С какво се занимавате през седмицата вкъщи - вечер?

  • 5 583
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 7 039
Играем на Мемори, на играта "Змии и стълбички" (в момента му е любима), домино, Черен петър. Рисува в книжки със шаблони или оцветява, непрекъснато купувам и книжки със стикери. Понякога давам шишарка и кестени(събрали сме много) и ги оцветява с лак за нокти. Често играем театър с животните му. Свалям му и разни задачки от тук:http://www.krokotak.com/sp/i/2009010400123, детето много се радва когато трябва да открива разликите между двете картинки. Много обича да играе и с октопода с пластелин на PlayDoh. Легото и мозайките също са любими. Вечер четем книжки или енциклопедии за животни. Когато съвсем нямам желание за никакви игри му пускам диск.

# 76
  • Мнения: 2 110
Дъщеря ми обожава да и чета приказки. Имам рекорд в четенето ,веднъж реших да видя колко ще издържи .Е ,аз прегракнах и се уморих ,а тя щеше да заспи след 2 часа чете на приказки.

# 77
  • Мнения: 299
Дъщеря ми обожава да и чета приказки. Имам рекорд в четенето ,веднъж реших да видя колко ще издържи .Е ,аз прегракнах и се уморих ,а тя щеше да заспи след 2 часа чете на приказки.
Моите като тръгна да им чета ми казват , че сега е време за спане и никакви приказки и песни - притеснявала съм ги.  Shocked

# 78
  • Мнения: 1 632
Моите като тръгна да им чета ми казват , че сега е време за спане и никакви приказки и песни - притеснявала съм ги.  Shocked
Laughing

Общи условия

Активация на акаунт