Name it

  • 24 817
  • 223
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 44 129
nikita_gd - така е този магазин, предимно имат дрешки до годинка, има и за по-големи, но малко и единични неща...но вероятно , който може да ходи редовно ще намира. Иначе там не са на така ниски цени както в хита, със сигурност, там няма и да намериш дънки за 10 лв Wink
Иначе за люлинският - и там дънките са доста плътнички, не са от тънкият дънков плат, който да е пролет- лято, ми са си стабилни дънки, за номера не мога да ти помогна, че все пак мина време от както ходихме.....но дси бяха по 10 лв дънките.


А съвсем извън темата, но в детският спридер имаше приятни пролетни нещица на доста добри ценички Wink

# 181
  • Мнения: 592
Никита днес ходих до Хита,но честно казано не разглеждах дънките,т.к.вече нали ги имаме а аз все дебна за нова стока.
Иначе това което мога да ти кажа е,че нещата започват от 92,няма по малки.Всичко е по 10 лв и дънките и поличките.Полички имаше,но не видях размера,има и от всички дънки,но също не съм гледала какви размери.Май мернах от тези дънки до колянцето имаше мънички.
Иначе на другите момичета да кажа,че няма нищо ново.
Поздрави на всички

# 182
  • Мнения: 1 650
Дтнките ги има почти всички размери и в евроленда в Керамик центъра на Сливница и Света Троица.

# 183
  • софия
  • Мнения: 25 478
nikita_gd, Exit е старото име на Name it. Peace

# 184
  • Мнения: 135
nikita_gd, Exit е старото име на Name it. Peace

Не съм знаела .Благодаря bouquet

Цитат на: Angel_Dust link=topic=367315.msg10772746#msg10772746 date=1238771273
А съвсем извън темата, но в детският спридер имаше приятни пролетни нещица на доста добри ценички Wink
[/quote

Имаш предевид магазина до Jumbo li ?

# 185
  • София
  • Мнения: 537
харесвам дрешките на name it, за малките като нас наистина няма много избор... Crossing Arms

# 186
  • Мнения: 2 232
Здравейте, може ли снимки на тези дънки(които стават за момчета)?Доста сме далеч от там и не ми се ще да се разхождаме напразно.Та моля ви дайте някоя снимка.

Аз днес открих този склад в Софияпрес, доста голям избор имаше на всякакъв тип дънки, даже не можах да разгледам и 1/2 от тях, всички обаче бяха по 30лв., някои и повече....Изобщо имаше доста  дрешки, днес зареждаха, за това и не можах всичко да разгледам, но поне го открих и добих представа какво има и  за цените също...

# 187
  • Мнения: 60
Цоп и аз при вас!Чета и се ядосвам,че все стигам с мъж ми до Хит-а,а той въобще не ми дава да влизам в тоя"буклучарски"магазин!Та и аз ще взема да се престраша да се откарам до там,че много ме запалихте! Wink

# 188
  • София
  • Мнения: 537
момичета а в скалада зад софия прес има ли дрешки за 74 размер ? newsm78

# 189
  • Мнения: 2 232
момичета а в скалада зад софия прес има ли дрешки за 74 размер ? newsm78

Дa , имаше докъм 80р. избор голям.За 2-3 годинки почти нищо нямаше

# 190
  • Мнения: 135
момичета а в скалада зад софия прес има ли дрешки за 74 размер ? newsm78

Има и на пл.Македония до 80р голям избор

# 191
  • София
  • Мнения: 537
утре мисля да ида, то е срещу нас точно и ще разказвам после Simple Smile

# 192
  • Мнения: 2 730
момичета а в скалада зад софия прес има ли дрешки за 74 размер ? newsm78

Има и на пл.Македония до 80р голям избор
Моля ви ореантираите ме къде по точно е този магазин на пл.Македония,че няколко пъти се споменава в темата а не се сещам къде е

# 193
  • Мнения: 1 650
Вчера купих на Никол 2 блузки с къс ръкав едната в розово, другата в зелено, по 4 лева. Страхотни са, мога да ви пусна и сними ако искате.

# 194
  • Мнения: 2 730
Вчера купих на Никол 2 блузки с къс ръкав едната в розово, другата в зелено, по 4 лева. Страхотни са, мога да ви пусна и сними ако искате.
ами искаме да и да кажеш от къде ги взе толкова евтинко

Общи условия

Активация на акаунт