Отговори
# 60
  • Мнения: 14
Да се включа и аз Hug
Шарлота,   newsm51  love001 newsm10Чудесно си се справила,балагодаря  bouquet
Аз пък нямах интерен от неделя вечерта #Cussing outи то без причина та днес се наложи за жалост да повиша малко тона за да се задействат нещата.Гледам вие не си губите времето ще се връщам да дочитам старата тема.
Днес пък с нашия тати малко се поскарахме и ми беше мн мъчно цял следобед Cryхубаво си поплаках,и ми домъчня за бебка да не страда и тя.Е,аз си и говоря и обяснявам колкото мога,а тя милята се муши да я галя Heart EyesВече сме по-добре оправихме се с татито и се поуспокоих Simple Smile
Gaja,мила и аз съм с неособенно голям бюст,е не е без хич,но на фона на моя приятелката която роди преди няколко месеце,а е горе долу с моя размер съм направооо searchтя още в 4 месец като хвръкнааа с едни цици и всички сутиени си смени.Аз си ходя/рядко де/със сарите,и съм мръднала с едва забележимите 2см hahahaКазват,че накрая когато се напулнят наедрявали,та засега чакам Whistling
Tai,Миличка ще ни липсваш,пиши когато можеш и всичко да е наред с вас с бебчето Hug
Little-Big Girl и аз съм така не знам аз засега нямам накакъв кански глад и може би затова,но може и до гени де да знам,качвам главно на коремче и малко на дупето съм сложила старите дънки вчера ги пробвах и още ми стават само дето не мога да ги закопчея от коремче.

Аз пък вчера бях на ЖК,кръвното е малко ниско,но нормално като за това положение,доки за пръв път ми слуша тоновете и каза,че от 28 седмица вече се следят.Само,че аз искам да ви питам,как ви ги проследяват.На мен док ми слага една метална като фуния на корема и слуша и това е.За няколко секунди,каза,че засега всичко е наред и това беше.Как е при вас newsm78Иначе след около две седмици ще се видим с буболинка ЖЗ до тогава Heart Eyesнямам търпение.

Ами това е засега от нас,добре дошли на новите мами  bouquetи леко бременеене.
И аз съм за албумчето PeaceМога да го направя ако желаете,там при нашите нали или ако Емануелка е решила нека да е тя Hug

Хубава вечер и без броблеми и болежки Praynig  bouquet

П.С.Веве,добре дошла и на теб HugМного мами пият Магнерич или Магнерот и Нош па.И то от доста време.Аз го пия от средата на октомври и също малко се притеснявам все пак колкои да е е химия,но пусто вчера забравих да питам доки дали все пак не пречи толкова дълго,но той не ми каза нищо след като питах дали пародължава с него.Даже ми изписа още едно с магнезий,понеже от извсетно,време ми зачестиха контракцийте даже ме подсещаш да пиатма дали някой пие Nutri mag. newsm78Проверих в аптеката до нас и доста ми изглежда цената 21 и нещо ама само да е наред бебка  Praynigще пия какво да правя.

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 23:23 от ssillvvi

# 61
  • Мнения: 568
Mama Rossie честит рожден ден !Само хубави неща за теб ,тези които обичаш и тези които те обичат!
                                                             

Добре дошли на laysi и Веве !

Desi_D мисля ,че точно тези капки поръчвах на моята приятелка да ми прати от Англия за племенницата.Но трябва да попитам сестра ми за ефекта и ще пиша.

princessa raia браво на мъжа ти!А ти утре още по-добра!

Аз да се отчета следобед моя мъж ми подари една ФМ Simple SmileИ сега ми е по спокойно че видяхме бебчо лекаря ми потвърди пола,тежим 1600 нормално за седмиците попитах го за точноста и каза ,че е точно с много малка разлика ,но наистина зависи от специалиста и мм. дава разлика,а тук всички майки споделят точността му.Отговори ми на хилядите въпроси и каза ,че не вижда причини за притеснения.Беше много мило бяхме с Вики ,а тя милата и стана скучно и каза ,че този път въобще не било интересно,явно защото моята лекарка и обяснява какво ,къде ,кое.Заредена от прегледа ,телефона прегря да се похваля на всички Simple Smile

Пожелавам ви спокойна вечер с повечко сън!

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 347
  ...Бен,утре може да дойда,ако не сваря,до болницата ще ходите ли там да се видим?
Най-добре се свържи с radost_mk, защото аз не съм сигурна дали ще мога да дойда и до отделението, за сега целта ми е да устискам на курса сутринта Simple Smile
Аз също не съм качила последния месец, но знам че сега е времето бебчо да расте с пълна пара, така че явно то пълнее и за двама ни  Laughing
mara casy, благодаря ти за линка   bouquet  на мен ми се щеше да изчисля приблизителната дата на зачеване ( което е включено в този Календар на бременността), а иначе знам че се получават разлики, на мойте линийки даже излизат различни дни, въпреки че съм задала една и съща дата...
Лека нощ маминки, дано сте имали хубав ден и спинкате спокойно   bouquet

П.П.: princessa raia , браво на половинката ти и  Praynig утре за теб Simple Smile

# 63
  • Мнения: 36
Извинявам се за може би безумния въпрос, но след като една количка е комбинирана, в какви ситуации би се случило да закопчавам за нея коша за кола? Нещо не ми е ясна тази екстра  newsm78

# 64
  • Варна
  • Мнения: 11 340
brilliantine, например, ако пътувате с колата и бебчето е заспало в кошницата - няма да го местиш и разбудваш, а направо поставяш кошницата върху количката. Според мен е удачно само за кратки разстояния и не особено продължително време, но има и майки, които си разхождат бебетата в такива кошници Rolling Eyes.

princessa raia, браво на мъжа ти и успех на теб утре (да го надминеш по резултати! Wink)!

Веве
, аз не съм усетила от магнезия да са намаляли ритниците на бебето, а и досега не съм чувала подобно твърдение. Rolling Eyes

Mama Rossie, честит рожден ден! Бъди щастлива, обичана и леко раждане на здравичко бебче през април!

# 65
  • Мнения: 6
ДОБРО УТРО!!!  bouquet

Шарлот,много свежа темичка!!!Браво!!!  newsm51 smile3501
Честит рожден ден на МАМА РОСИ newsm59
Laysi ,Bebe добре дошли welcome 
Bebe, аз пия Магнерич от 5-ия месец,даже сега го пия 4х2 ,но бебка рита нон стоп и то силно.  Peace
Лек и приятен ден коремчета  love001  love001 preggo

# 66
  • Враца
  • Мнения: 2 335
добро и от мен!
  bouquet

тук вали, но този дъжд ми прилича на пролетен и даже ми е приятно.
вчера посвърших с ремонта и  днес захващам почистването, което е нелека задача с седеммесечен корем, както знаете.
айде всичко най- от мен и ще ви наглеждам как я карате Wink

# 67
  • Мнения: 65
Добро утро!

ssillvvi, и на мен ми слушат тоновете от 28г.с., но с апарат. Иначе съм чувала, че се прави и с фуния, и пак се отчитат вярно тоновете, така че споко.

Вчера накупих за бебка няколко неща. Просто не се сдържам вече. И като му ги показвах на мъжа ми последваха три неособено приятни за моите уши изречения "Ти от къде знаеш толкова много как се ползват тези неща? /за бархетните и тензухените пелени става дума/", "Много скъпа тая хавлия." / хавлията струва 17,40лв и е комплект с лигавник, малка кърпа и хавлийка, и съм я публикувала в албумчето/ и последно за капак " Ей, ама не можа да се въздържиш значи!" /което ще рече, не е хубаво толкова рано да се купува, има време/. Направо...уби ми настроението от покупките.  ooooh!  Стана ми криво и като млъкнах, не му говорих докато не си легнахме. Знам, че бременните сме лесно раними, забелязваме всичко. Затова напоследък по-често се цупя и ми се доплаква. Ама това "има време" вече ми писна. Как така да има време, след като до влизането ми в 9 месец ЖЗ остана един месец февруари и после ще ми е трудно с големия корем да се справя с обикалянето по магазини, избирането на качествени неща, а и както се казват някои всеки момент може да настъпи раждане.
А, ремонт още не сме започнали. Уж ще се прави края на февруари. Само да не стане март, че вече нервите ми няма да издържат. Аз обичам всичко предварително да ми е готово, сама да съм си избрала и подредила нещата, а не някой да ми се бърка и да си остане само спокойното чакане.
Ами това е. Като за добро утро не е особено хубаво четиво, ама няма с кого да споделя първо.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 347
siselyHug Hug Hug
Напълно те разбирам... недей мила да се ядосваш... и на мен щеше да ми стане мъчно, но... ти си го правиш за бебчо ... знаеш за теб как ще е най-добре, а ... половинката и тя ще се зарадва, не му се връзвай толкова... и на мен непрекъснато ми говорят по този начин... "има време..", " колко струва..." дрън дрън... Ще им дойде акъла и на тях..., но ако искаме да си ги организираме нещата и да са такива каквито ние сме си избрали... няма да чакаме на тях, че... после.... кой знае какво ще купят  Mr. Green ... пък и те няма как да усещат нещата като нас... все пак ние ги усещаме много по-силно и това е норамално..., но ... сигурна съм че и на тях би им се искало да могат да иживееят тази радост, да носят бебче в себе си и да го родят... сигурно ни и завиждат да знаеш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Heart Eyes
Не се натъжавай, радвай си се, това си е за бебчо, нали...  Hug

# 69
  • Мнения: 121
Здравейте мами,бих искала да ви попитам дали може сега да се запиша на ЖК някъде-просто да ми се води ЖК за да мога да получа обменна карта и направление за раждане.Досега редовно си ходя на прегледи,но на частно при д-р Мазнейкова-но чак сега разбирам че тя май няма да ми издаде това направление и обменната карта и много се притесних..За болничния 45 дни тя ще ми го издаде,но другите документи...При нея са ми всички изследвания и ехографии,но май не се води ЖК.  newsm78 Та аконякой има представа дали сега мога да се запиша на ЖК и има ли нещо по специално-аз съм в 7 месец-термина ми е 18 април...Ще съм благодарна ако ми обясните! Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 243
Sunshine smile направление за болницата номер 7 можеш да си вземеш от твоя личен лекар,а за обменната карта и аз нямам идея как става ако не си на официална ЖК.Аз самата също съм на частно,но доктора ми каза,че всичко ще си ми даде като дойде момента.
Аз не спах пак тази нощ и каквато съм си..... само глупости си мислих и се притесних излишно та бъдещия ми принц не можа и той да спи и яко бутане беше цяла нощ. Tired

# 71
  • Мнения: 65
ben78,  Hug
Благодаря ти!

# 72
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Добро утро бременелки   bouquet
От 3 вечери нещо ми се загуби съня  1countingsheep Не стига,че по цял ден съм на работа, ами и вечер продължавам да смятам и да проверявам параграфи....
На бебо все още не са му слушали тоновете нито с фуния, нито с апарат. Успокоява ме факта, че е много активен по цял ден  Heart Eyes
Ние с мама направихме някои покупки, но сме ги скрили от милото за да няма негативни изказвания. Той снощи ме попита"Нямаш ли намерение да си направиш списък за най-необходимите неща за теб и бебето като тръгнеш да раждаш?Аз къде ще ходя да ги купувам в последния момент? ". Обясних му, че вече имам списък и действам по него и в никакъв случай няма да го натоваря с такава отговорност. Все пак аз трябва да съм си харесала нещата и всичко за бебо да е изпрано и изгладено. Взе да се поочупва горкия  kiss
Стискам палци на защитничката днес  fingerscrossed

# 73
  • Мнения: 6
Sunshine smile аз също ходя при частен лекар на ЖК.Не би трябвало да има проблем да ти издаде тези неща.Нали до сега те са те следили,някой дето те е видял 2 пъти каква обменна карта може да ти даде.Поне аз тъка си мисля.С моя док. няма проблем,той си дава всичко както му е реда.Все пак най-добре питай в самата клиника.

# 74
  • Мнения: 137
Здравейте мамчета  Hug
Моята бебка най накрая се обади  Heart Eyes такива танци удари сутринта   Laughing  много приятно ми стана  Wink
sisely Нашият татко не е против пазаренето само че и не му се ходи още по магазините и той си мисли че е рано още  Rolling Eyes но пък аз съм решила че тази седмица като спра да работя ще изляза и ще взема нещо макар и да е супер малко  Peace

Laysi, Bebe добре дошли  Hug

Приятен ден на всички  Hug  love001 на тумбачетата

Общи условия

Активация на акаунт