ФЕВРУАРСКИТЕ геройчета упорито увеличават своите бройчета

  • 11 955
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 529
Гея, аз така изхвърлях в родилния дом. Помисли си едно време като не е имало помпи как майките ни са цедили на ръка под душа ... И още, в никакъв случай не го приемай трагично, защото емоциите влияят много на лактацията и можеш да си навредиш на "млекопроизводството"! Мен ме боля също от едната страна повече, даже остана леко по-твърда едната половина на шева, но с времето почти се заличи разликата. Това, че те придърпва е възможно да са леки сраствания, които са си неизбежни, но не са фатални. Все пак помисли си колко слоя кърпеж е това. Не спирай да се движиш въпреки придърпванията и, разбира се, за всяко нещо си тормози доктора!

Дидерончо, ти май наистина се престараваш  Simple Smile Аз по принцип препарати за пода и мебелите много не използвам, само влажна кърпа и оставям отворено, за да изсъхне много добре  Wink И само веднъж така  Rolling Eyes
   

# 286
  • Мнения: 242
ДОБРО УТРО И ОТ МЕН Hug
Днес ще ми е последния мохабет с вас,затова реших и да пусна новата тема,в която се надявам отново да има мощен бебевалеж Mr. Green

# 287
  • Мнения: 71
Днес в 21 r 30 ч. се роди бебо Михаил - 4300 ГР., 51 СМ. на Мама Малката Бухтичка newsm10 newsm10 newsm10 newsm44 newsm44 newsm44!   Hands Clap  Hands Clap newsm81 newsm81 moresmile

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 00:07 от малката бухтичка

# 288
  • Мнения: 3
Здравейте бъдещи мами!
Аз съм "девствена" по отношение на постване тук, но ще се радвам да ме приемете във вашите редици. Чакаме момиченце на 25.02:-)
Вече не остана, аз ще ставам мама Grinning

# 289
  • Мнения: 95
Дани намери ни в новат тема.....http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=368752.0    добре дошла

Общи условия

Активация на акаунт