно отдаване на бебка  Naughty
Тази нощ милото ме събуди защото съм хъркала като резачка  #Crazy Пък аз да не чуя....
Аз смятам от 26.02. до 05.03. да си взема отпуска/тя ми е от 2008 г./ и на 06.03. съм в болничен преди раждане. Шефката още не знае за това ми решение, не и се ще да се разделяме все още.
За количката се чудя дали да не я купя след като се върнем от болницата ЖЗ. Все нови и нови модели пускат по магазините и не мога да избера.


# 215
  • Мнения: 182
Добро утро момичета!
Io_io и аз съм чувала същото като теб ама нещо не мога да си го обясня,надявам се никои да не ражда в 8-я месец.Трябва да стискаме кълките до 9-я!Между другото имаше една мама от февруарките която роди в началото на 8-я ако не се лъжа.
за количка аз съм си харесала ето тази http://www.911.bg/baby-market/pi/2106476_272_200_000_pos1.jpg. Само ме притеснява това че дръжката не се обръща,но има време,още ще се озъртам  Rolling Eyes

# 216
  • Мнения: 7 128
Io_io, какви луди работи е успяла да ти наприказва твоята любезна колежка? Сякаш някоя бабичка ги е пуснала. Битуват едни бабини деветини, че момиченцата в осмия месец оцеляват, а момченцата не. Явно са от времето, когато всичко е зависело от естествения подбор. Нали затова се слага тази инжекция за разгръщане на дробчетата. Ако искаш, разходи се през отчетните теми. Поне по 2-3 дребосъчета в тема са били пъргави и са излезли преди да са минали 36-та седмица. Има и раздел на форума за недоносени дечица. Никак не са малко мамите, които пишат и там. Hug
Рая, честито заслужено спокойствие сега.      bouquet

# 217
  • Враца
  • Мнения: 2 335
добро утро от мен!
да ви се похваля- СВЪРШИХ С РЕМОНТА И С ПОЧИСТВАНЕТОО!!!!!!!
сега остават само малки неща за довършване, но те могат и да почакат, мисля да си почина няколко дни Grinning
много ми е хубаво че ми е чистичко и свежичко, не мога да се нарадвам нараво, от 2 месеца само чакам този мамент и мислех, че никога няма да свърши...

за съжаление вчера с мъжа ми ходихме да видим нашия апартамент да видим докъде са стигнали строителите и много се разстроихме и двамата.
не  стига, че блока не е мръднал за последните 2 месеца, ами  в нашия апартамент не са се съобразили с молбите ни за дребни промени и са ни съсипали банята, сега ще трябва да разбиваме там където са си оставили ръцете.
междувременно закъсняват с повече от година, заради тях хванахме новите данъчни оценки, а изгледите да ни дадат апартамента да 2-3 месеца, както си мислехме, се изпариха.
явно ще стоим в този апартамент тук доста по-дълго отколкото сме се надявали...


принцеса рая, честито дипломиране!!!
пожелавам ти мечтаната от теб реализация и, доколкото зависи от теб, да не караш хората да чакат прекалено дълго за дома си  Wink

# 218
  • Мнения: 343
Добър ден и от нас двамата!

Първо, честито дипломиране на Рая, успешна реализация и пожелавам.   bouquet

petjoff много неприятно за апартамента, но напоследък май доста често се получава закъснение при строежите. Дано по-скоро ви завършат.

Аз още не съм се спряла на количка, но има време.

keli_f хиииич да не ти пука, кой какво ще каже и как ще реагира.

# 219
  • Мнения: 568
Добро утро!

Тъкмо разглеждах албумчето и се зарадвах на многото снимки  Shocked ,а то някой яко е дублирал ,ама няма име и не можах да позная кой Simple Smile
Ще помоля и аз за паролата ,ако някой може да ми я прати.
Абе много мами се загубиха и спряха да пишат защо така Abrikotin,Mисис T.,zinaida ,poem,Дея` и още много други .Хайде драснете по някой ред липсвате в редиците Simple Smile

keli_f вече само почивка и  разходки Simple Smile

# 220
  • Мнения: 182
petjoff честито за ремонта и ние започваме скоро,поне така се надявам!А за тези нови кооперации нямам думи и нашата не е мръднала сигурно от 2-3 месеца,ама човека няма пари и банката не дава.Просто не виждам кога ще я свърши тази коперация,добре че си имаме апартамент в които да живеем иначе  #2gunfire
Честито дипломиране на принцеса рая!
Току що и аз си сложих някоя друга снимчица в албумчето.От начало гледам о колко много снимки и изведнъж гледах една снимка 20-на пъти  Mr. Green

# 221
  • Мнения: 14
Добро утро мили майчета!  bouquet
prinsessa raia браво на теб, честито ти дипломиране и много професионални успехи  bouquet
Тази нощ милото ме събуди защото съм хъркала като резачка  #Crazy Пък аз да не чуя....

И аз съм така, милото постоянно ме кара да се обръщам Crazy
Аз да дам сега малко отчет и да си кажа какво ми тежи на душата Sad
Вчера бях на ЖК, за килограмите няма какво да казвам +14 вече, ама това което ме притеснява е че бебчето ми е с 3 седмици по-малко, по ехограф излезе термин 9 май Shocked, а аз съм за 14-ти април. Тежи 1055г, главичката отговаряла на 26-та седмица телцето на 25-та, направо ми се плачеше  Cry. Лекаря ми изписа Humana HN и Гинипрал(който едва успях да намеря от Габрово от някакви забутани аптеки по един блистер #2gunfire ) и ме вика на преглед след 2 седмици пак. Дано тази хумана даде резултат и порасне малко бебечето ми  Praynig
И друго да ви попитам много ми се разхлопва сърцето от Гинипрала, даже доктора ми изписа Пропранолол и тази сутрин се наложи да го пия че пулса ми беше 128 удара и кръвното ми се беше вдигнало, ужас направо  Tired
Съжалявам че ви натоварвам, дано всички бебечета и мами са добре Praynig
Лек и успешен ден на всички Hug Heart Eyes и сте много хубави на снимките Heart Eyes

# 222
  • Мнения: 77
Здравейте Мамчета,

Честито на Рая, желая й професионална реализация и да изкарва много парички. за да глези бебока!!!!

Ще ме извини мамата, която писа за училището с 9месеца, но забравих коя беше!  Embarassed Аз съм се записала на всички теми за февруари, така че може да отидем заедно!!!

Аз днес съм на ден на отворените врати в Света София. По-късно ще разказвам как е минало!!!

 Hug от мен!





# 223
  • Мнения: 80
Добро утро и от мен!Първо ЕДНО ГОЛЯМО ЧЕСТИТО НА ДИПЛОМИРАЛАТА СЕ!Нашата количка я купихме наскоро за 200лв.,чисто нова.Дръжката и се обръща.Най много ме радва,че е с големи и стабилни колела.Колкото до кошчето за кола,него си го купихме за 70лв. от ВИС ВИТАЛИС.Имам един въпрос към мамитата от Пловдив-Смятат ли да ходят 11.02. в 13:30 в УМБАЛ"Св.Георги" на пещерско шосе?Тогава е ден на отворените врати,за тези които смятат да раждат там.Ако е да нека да ми пишат на лични за да се разберем и да се запознаем.

# 224
  • Мнения: 3
Здравейте шкембенца  Grinning

Първо едно голямо БРАВО на Принцеса Рая. Честито дипломиране  umnikuu, много успехи занапред в професионален план  bouquet

Petjoff и ние сме в подобно положение с апартамента. Нашият строител се бави вече с 3 месеца Shocked И като гледаме как вървят нещата преди май-юни няма да се нанесем. Та сега планираме непредвиден ремонт на квартирата в средата на февруари Twisted Evil

Нашата бебка е много активна последните дни, просто коремчето ми не спира да подскача  Simple Smile Ето защо решихме да я възнаградим, в събота отиваме на първи покупки  newsm44

 Hugот мен!

Общи условия

Активация на акаунт