Плодове и чай с мед - 32 част

  • 39 739
  • 446
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 197
Успех на всички! HugЦял ден изкарах на едни банан и две ябълки плюс мнооого чай, но аз го обичам неподсладен...Тъй като много ми пада косата, бях започнала да пия Мерц, да го спра ли сега при плодуването или няма да даде отражение? Thinking
Ах, цигарите  #Cussing outЕми изпуших 5-6 днес, бях при приятелка на кафе, просто нямаше как...

# 61
  • Мнения: 3 695
green_ice, браво и от мен!  bouquet
Много окуражаващо звучиш за останалите!  Hug

# 62
  bouquet  bouquet  bouquet Blush Blush Blush
ВСИЧКО БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВАС...АКО НЕ БЯХТЕ ВИЕ...НЕ ЗНАМ...и на работа колежките ме подкрепят мнг...,но истината е че вечер 1-то нещо което правя е да влезна тук и да чета...
замених едното пристрастяване-храната с др...-този форум...
ВИЕ СТЕ АНГЕЛЧЕТА...  Hug Hug Hug

# 63
  • Мнения: 2 999
Добро утро плодоранки   bouquet

Надявам се настроението ви е добро и също така се надявам да отчетете много минуси на кантара  Hug

green_ice поздравления за страхотния резултат, а това с пристрастяването към форума е по-добрия вариант от храната.   bouquet

Стефка, всеки път при захранването се свалт килограми, ако следваш правилата - някои свалят повече, други по-малко, а трети не свалят но задържат резултата.  Hug Лично аз свалям.

Момичета днес ще плодувам -лунувам с вас. Сега за закуска грейп, после щ го мисля  обяда и вечерята Joy на кой плод да съм

Хубав ден   bouquet

# 64
  • Мнения: 3 695
Лунуването не ли само на вода? newsm78
Nightwish, аз лично ще спра всичко освен плодове, чай и малко мед. Бях се замислила за цитросепта и клеевата тинктура, които пия понякога, но като ще е прочистване, да е от всичко. Както си е по схемата на Лидия Ковачева за очистване на организма от токсини, А витамини на гладно мисля, че никак не е добре. Да не говорим, че няма да са ти нужни като ядеш плодове и чудотворния ефект на глада би трябвало да се отрази добре и на косата и изобщо на тялото.
А за мляко изобщо не мисля, че е подходящо. Вие ще си прецените, разбира се!  Важно е какъв ефект търсите - отслабване, пречистване или двете, а също и да се чувствате добре. Hug

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 09:30 от tini-mini

# 65
  • Мнения: 3 907
Нали можеше 100% сок натурален от магазина? Изобщо течности да са само. Аз си мислех да си взема прясно мляко днес за работата, но се отказах. Там вече става масленост, това-онова. И реших да си взема сок от банан. Или вече всичко съм омазала като го пия, как мислите?

# 66
  • Мнения: 197
Мисля, че сока от банан не е много голям проблем, разбира се, по - хубаво да е прясно изстискан вкъщи и бля бля бля ...Обаче аз съм против фанатизма в каквото и да било ...Пий си го спокойно, нали имаш нужда от сили за работата, не лежиш по цял ден на едната си кълка все пак  Naughty
Иначе за прясно мляко съм против, не само защото е мазно, може да бунтува стомаха , поне на мен така ми действа...

# 67
  • Мнения: 3 695
И аз имам един въпрос - трябва ли да се вземе очистително в началото на плодуването?

# 68
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Аз не плодувам, обаче днес се видях с един бивш колега, който е изкарал 20 дни на ябълки и чай и бях поразена от резултатите.
Ябълките ги ядял през два часа по една, а чаят - вместо вода и неподсладен. Нищо друго, за цигари, сокове, кафета и т. н. да не говорим!
Най-шокиращото е, че той беше диабетик на инжекции и имаше високо кръвно, и за него пиеше хапчета. Каза, че е спрял всички лекарства, кръвната му захар и кръвното налягане са в отлично състояние.
И е свалил 12 килограма за 20 дни диета + 10 дни захранване, като продължава да се храни основно по схемата за захранването.
Това е, просто исках да ви поздравя за чудесния избор. Аз другата седмица ще направя житната диета на Дънов и после мисля да пробвам и плодовете, такъв резултатен режим не бях виждала!

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 3
momi4eta otvorete starite tezi, 16,17,18 i vijte geri (PASSION) kakvo vi e pisala
NI6TO DRUGO OSVEN 4AI S MED, VODA I 800 GR PLODOVE VSI4KO DRUGO SA GLEZOTIIKI.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 3
I OSHTE NE6TO. NE SI MISLETE 4E KATO VI PISHE NA NATURALNIQ SOK OT MAGAZINA 100% TOVA OZNA4AVA 4E E TAKA. VSI4KO E HIMIQ
NAI- IZTINSKIQ SOK E TI DA SI GO NAPRAVISH VKUSHTI SUS SOKOIZTISKVA4KA.

# 71
  • Мнения: 152
Здравейте, момичета! Много ми е приятно, че намерих тази тема. Аз плодувам от 2000-та година два пъти годишно- през месеците март и август. Записвам се при вас, за да следя темата. Най - добрите ми резултати са: 16 кг, преди да забременея и 40 кг, свалени след раждането.

# 72
  • Мнения: 197
Zandalee , страхотни резултати! CrazyБраво на теб!!!  bouquet Hug

# 73
  • Мнения: 3 695
Zandalee, добре дошла! Супер резултати! thumbsup
Atanassia, съгласна съм с теб, но защо така на латиница и с главни букви (равносилни на крещене във форумите).  Naughty Simple Smile
Муза, браво на твоя колега. Имаш ли идея от книгите и режима на Лидия Ковачев ли се е мотивирал? Това е разликата на този режим с другите диети - че се постига здраве, а между другото и добра фигура!  Peace
Аз съм втори ден на ябълки и чай, чувствам се екстра, даже на тае бо ходих и противно на очакванията имах много сили.  Peace
Моята цел е прочистване от токсини и 2-3 кг, ако може, да изчезнат.  Praynig Много ми помага това, че споделих тук за намеренията си и на колегите и една приятелка. Сега няма начин да се отметна, а и не искам.  Laughing Захранването е доста трудна част за мен, като я докарам до там, ще трябва да внимавам.  Rolling Eyes
Стискам палци на всички, които са в кюпа и които се канят скоро да се включат!  fingerscrossed

# 74
Искам да попитам дали в тези 20 (или 10, зависи кой колко ги е карал) дни сте имали някакви прегрешения и какви са били те....Знам, че не е редно, но пък,..какво да се прави.. Sad

Общи условия

Активация на акаунт