С каква сума живее домакинството ви месечно?

  • 65 413
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 300
Разликата между това да си обут с обувки от 50 и от 500 лева е 450лв. Ама и в двата случая не си бос Wink Тъй че да не сравняваме ябълки с круши, викам аз.

# 721
  • Мнения: 5 178
Гледам и през диетите и обувките сте минали.. Simple Smile
Ай да ма извинявате, ама дори и за София и Варна доход 4+ хил на семейство не са често срещани, за малките градове ако изкарваш толкова идват от НАП да те проверяват  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 2 388
Гледам и през диетите и обувките сте минали.. Simple Smile

Вече гоним 50-та страница. И за друго ще попишем. Laughing

# 723
  • София
  • Мнения: 4 040
4+ не са често срещани, но не е зле да си помечтаем, нали.  Wink

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Мен ме кефи темичката и то много. Такива теми и теории развихме  ooooh!

# 725
  • Мнения: 8 242
В момента се справяме с около 800 лв/мес. .. Не плащаме наем (само сметки .. около 300 лв/мес) .. нямаме кредити (мразим ги) ..

# 726
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
В момента се справяме с около 800 лв/мес. .. Не плащаме наем (само сметки .. около 300 лв/мес) .. нямаме кредити (мразим ги) ..
Уф, наистина бях решила, че аз съм най-икономичната Grinning Не съм сама поне. Като гледам ние как живеем с 850 лв, може би едни 1200-1500 лв. биха ни били предостатъчни. С 4000 трябва да правя много дарения Simple Smile

Да, темичката е хубава, нищо, че малко се отклонява от заданието. Хубаво е да има къде да си поговорим за нещата от живота и ... живота от нещата Simple Smile

# 727
  • Мнения: 8 242
В момента се справяме с около 800 лв/мес. .. Не плащаме наем (само сметки .. около 300 лв/мес) .. нямаме кредити (мразим ги) ..
Уф, наистина бях решила, че аз съм най-икономичната Grinning Не съм сама поне. Като гледам ние как живеем с 850 лв, може би едни 1200-1500 лв. биха ни били предостатъчни. С 4000 трябва да правя много дарения Simple Smile

Да, темичката е хубава, нищо, че малко се отклонява от заданието. Хубаво е да има къде да си поговорим за нещата от живота и ... живота от нещата Simple Smile
Толкова е на мъж ми заплатата.. Аз съм безработна..
Ам.. получвам и детски! Ама тях не ги пипам Simple Smile То не че и да ги пипна Laughing
На есен дребния като тръгне на градина ще почвам работа.. до тогава ще закърпваме някак си положението Simple Smile .. добре че свекитата ни понапълниха фризера с месо и бурканите със заразават - туй доста ми помага  Blush

# 728
  • Мнения: 19 296
То между 4 бруто и нето има голяма разлика. Ако е нето, чудя се колко трябва да е брутото.

# 729
  • Мнения: 5 178
Да кажем, че коментираме нетото ... Simple Smile щото само то  може да харчи, другото е еднооо имагинерно ..
След днешния ден, когато едва ли не се молих за болничен, че детето е с бронхит и определено не се лекува за 3 дни.., се чудя как да се откажа от пустата ЗК
Така или иначе водя детето на частно,  АГ, зъболекар и други пак така ..  Blush
А и като прибавим и опцията, че ако платиш минималното за 3 години назад придобиваш права като всички останали по ЗК.. направо ме сърбят ръцете да търся начин да го направя..  newsm78

# 730
  • Мнения: 19 296
Те децата нали ги осигурява държавата и за тях нищо не се плаща?
Ние имаме педиатър, но е толкова неадекватна милата, че не ходим при нея.
А за възрастен  ако платиш за 1 год. назад си възстановяваш правата и може да ползваш услугата.

# 731
  • Мнения: 274
То между 4 бруто и нето има голяма разлика. Ако е нето, чудя се колко трябва да е брутото.

Около 5. Дори под 5.
Много хора вече имат повече от един източник на доходи. Аз имам 3. Няма начин-апетита идва с яденето.
Жена ми също изкарва добри пари, но при нея не са регулярно. Идват на куп.

Съгласен съм, че трудно се изкарват добри пари. Но не съм съгласен, че трудно се харчат.

Никол, кво толкова сложно да изхарчиш 4 бонбона за месец?! На мен само цигарите, бирите и еврофутбола на месец са ми около 4-5 стотака. Преди 6-7  години, изкарвах горе долу толкова. Ами по-трудно ми беше да ги изхарча, от колкото сега. Всеки ден се чудиш от кво да се лишиш. Не е лесно.

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 20:52 от Марадона

# 732
  • София
  • Мнения: 6 361
Разликата между това да си обут с обувки от 50 и от 500 лева е 450лв. Ама и в двата случая не си бос Wink Тъй че да не сравняваме ябълки с круши, викам аз.

така викаш, защото не си чела теорията на Капитан Ваймс за ботушите от 50 долара Simple Smile

# 733
  • Мнения: 46 511
...
Никол, кво толкова сложно да изхарчиш 4 бонбона за месец?! На мен само цигарите, бирите и еврофутбола на месец са ми около 4-5 стотака. Преди 6-7  години, изкарвах горе долу толкова. Ами по-трудно ми беше да ги изхарча, от колкото сега. Всеки ден се чудиш от кво да се лишиш. Не е лесно.


Е, явно в еврофутбола е причината Laughing аз го говоря от опит, не на теория Rolling Eyes

# 734
  • Мнения: 1 064
Не съм чел назад, а и като гледам няма нужда след като 50 страници си разказвате коя по колко пъти на ден се тъпче, та не знам до какъв извод сте стигнали, но за София, за 4 членно семейство, за да живее нормално, са му необходими поне едни 4 бона. Може и 3, ако няма кредити.

Ние не можем да изхарчим толкова, та ако ще на врата си да стъпим, ужас Joy

Аз ще ги изхарча, даже няма да ми стигнат, щото ако ми падне една такава сумичка, моментално започвам един ремонт вкъщи ...

Ако трябва да ги изям обаче - ще умра!

Общи условия

Активация на акаунт