САМОКОВЧЕТО малко на тати помага с чашка винце в ръка:)подарък за мама да стяга!

  • 8 550
  • 308
  •   1
Отговори
# 255
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Блясък го гледам от немай къде, иначе и мен хич не ме кефи. Някога.....преди около 5-6г. баба ми беше луда по него ooooh!

# 256
  • Мнения: 577
Та като се замисля защо ли плащаме за сателит. АМа пред мъжа ми нон стоп щракам каналите.  ТВ го пускам да ми говори и малкия да гледа рекламите е от време на време хвърлям поглед.

Блясък се конкурира с дързост и красота не знам дали не са им на равно сериите 3хил и нещо си

# 257
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Поли и М се замисли защо дава пари за Булсат, при положение, че с нета ни върви и кабелна, а аз гледам само Нова Crazy

# 258
  • Мнения: 3
newsm24 newsm26 newsm24
ееее нали знаете че съм от нощните птици Laughing

# 259
  • Мнения: 4
Добро утро -мами поспалани.

# 260
  • Мнения: 3
ДОБРО УТРО !!!!!
от мен закуската Hug

# 261
  • Мнения: 70
ех Мая,
как успяваш - не знам
вечер последна
сутрин първа

научиме

# 262
  • Мнения: 3
ееее не съм първа
Бубето е по ранобудна
аз се забавих ,защото правих  закуска Laughing

# 263
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Скъпи момичета!От все сърце благодаря за страхотните пожелания и подаръци! HugПочерпете се за здраве на моето момче!
 

Вчера не можах да се добера до компютъра,но днес качих няколко снимки от роденият ден на Слав в албума ни.Всичко мина добре,гостенчета и рожденик останаха доволни,аз им бях подготвила различни игри с награди,те се налудуваха,играха и в компютърни игри,хапнаха торта с пирати,на края никой не искаше да си тръгва.

# 264
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Таничка как си се сетила за това с рязането на награди....браво Wink
Аз тъкмо приключих с хигиенизирането и като се събуди Бандита излизаме Mr. Green

Ще помоля всички "нови" мами, които не виждат именатаси на 1-ва стр. да ми пратят данните си на ЛС, за да ги добавя в новата тема.
А кръчмарката ни (Ани) да не се скътава и да дава ново заглавие Naughty

# 265
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ей къде сте всички днес newsm78
Ние направихме една хубава разходка, Ники ходи цели 2ч. как издържа това дете направо му се чудя Thinking Пуснах го по пясъка.....колко пясък изяде, не е истина. Иначе започна със събирането на мидите и рапаните ooooh! За утре ще сме по подготвени и ще си вземем пражните играчки.
Отивам да лягам до него, че и аз се изморих Crazy

# 266
  • Мнения: 68
ЗДРАВЕЙТЕ,ние вече сме по-добре.Аз току що се прибирам и сядам да smile3529 и  smile3523 ,защото понеделник приближава,приближавам се и до мечтата да  newsm01 Joy Joy Joy

# 267
  • Мнения: 3
ХАЙДЕЕЕЕ РАКИЕНО ВРЕМЕ newsm53 smile3521 smile3521

# 268
  • Самоков
  • Мнения: 561
Мая, страхотни деликатеси.  Hug

# 269
  • Мнения: 68
браво МАЯ,точно на време-да взема тъкмо и малко почивка,че вече само "А","Б"и"В" са ми пред очите  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт