Отговори
# 30
  • Мнения: 1 054
Ехаааа супер! Благодаря ти, миличка   bouquet

# 31
  • Мнения: 12
Nev защо така бе мила?  Sad Сага вчички трябва да се грижат за теб, а не да те ядосват! Я им тегли една дълга и голяма ..... и не им давай да те разтройват!

# 32
  • Мнения: 751
Здравейте и от мен в новата темичка.
Благодарности на Буболечето за нея. Hug
Ice Queen,мерси за полезната информация,относно качването на килограми през бременноста. Hug
Биа нещо ми се губи. Rolling Eyes
Нев,спокойно мила,пази се. Hug
Лек и спокоен ден милички.

# 33
  • Мнения: 9 973
Деси, разгледах го тоя гестационен календар... интересен е Simple Smile Аз мислех, че на линка има нещо друго то ти си пействала Simple Smile Ама веднага го наместих и е супер интересен  Peace
това е лекарския календар,по който работят,стига да го разгадаеш

така и предположих,че не е много интересен....има доста по-важжни неща

# 34
  • Мнения: 60
Здравейте на всички и благодаря за топлото посрещане!
Видях, че веднага сте ме включили в списъка - много мило ми стана! Hug

Радвам се много на хубавите новини, които чувате на прегледите - дано винаги да е така!

Аз имам за сега само направления за кръв и урина - още не съм отишла да ги пусна.

Nevnev- с какво имаш проблеми - с това, че си в болнични ли!?


Да с това че трябва да си седя вкъщи.....


Гери , Тани аз си мислех че това ще ни сближи още повече като семейство но те почнаха да се държат странно и ми тежи newsm45, но ще се сщравя някак си

# 35
  • Мнения: 1 054
Деси, разгледах го тоя гестационен календар... интересен е Simple Smile Аз мислех, че на линка има нещо друго то ти си пействала Simple Smile Ама веднага го наместих и е супер интересен  Peace
това е лекарския календар,по който работят,стига да го разгадаеш

така и предположих,че не е много интересен....има доста по-важжни неща
newsm09 smile3556 Опитах се да ти кажа, че Е интересен и наистина снощи си направих труда да го разгадая и да си го наглася и ми беше интересно да го разгледам! За линка просто се учудих защо си пействала текста от линка, след като си сложила и самия линк... Както и да е  ooooh!

# 36
  • Мнения: 3 010
Деси мерси за календара, и аз си го аднах в компа и сега ще го следя  Hug

# 37
  • Мнения: 9 973
newsm09 smile3556 Опитах се да ти кажа, че Е интересен и наистина снощи си направих труда да го разгадая и да си го наглася и ми беше интересно да го разгледам! За линка просто се учудих защо си пействала текста от линка, след като си сложила и самия линк... Както и да е  ooooh!
за да видят всички,че като е на линк,може да не се прочете  Wink

# 38
  • Мнения: 1 054
И така може да не се прочете... повечето постове дълги повече от 10 изречения обичам да ги подминавам (ако са цитирани от някъде).. скучно ми става. Мое мнение!

# 39
  • Мнения: 3 372
И така може да не се прочете... повечето постове дълги повече от 10 изречения обичам да ги подминавам (ако са цитирани от някъде).. скучно ми става. Мое мнение!
Подкрепям Peace Мразя да чета чаршафи в темата копирани от друго място като при желание с гугъл ще го намеря веднага  Peace

# 40
  • Мнения: 195
Не знам кой трябва да ме впише в началото, но вече се чувствам много пренебрегната, за 4 път поне си пиша термина и все си стоя при неопределените Sad

# 41
  • Мнения: 9 973
Мразя да чета чаршафи в темата копирани от друго място като при желание с гугъл ще го намеря веднага  Peace
а на предната страница ти не копна ли от гугъл newsm78....Както казах не е важно да знаеш бебето в нормите ли е,а  съвсем по-важни неща има Wink
Ice Queen ,какво против мен имаш?

пп:изстривам си поста щом ви дразни

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 12:50 от `Деси`

# 42
  • Мнения: 1 054
Не знам кой трябва да ме впише в началото, но вече се чувствам много пренебрегната, за 4 път поне си пиша термина и все си стоя при неопределените Sad

Пиши лично съобщение на общия профил Август 2009 и веднага ще те адне някой, който влезе с него  Peace

# 43
  • Мнения: 143
Аз с едно малко предложенийце - като има нещо за копи/пейст, слагайте линк, а не целия текст. Така ще има и повече място в темите, а и човек сам ще може да реши кое да чете и кое не.  Peace

# 44
  • Мнения: 4 473
Не знам кой трябва да ме впише в началото, но вече се чувствам много пренебрегната, за 4 път поне си пиша термина и все си стоя при неопределените Sad

Пиши лично съобщение на общия профил Август 2009 и веднага ще те адне някой, който влезе с него  Peace

bubulina, добавена си. Simple Smile Благодаря ти за инфото за д-р Дяволов!

BubolecheMeche, не пусна ли ти тази тема? Щото, според мен е редно, когато вършиш нещо - да го вършиш докрай.

Общи условия

Активация на акаунт