Плодове и чай с мед - 32 част

  • 39 814
  • 446
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 9 990
Давам инфо веднага.След като родих втората си дъщеря, още в болницата отключих себореен дерматит в комбинация с още неща.Веднага след изписването направих една серия чист глад, след което продължих с плодуване, на два пъти по 20 дена със съответното захранване.В рамките на 6 месеца свалих 25 кг, които държа и до днес/предвид, че обичам сладко и съм предразположена към трупане на кила/.Кожата ми се изчисти на втория месец, естествено, съчетано и с мазила.Имала съм и преди проблем и мазилата/главно кортикостероидни/ помагаха временно.Сега, преди месец някъде имах съмнения, че клоня пак натам, защото ми излезнаха едни наподобяващи обриви.Веднага направих прочистване и така и не докарах пак до дерматит.До колко самото плодуване ми е помогнало-предполагам е.....но-бях доста стриктна.

# 196
  • Мнения: 32
Добро утро на всички!!!
Искам да споделя че имам хормонални смущения и си пия предписаните ми от докторите хапчета.Аз от тях напалнях естествено дори и когато се ограничавах-почти нищо не хапвах.Тези 10 кг които успях да сваля за 6 месеца са плод на големи усилия и мъки.Много се надявам след като прочетох колко много неща лекува плодуването,пък и при мен да има някакъв ефект.Все пак от 3 години и ги пия,а ми казаха че най вероятно ще продължа и доста за напред.

# 197
  • Мнения: 637
Добро утро, плодчета!
От днес съм с вас, че нещо съм се огрухала. Няма да казвам за колко дни. Почвам и докато издържа. Миналата седмица бях решила да се включа при Страхотните, обаче се изложих Embarassed.

# 198
  • у дома
  • Мнения: 258
Привет момичета, от днес и аз се захващам по-сериозно, че след съботно-неделните прегрешения... Embarassed
Да си пожелаем успех!!!

# 199
  • Мнения: 69
Ехааа, колко много хора са се включили...
Аз прекратих кърмаческата си схема, защото ме надви един ужасен грип, но го изкарах по-леко от другите вкъщи, а пък бебето не се разболя.
Смятам, че плодуването започва да има ефект при мен - килограми съм свалила само 1, но за 2 седмици ми е добре, тъкмо съм спокойна, че не пращам токсини на детето.
Случи ми се нещо много хубаво - не ми се пие кафе, ама изобщо! А аз съм такъв маниак. Въобще започнах да си възвръщам жизнеността и съм сигурна, че това се дължи на новия ми вид хранене.
Единственото, което ме ядосва са некачествените плодове. Пълно с боклуци по магазините. Харесах си едни мандаринки - изглеждат перфектно, а вътре сухи-сухи....
Днес приключвам с лечението и от утре съм отново на линия! Peace

# 200
  • Мнения: 0
днес ми е 10 ден на плодове и се събудих цялата в обриви по лицето и тялото със сърбеж.
знам че при някои хора се случва, а аз се реших да правя плодово лечение главно зареди
кожен проблем.на някой от вас случвалоли му се е това ? за колко време обривите преминават?

# 201
  • Мнения: 9 990
какви плодове ядеш?да не са само цитруси? Shocked
карала ли си варицела?

# 202
  • Мнения: 0
главно плодовете които ям са цитрусови- грейпфрут и портокали, за варицела съм карала
като малка Simple Smile

# 203
  • София
  • Мнения: 625
главно плодовете които ям са цитрусови- грейпфрут и портокали, за варицела съм карала
като малка Simple Smile


Силве, да не си направила алергия към цитрусовите?
А и Пенелопа е много права в момента има върлуваща варицела...
Ябълки с кори да си яла? Да не би да са били обработвани плодовете с химикали?

# 204
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug

Много нови лица има, които не познавам  Embarassed

От днес и аз съм на плодчета, но имам 1 кисело мляко плодово за вечеря. Решила съм да карам така няколко дни - явно не мога в момента точно изцяло на плодове, ако така я карам известно време също ще съм доволнам, защото адски много съм качила и задръстила се от какво ли не. В процес съм и на спиране на цигарите уж  #Crazy


Силве аз също съм имала обриви и сърбежи по време на плодуване. Не мисля, се има от какво да се притесняваш тялото сега явно ти е във върхова точка на ''чистене'' - токсините се изхръвлят с урината, изпражненията, потта, кожата и т.н. Това би трябвало да мине след ден-два- три - пийни повече чай, вода, медец, ако не помогне случайно и не премине се консултирай вече със специалист!

# 205
  • Мнения: 0
не и ябълки последните дни не съм яла,само цитруси ,
а алергията която получих е като едни малки ситни пъпчици но главно по лицето и изглежда като подута,
аз от утре щте започвам захранване и си мисля че щте се оправя

# 206
  • у дома
  • Мнения: 258
Днес издържах! Хайде да си стискаме палци за утре! Simple Smile

# 207
  • Мнения: 9 990
Силве, отиди на кожен, може да е контактна алергия, след като си и подута.Не отлагай.

# 208
  • Мнения: 24
Здравейте момичета ! Аз съм решила от утре да съм на тази диета  но имам един въпрос ,каво количество плодове се яде на  деня и нужно ли е да бъде само от един и същи плод?

# 209
  • Варна
  • Мнения: 439
Здравейте !
Днес ми е втори ден на плодове, ще се мъча да издържа 10, но много се съмнявам че ще успея. Захранването ми се вижда най-трудно, че като ме погне лакомията. Какви ли не диети съм спазвала, но никога не съм успявала със захранването.
Успех на всички при борбата с глада  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт