Плодове и чай с мед - 32 част

  • 39 781
  • 446
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 0
здравейте момичета,вчера бях само на плодове,днес обаче прецаках нещтата. от утре започвам сериозно 5 или 10 дни
както се получи,предния път напраих 10 дни и ощте не съм върнала нито един килограм от свалените,което е супер newsm10
първите два дни са ми много трудни,направо все едно че полудявам,при вас така ли е? успех на всички smile3525!

# 391
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Добре дошли, Елеан Силви   Hug  bouquet
Ох, момичета, налегнало ме е едно неистово желание за сън Crazy Имам чувството, че мога да спа по цял ден...Мисля, че е нормално, когато се прочистваш,а? newsm78
Иначе, с цигарите съм до никъде.... doh, все още си пуша...Само като лунувах накрая на деня ми се появи главоболие от тях и се зарадвах, ама сега пак си ги пуша и съм оки ... Confused

П.С Силве, браво за задържаните кг Peace   Ще кажеш ли как се храни след захранването?
А за 1-2 дена- да по-трудно е, затова е важна психологичната настройка към режима Peace

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 15:00 от radosti_

# 392
  • Мнения: 0
radosti_ след диетата и захранването,продължих да се храня както в захранването,но 1 път в седмицата месо и 2 пъти по малко сладко,
ям само черен хляб, и не преяждам както преди плодуването.един ден в седмицата на плодове ,наистина първите 2 дни е много трудно,трябва постоянно да си зает
и да няма какво да те искуши

# 393
  • Мнения: 0
 а мен днес ме изкушиха 100 нещта,предния път без проблем издържах 10 дни  а сега не можах и два
явно не всеки ден може да се започне плодуване  smile3502

# 394
  • Мнения: 305
здравейте плодчета,   bouquet

днес съм луднала и не мога да се включа съвестно  Sad

Мим`с, браво за резултатите. И аз по време на захранването свалям  Crazy просто организма получава друга храна и му трябва повече енергия да я обработи. /хаби калории детето/. Относно ориза: не знам  Thinking според моето захранване не може, но твоето е друго и ако се чувстваш добре, пробвай с малко

dgl, сушените плодове аз не ги ям. Но, иначе ако нямаш пресен плод е по-добре от нещо кофти и не по схемата. Иначе са полезни /стига да не се прекалява/.

radosti_, щом се чувстваш добре е Ок да продължиш. Важното е след това захранването да се изпълни правилно. Успех

silveto363, браво за задържаните килограми. Хубаво е наистина да даваме на тялото си почивка и след режима да сме на плодчета един/два пъти седмично.

galana_s, може този път тялото ти да те изненада и да свалиш и по време на захранването. Мисли позитивно. Нали знаеш, че това което си мислим това и ни се сервира  Grinning

Усмивки на всички ...ако съм пропуснала някой, простете

# 395
  • Мнения: 2 397
Здравейте плодоранки wavey
Искам да се включа във вашата групичка за едно може би 10-дневно плодуване (още не съм сигурна точно за колко дена - може и повече, по-малко се надявам да не е). Миналата година съм плодувала доста продължително и се чувствах страхотно наистина! Много е трудно захранването и трябва доста да се внимава да се направи както трябва, на мен даже ми е по-трудно от самото плодуване Wink
Искам да мина на плодчета с цел пречистване, имам и пъпчици по деколтето, които мисля че ще се повлияят добре и не напоследно място за смъкване на килограми. Целта ми е -10, но не вярвам да успея с едно плодуване само Hug
Хайде за сега толкова от мен Hug Приятна петъчна вечер   smile3525

# 396
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Syncho, Добре дошла и ти  Hug  Да, хубавото на режима, че и действа прекрасно на организма и на тялото, освен свалянето на кг. Стискам палци да ги махнеш за 1 път  newsm10
Силве и аз си мислех след захранването да продължа да се храня с по-леки храни и да си правя Лунната диета  Peace  Радвам се да чуя, че има резултат  Grinning
Sunny girl благодаря за подкрепата  bouquet

Отчет за днес: 1 фреш, 1 банан, 2 кивита и 2 ябълки  bowuu



# 397
  • Мнения: 6 958
Ей момичета, не мога да не изкажа възхищението си от това, че много Ви се радвам за успехите и за това, че се е заформил СИЛЕН отбор  Hug Hug Hug

