Всяка вечер ли къпете бебето?

  • 11 967
  • 160
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
До 5-я месец къпах всяка вечер,след това по 1-2 пъти в седмицата

# 61
  • Мнения: 292
От първия ден я къпя всеки ден и то сама  Cry, но се свиква и с всяко къпане ще ставате все по уверени. Най важното е да сте спокойни, инаЧе бебо го усеща всиЧко.
Успех  smile3525

# 62
  • Мнения: 1 233
Всяка вече я къпя и досега. Наистина имаше и при нас един период н аголям рев в началото, но той премина. Беше за около месец.

# 63
  • Мнения: 15
Ние къпахме бебка всяка вечер до 7-мия месец и после почнахме през вечер, защото е и зима. Е, дупето го мия всяка вечер защото инъче се обрива, но по принцип съм забелязала, че като я изкъпем се отпуска много бързо и по- бързо заспива.

# 64
  • Мнения: 2 658
Иzобщо не се притеснявай, къпи си я спокойно преz ден, че и по рядко. Ежедневното миене инче при смяна на памперс само с вода е напълно достатъчно. Не само, че нищо нама да му стане на детето, ако пропуснеш, ами даже по_добре така. Не виждам смисъл от всекидневно къпане с коzметика. Баткото така го сапунисвах.. сега ме е яд.
С практиката ще свикнете, спокойно.

# 65
  • Мнения: 31
до 6-тия месец го къпехме всеки ден, сега ве4е запо4нахме да пропуснаме банята през ден

# 66
  • Мнения: 1 322
До 2г. съм си го къпала всяка вечер.

# 67
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Да , защото това е най-голямото удоволствие за него и баща му  Peace

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Да,но сега ако имам бебе и то зимно бих къпала през 1-2 вечери.

# 69
  • Мнения: 185
Майка ми беше тук седмица, после поехме щафетата двамата с таткото  Mr. Green. Малкият се скъсваше от рев първите два месеца, сега е щастлив, даже гука в коритото. И не се шашкай - аз изпитвах ужас да не го изтърва във водата, затова го държеше мъжа ми. За сметка на това аз няколко пъти му напълних очички и ушичките на горкото дете с вода, докато свикна. Е оцеля! Къпем всяка вечер, защото след баня спи по-добре (съответно майка му също), но когато ходим на вечеря в свекърва ми например - пропускаме.
Hug. Само се успокой и всичко ще се нареди. Успех!

# 70
  • Мнения: 7 474
В началото всеки ден, после разредих.
Но си я къпех сама.

# 71
  • Мнения: 121
До 6-ия месец го къпахме всеки ден.После започнахме през ден, защото е зима и малко ни е страх да не настине.Иначе всяка вечер си му правим тоалет:дупе, ръчички, личице.То си е почти къпане само дето ме му мокрим главата.И по-смело го давайте! Peace

# 72
  • Мнения: 90
Къпя си я сама всяка вечер, с изключение на дните с ваксина или ако сме излизали и сме се забавили вечерта и на нея много й се спи, тогава само я сапунисвам набързо и изплаквам. Иначе е една игра и забавление във ваната:), особено с пяната и подвижния душ-обожава да я пръскам с него и да се опитва да "хване " водата. Притеснявах се само първия път, когато с таткото трябваше да я изкъпим-на втората вечер в къщи,ама оттам нататък нямах притеснения-ваната ми е анатомична и много удобна за малко бебче. А от месеци я къпя сама, щото таткото закъснява обикновенно за тази дейност. Така че -смело!

# 73
  • Мнения: 9 814
От раждането та до сега къпя дъщеря си всеки ден.
И аз и съпругът се къпем всяка вечер, защо да "лишаваме" детето от това?!

# 74
  • Мнения: 2 110
До година и няколко месеца я къпех всеки ден. После разредих общото къпане, но дупенцето мием дори няколко пъти на ден !

Общи условия

Активация на акаунт