Работещи майки 2006 - тема 19

  • 11 678
  • 312
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 241
Майра, Ваня браво на вас!  Hug

Герчо, как си ти?

Днес сутринта като пътувах за работа три пъти ни спираха за проверка, търсят явно някой, ама сериозно си беше. Завардени са всички пътищам които могат да те изведат от Смолян.

# 76
  • Мнения: 1 668
Ей ме на... Престраших се вече за новата линийка... Вчера ме гепи параноята дали всичко с бебето е наред и ходих да правя втори кръвен по никое време. Катето ме успокояваше, че хипохондрията при втора бременност не е толкова силна, ама като гледам как започвам май пак ще се гледаме с доки през 1-2 дни  Joy Joy Joy

# 77
  • Мнения: 1 336
Ей ме на... Престраших се вече за новата линийка... Вчера ме гепи параноята дали всичко с бебето е наред и ходих да правя втори кръвен по никое време. Катето ме успокояваше, че хипохондрията при втора бременност не е толкова силна, ама като гледам как започвам май пак ще се гледаме с доки през 1-2 дни  Joy Joy Joy
Това е първите 12-13 седмици, после ще видиш, че всичко ще е наред и няма да лудееш толкова  Hug Hug Hug

# 78
  • Мнения: 1 241
Голямо затишие е настанало тука. Къде сте всички?

Днес времето е страхотно, едно слънце е напекло - само за разходка. Планувам да си тръгна малко по-рано от работа, да взема Гергана от ДГ и да се разходим малко. Липсват ми разходките.

# 79
  • София
  • Мнения: 12 554
Голямо затишие е настанало тука. Къде сте всички?

Днес времето е страхотно, едно слънце е напекло - само за разходка. Планувам да си тръгна малко по-рано от работа, да взема Гергана от ДГ и да се разходим малко. Липсват ми разходките.

Тук съм. Но работя и съм се подула от рев. Избяга ми музата за писане Cry

# 80
  • Мнения: 1 241
О, Нана вие сте цедката на гадните новини.  Cry Ужасно е!  Hug

# 81
  • Мнения: 1 668
Нана, какво е станало?

Аз едно обръщение ще направя.
Мили колежки от офиса и бивши такива, които ме шпионирате тук... Изключително глупаво е да обискляте из форумите да издирвате някого, още повече да разнасяте клюкини. Знам, че съм ви трън в очите, пирон в гъза и квото друго се сетите, но айде моля ви малко да успокоите топката и да си гледате собствените проблеми, деца и т.н. и да не се интересувате от това кои бременее и кой не. Ако влагахте толкова старание в работата си, колкото сте вложили да ме откриете със сигурност щяхте да постигнете много в живота. Не се притеснявайте толкова кой ще ми седне на стола - стола ми не е вакантен и ще си работя през цялото врема, както и при първата бременност за съжаление или за радост. Ще обявя хубавата новина САМА на всички когато и както преценя. Ако мисълта, че не знаете датата ви кара да си загубите съня ще ви кажа, че това ще е денят, в които лекарят ми потвърди бременността - тоест някъде през другата седмица. Ако имате някакви други лични драми, свързани с моето бременеене, моля да ме уведомите.

# 82
  • Мнения: 1 584
Нана Hug

Гер4о,  Shocked И оттам ли бе ooooh!

Моята първа седмица мина добре. За учудване Ясмин реагира повече на промяната, отколкото Ноеми. Та по няколко пъти на ден ми се налагаше да обяснявам защо мама трябва да ходи на работа. Ама тя Ясмин си е станала една Защотка в последно време ..не е истина. Всчка втора дума е Защо Crazy

Дю, как си ти?

# 83
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана, какво е станало?

Просто днес писането на една новина и една снимка ме разбиха психически и емоционално. Много рядко за всичките години откакто работя съм си позволявала да отключвам съзнанието си именно заради това, което стана днес. Но просто не успях да се овладея.

Ще ви пусна линка

http://dnes.dir.bg/2009/02/06/news3964436.html

http://dnes.dir.bg/2009/02/06/gallery3964436_1.html

# 84
  • Мнения: 1 241
Герчо, хубаво им каза. Как всеки най-обича да гледа в чуждата паница?

Майра, аз съм добре, но все още ми става лошо в късния следобяд и вечер. Надявам се да мине след 2-3 седмици. А иначе и Гергана е станала голяма Защотка!  Laughing Понякога така ми писва, че отговарям: защото завършва на О или защото така. Но тя също на мен ми отговаря със защото така.

Нана, аз още одеве видях снимката. Ужасно е!  Cry

# 85
  • София
  • Мнения: 12 554
Герчо, хубаво им каза. Как всеки най-обича да гледа в чуждата паница?

Това е защото собственият им живот е прекалено скучен  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 1 584
Понякога така ми писва, че отговарям: защото завършва на О или защото така.

И аз така Laughing Ама тя ми отговаря - Нееее, не завършва на О Laughing

а иначе много сладко се е научила да казва немско Р Heart Eyes И явно всекидневното ходене веднага се отрази - всеки ден има нови думи и изрази на немски Simple Smile

# 87
  • Мнения: 2 109
Nana Hug az ne bih izdyrjala na tvoe mqsto.



# 88
  • Sofia
  • Мнения: 849
Гер4о, изкефи ме максимално!
И при мен го има този момент с шпионирането, но вече не ми пука!!! Mr. Green

# 89
  • София
  • Мнения: 12 554

Кали много е трудно, няма да лъжа. Особено в такива ситуации. Но това е не само работата ми, това е съдба. Всеки е роден да се занимава точно с определено нещо. Моето е журналистиката. Но понякога доста горчи...

И за да се донатръшкам - Кало ми е болен. Сега го е прегледала една педиатърка у нас. Гърдите чисти - ама пусто синусите или там кухините, където ще са синусите - пълни със секрети. Та сега Клацид. Моля ви кажете ми има ли ли сте кофти ситуации точно с този антибиотик?

Общи условия

Активация на акаунт