С каква сума живее домакинството ви месечно?

  • 65 493
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 710
ох, как ме изкушавате Simple Smile)
аз казах и преди, че моят режим го следи лекар, храня се по 3 пъти на ден ( задължително), 2 междинни закуски са от плодове без банани ( всъщнсот, аз не ги ям, тъй като откакто бях при д-рЕ не мога да ям мн. плодове), като всичко меря на везничката, мдам.
Отслабвам по-бавно, отколкото при д-р Е, но го чувствам доста по-естествено, като процес, да не говорим колко по-малко травмиращ е ... целта ми е дългосрочна, за мен работи чудесно честото и леко хранене.

# 691
  • Мнения: 2 388
Аз пък се изкушавам да те поздравя и спирам да спамя. Crazy

# 692
# 693
  • Свищов
  • Мнения: 874
В_и_В_и , пестя 200 лв, защото не се издържам сама и защото не давам пари за храна и сметки у дома. Плащам само Интернета и личните си разходи. Понякога купувам хляб, мляко, десерт, но до там. Ако разчитах на тия пари да живея сама.....до кривата круша да съм я докарала.
 

# 694
  • Мнения: 3 993
Е, ако се вземат под внимание обявените месечни разходи за едно домакинство в тази тема тук, Националния статистически институт ще разбере, че е сбъркал в сметките си.... Crazy

# 695
  • Свищов
  • Мнения: 874
Баба ми и дядо ми живеят с 250 лв двамата. Колко пенсионери са като тях? Децата до 16-18, че и повече години не работят. Като за средна сума ми се вижда напълно нормална и реална. В София може да живеят 2 милиона, но има още 5 извън столицата. За тях заплата от 1000 лв е доста далечен мираж.

# 696
  • Мнения: 19 317
krem4et0, не знам защо към мен се обръщаш, но съм нямала предвид теб в някои от горните изказвания.
10cent's, надявам се, че под здравословен режим нямаш предвид този на Дюкан. Да не ме нападне някой сега как свалил 30кила и му паднали кръвното и холестерола, защото при такова наднормено тегло с който и режим да свали килограми ще се оттърве от вис.кръвно и холестерол.

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 14:44 от В_и_В_и

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Ох, Никол. И аз искам така и съм се опитвала да го правя, но не става и не става. Нямам проблеми с теглото, но пък имам мигрена, заради която съм се опитвала до обяд да пия чай и да изям една ябълка или един банан. Е, не става. Издържам най-много 3 часа от часа, в който съм станала и това. Започва да ми се вие свят, да ме боли стомаха, даже на повръщане ме кара, а пък като съм на работа за нищо друго не мога да мисля освен примерно да грусна една моренка  Tired. За това закусвам задължително, не много, но винаги. Така мога да не ям до вечерта после или да мина с 50 грама бадеми или лешници за обяд и някакъв плод. Но задължително трябва да съм закусила.
А съм привърженичка на тезата че до обяд организма се изчиства от токсините и не трябва да се консумира нищо  Whistling

# 698
  • София
  • Мнения: 62 595
На НСИ му са му други потребителските кошници. Още се чудя дали са извадили пианото от голямата потребителска кошница. Защото се разбра, че то е много важен разход.

# 699
  • Мнения: 274
Не съм чел назад, а и като гледам няма нужда след като 50 страници си разказвате коя по колко пъти на ден се тъпче, та не знам до какъв извод сте стигнали, но за София, за 4 членно семейство, за да живее нормално, са му необходими поне едни 4 бона. Може и 3, ако няма кредити.

# 700
  • Свищов
  • Мнения: 874
Понеже спомена учителка, която пести 200 лв......помислих, че за мен става дума, защото преди в темата се изказах по сходен начин.

# 701
  • Мнения: 19 317
Това беше за една моя позната Grinning
Марадона, вярно е това, което казваш Money

# 702
  • Мнения: 3 993
Не съм чел назад, а и като гледам няма нужда след като 50 страници си разказвате коя по колко пъти на ден се тъпче,....
Joy Joy Много сполучливо резюме на тема от 50 страници!
...но за София, за 4 членно семейство, за да живее нормално, са му необходими поне едни 4 бона. Може и 3, ако няма кредити.
Абе може  и с 2 бона да изкара месеца, но трудно!  Laughing
ПС. Намесата на един мъж в изцяло женски разговор винаги връща нещата по местата им.  Peace

# 703
  • Мнения: 4 965
Не съм чел назад, а и като гледам няма нужда след като 50 страници си разказвате коя по колко пъти на ден се тъпче, та не знам до какъв извод сте стигнали, но за София, за 4 членно семейство, за да живее нормално, са му необходими поне едни 4 бона. Може и 3, ако няма кредити.

Анджък!
Особено, ако въпросното семейство иска да живее що-годе спокойно, да си покрива всички разходи, да осигури адекватно образование за децата си и да му остават и пари за "разпускане".



Иначе, зависи от организма. Ако закусвам сутрин, после съм гладна цял ден и  се чудя с какво да се натъпча. Иначе, вафлички и снаксове не ям.
Храня се с: кафе на закуска; голяма салата на обяд; кафе - следобед и за вечеря - плодове и ядки или салата с чисто месо + чаша вино или бира. Чувствам се перфектно...
И, всъщност, този тип хранене, излиза по-скъпо, отколкото 5-те хранения на ден на половинката... Sunglasses

# 704
  • София
  • Мнения: 619
Не съм чел назад, а и като гледам няма нужда след като 50 страници си разказвате коя по колко пъти на ден се тъпче, та не знам до какъв извод сте стигнали, но за София, за 4 членно семейство, за да живее нормално, са му необходими поне едни 4 бона. Може и 3, ако няма кредити.
  smile3506 за съжаление това е истината   341uu

Общи условия

Активация на акаунт