Name it

  • 24 841
  • 223
  •   1
Отговори
# 135
  • софия
  • Мнения: 25 675
Angel_Dust, имаше подплатени дънкови якенца, модел: тип бомбер, които според мен стават за пролетта. Буба ги беше снимала. На живо изглеждат доста по-добре.

# 136
  • София
  • Мнения: 44 245
ммм мерси - видях го сега нагора, дано има 102 р-р, ще се опитам да стигна някак тези дни до там Simple Smile)))
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328735&pid=10280009 такова нали и следващото...или те са зимни...

# 137
  • софия
  • Мнения: 25 675
Да, но от следващото не знам дали имаше Simple Smile Дънковите не го разглеждах като размери, но имаше доста.

# 138
  • София
  • Мнения: 44 245
а те са 20-тина лв нали...нещо такова пишеше?
ами ще отидем значи...ще накарам мъжо евентуално да ни закара - то как е работното време - събота-неделя? вечер?

# 139
  • софия
  • Мнения: 25 675
Да. Деси така беше писала. Работи и събота и неделя. Бях проверявала какво е работното време, но не го помня newsm78 Ние в събота бяхме там към около 7 и си беше отворено.

# 140
  • София
  • Мнения: 44 245
  bouquet
благодаря ти Simple Smile

# 141
  • Мнения: 592
Здравейте момичета,днес ходих до Хита.За децата няма нищо нова.
Има получени джинсови сака,дамски,пак на Vero Moda.Цветовете са като на коженките якенца-лилаво,оранжево,зелено.
От якенцата имаше получени белички,невероятни са,аз си купих-показвам снимка.
За джинсовите сака,ако някой иска като ходя ще снимам,аз не си купих защото не си падам по дж.сака иначе не са лоши.
Ето мойта придобивка,много готино Wink
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=338707&pid=11037152
На снимката не изглежда много добре,но всъщност е много мека кожа и на моите нови пролетни бели ботушки стой супер.Искам топло време.....

# 142
  • София
  • Мнения: 44 245
сладко изглежда...
мен мъжът ми утре или в неделя ще ме закара, че нещо сама няма да се оправя до там....
та случайно забеляза ли има ли детски момчешки якенца останали....
то аз за първи път ще ходя така че вс ще ми е ново Simple Smile)))

# 143
  • Мнения: 592
Имаше няколко ,днес ги погледнах.Май ви ги бях снимала,но не съм гледала какви номера са.Бяха на закачалките при дамските неща-сака,якенца.Там ги търси.Те днес пак ще получават стока,може нещо да се появи(аз ходих сутринта а те зареждат вторник и петък следобяд)
Тези белите якенца ги получили във вторник и днес аз и майка ми купихме последните 2-ве.Кога са ги видяли хората,кога са ги изкупили.Нещо съм пропуснала.

# 144
  • софия
  • Мнения: 25 675
Бубе, със здраве да си го носиш и ново да си купиш  Wink Hug

# 145
  • Мнения: 592
Благодаря ,звънченце.И вие да сте здрави Hug

# 146
  • София
  • Мнения: 44 245
ммм супер, много ти благодаря Simple Smile  Hug Hug  bouquet

# 147
  • Мнения: 592
Angel_Dust само да ти кажа,че магазина не е някакъв лъскав,да не останеш разочарована.Според мен си е нормален м-н,по добър от др.1 левче.Но някой от момичетата тук бяха разочаровани.
Иначе пук е хубаво,че можеш спокойно да си разглеждаш,да пробваш някое сакце или якенце,няма лудница.
Поздрави и дано има нещо и за момченцата,аз нали пусто все за моми гледам Wink

# 148
  • София
  • Мнения: 44 245
да, предполагам, нали пускахте снимки как изглежда...чесно казано все едно ми е магазина какъв е, ще се радвам ако намеря нещо подходящо, качествено и на страхотна цена, че като гледам някакви шушлячета с мрежичка или  памучно платче за подплата по 70-100лв и лошо ми става Simple Smile))

непременно ще се похваля ако   намерим нещо Simple Smile

# 149
  • София
  • Мнения: 44 245
А само дрешки ли продават или и обувчици? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт