САМОКОВЧЕТО малко на тати помага с чашка винце в ръка:)подарък за мама да стяга!

  • 8 553
  • 308
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
мммммммммммммммммммммммммммммммммммммммегати вкуснотията lalalala beer2

# 61
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз щесе задоволя само със салатата Mr. Green
Ели, Ники все още си яде всичко, но от време на време проявява характер и отказва. Но това е само от време на време Naughty, иначе е както казва М "като циганска торба" Mr. Green
Ще бягам да чистя и след малко съм тук.
А къде се губите всички днес бе хора Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 22
Ами Силве тук времето при нас е горе-долу поносимо и приятно за разходки предполагам че всички са на вън и се възползват ние също излизахме преди малко Peace

# 63
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ясно, значи днас аз ще пазя темичката, че при нас ту вали, ту спира.... Май само до магазина ще се разходим довечера Confused

# 64
  • Мнения: 18
Привет и от мен!
И ние след малко като хапнем ще поизлезем на вуздух. Дано не е лъжовно това слънчице навън.

Силве, Сл.Бряг изглезда много тъжно през зимата (ако не се лъжа снимките ви са оттам?)

Момичета, кажете къде да си занеса едно палто на химическо чистене? Някъде в Самоково май имаше приемен пункт, но не ми се е налагало да ползвам до сега.

# 65
  • Мнения: 141
Спарки химическото чистене в Самоково е зад механо техникума,точно срещу входа на ДГ Wink
Времето наистина е чудничко-ние се разходихме до болницата и обратно пеш,Ачо си вървя почти през цялото време сам Grinning

# 66
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аааа Искре, супер си е да ти кажа. Как да пусна лятото Ники да си обикаля на площадчето пред Кубан.....та аз само за 5 секунди ще го изгубя ooooh! Много е спокойно, вечер се чува морето, а сутрин като изляза на терасата да пия кафе гларусите ми пищят..... Laughing

# 67
  • Мнения: 22
Химическо има и малко под входа на бърза помощ точно до него мисля че има фитнесзала.До колкото знам го карат на София на не се чака много.

# 68
  • Мнения: 18
Мерси, Меги сега се сетих че точно там съм виждала химическо...
Силве, със сигурност спокойствието си е предимство с малкото дете

# 69
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Айййййййййй заваля сняг при нас Crazy

# 70
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ааааа не може така, мен като ме няма се скъсвате да пишете, а аз като се появя.....сама си веся тук по цял ден Crossing Arms

# 71
  • Мнения: 0
здравейте и от нас!!!и ние използвахме хубавото време днес! 1swing
а следобяд както обикновено готвене и т н !а вие какво правихте днес?силве вали ли още?ще има снежни човеци
от понеделник го дават хубаво и ще се разхождаме newsm10 newsm74
аз да ви питам кога са следващите големи намаления от ларедута

# 72
  • Мнения: 0
хайде да се почерпим за да се сгреем
   

# 73
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А то тук сняг не се задържа. Цял ден вали дъжд, обърна го по едно време на сняг и пак дъжд. А в Несебър сняг даже не е валяло.
Моя хубавец пак заспа Party
Почерпката мн ми харесва, та се чудя.....дали да не си сипя едно не виртуално Thinking

# 74
  • Мнения: 0
аз си сипах хайде наздраве пък.................................... Wine Glass cheers baloni

Общи условия

Активация на акаунт