Още съм болна, но смятам утре или от неделя да почна да плодувам така както си си бях наумила  Praynig

Уикенда ще прочета всичко по спокойно, а сега спокойна нощ на всички  Hug

# 398
  • Мнения: 637
Mиранди, бързо оздравяване Hug
Сънчо добре дошла в отбора Peace Плодуването действа страхотно на кожата. Аз съм вече 10ти ден на плодове и кожата ми е супер-много по-свежа Peace
elean, браво на теб. А и лунуването си е изпитание, само там си смъкнала 1 килце предполагам.
силве, поставяй си по-скромни цели. Пък ако ги надскочиш-браво. Поздравления за задържаните килограми Peace И на мен първите дни ми са много трудни Tired После вече ми е по-лесно. Само дето все ми изникват разни неще в представите. Но трябва да сме силни Grinning
Слънчево момиче, винаги знаеш как да ми вдигнеш духа Hug
Мимс, по Лидия Ковачева ли се захранваш или по Емилова? Аз мисля да е по Ковачева. Ако искате да ви пейстна и нейното захранване по дни.

# 399
  • Мнения: 3
Момичета, не знам дали книгата е пускана вече в форума .. доста теми са, а не ми се преглеждат..
но това е линк към Гладът на Лидия Ковачева
http://www.izvorite.com/downloud/results.php

# 400
  • Мнения: 338
Здравейте плодоранки, от много време не съм се разписвала в темата, но от време на време ви чета. През лятото правих дълго плодуване и имах отлични резултати Peace.
После обаче разбрах, че отново ще ставам мама и приключих с ограниченията Embarassed. Сега съм доста напред с килограмите и нещо не мога да се спра. Твърдо съм решила, след като родя(живот и здраве през юни Mr. Green) и спра да кърмя, отново да мина на плодове, за да мога да влезна във форма. Чела съм, че не е хубаво по време на бременност и кърмене да се плодува. Някой знае ли нещо по въпроса?
Иначе за мен това е диетата и единственият начин да се оттърва от излишните килограми.
Желая успех на всички плодуващи  bouquet.

# 401
  • Мнения: 3 537
По Ковачева се захранвам, по ми допада: http://www.jenite.net/2007/09/blog-post_06.html  Peace
Снощи въведох зелето, вечерях салата със зеле,морков и малко маслини подправено с мъничко сол,зехтин и малко сок от лимон. Правих си за сефте и зеленчукова крем супа, една много малко купичка изядох,че щоше да ми стане много.
Днес незнам..имам още от супата и може би някаква салата .
През всичкото останало време разбира се си ям плодове/сушени също/
Единственото което не правя по схемата е,че не въвеждам хляба/въпреки,че съм си взела някакви черни сухари/ и това,че въведох 2 дена по-рано солта и зехтина.ми слагам си по мъничко  Crossing Arms немога да ям безвкусни тревуляци, гадно ми е Crazy
Общо погледнато е това, днес ми е 5-ти ден
Мацки ,искам да ви кажа, че всеки нов зеленчук,особено салата ми идва като хранителен оргазъм за душата  Mr. Green, еййй

# 402
  • Мнения: 637
Пелагия, здравей Hug Бременей си спокойно и после след раждането , те чакаме тук Peace
Мимс, и на мен системата на Ковачева ми допада повече. Мисля, че другата лекарка Виргиния Георгиева си кара изцяло по нейните методи
http://www.georgieva.info/
Аз лично скоро разбрах за нея. Емилова е по-популярна сякаш.

# 403
  • Мнения: 145
Здравейте . И аз искам да започна от утре с вас 20 дневно плодиване , но нямам време да ви прочета малкия много , много крив и искам да ви попитам какво значи една порция плодове и какъв чай пиете . Мисля че мога да издържа сега правиг 3 дни детоксикация и я направих без проблем .
Ако някой ми даде инфо ще съм много благодарна , за да си напазаря днес необходимото и утре да съм с вас .

# 404
  • у дома
  • Мнения: 258
момичета, galana_s, Sunny, radosti и всички други - благодаря за подкрепата.
Днес със свежи сили - трети ден. Чувствам се много много добре!

 welcome на присъединилите се - зуза, сънчо! Успех на всички и хубав ден!!! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт