1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 10

  • 24 168
  • 441
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 7 914
Сега виждам че има тема за любимият ми сериал  Hug
Момичета има ли някъде в нета, където да има сериите в началото?
Аз го гледам откак Шехеразада търсеше пари за сина си и Онур й направи предложението, но предполагам, че съм пропуснала сериите в началото. Моля ви ако ги има някъде, кажете да си ги изтегля  Praynig

Божествен, уникален, фантастичен, приказен филм Blush Не знам дали съм гледала по-завладяващ сериал от този, направо не мога да изчакам до понеделник  ooooh!
погледни първа страница -  доста инфо има Peace

# 406
  • Мнения: 1 558
Мнооого тъжна серия smile3518Как можаха всички да се обърнат срещу Онур?Керем май само чакаше удобен случай.Егати приятеля Crossing ArmsТази Мелек е страшна,много ме изкефи.Само не разбирам тази Периде,защо Онур трябва да плаща за грешките на баща си?А пък този Али Кемал е такова мекотело,и той не знае къде го сърби smile3511 smile3515

# 407
  • София
  • Мнения: 10 858
мерси  Hug Embarassed аз от нетърпение изборзах  Blush

# 408
  • София
  • Мнения: 547
много ме дразни и мене али кемал - апсолютен плужек Close ми да решава вече с коя ще е Crossing Arms
много силна серия Crazy
а аз си мисля че периде няма да увещава шехи - нали и двете са на едно мнение Thinking
момичета, как ще искараме до понеделник?

# 409
  • Мнения: 7 914
момичета, без да искам избързахи пуснах новата тема - пишете в тази тема до 30 страница, ако искате Blush Blush Blush
 Blush
моля, за извинение Embarassed Embarassed Embarassed

# 410
  • Мнения: 7 914
nelii75, chiquita, krasimirag, ViKsSi, jfjallen, TraYkovA, petias76, Isolde, zlatina19951, galika81, didiela, ani_tka, cvetalina, Zhiki, Viliiv, MAMESA, nati0, zayak3, kami69, еrika., red_heart, nelvit, biberon4o, Терна, gvendolin_7, Archea, novo mame, *hrisy*, kristis, mispis, elij, iliqnna, fofik, Koeva, labrex, sakrovishte (+ 14 Скрит/и) и 26 Гости преглежда(т) тази тема.


 Whistling

# 411
  • Мнения: 12
Дайте линка към новата темаа Wink Wink

# 412
  • Мнения: 2
Въпрос към Звездичка......
опитах да разбера какво означава думата ЛУЗЪР но не намерих сносен отговор
Би ли ми обяснила моля те ...   newsm78
за да разбера дали му подхожда на Керемчо ....
Благодаря   bouquet

# 413
  • София
  • Мнения: 547
лузър значи загубеняк
керем и али кемал си поделят титлата Simple Smile

# 414
  • Мнения: 12
Ах този Али Кемал...2 жени държи под напрежение...жал ме е малко за Джансел,сама ще си отглежда детето,но за Фьосун повече.

# 415
  • sofia
  • Мнения: 56
мисля че тая дума загубеняк е слаба за него, нещо по силно требва да се измисли

# 416
  • Мнения: 1
Все си мисля че Фюсюн ще се оправи.Незнам защо имам такова чувство.Нали трябва някой да тормози бабка дедко и Алито.

# 417
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Язък, че Керем е толкоз хубав  Tired
Мерси, ако и това се казва приятел! Дори брат го наричаше!
Вярна е приказката, че най-близките, най те нараняват.

# 418
  • Мнения: 959
Еййййййййййййййй, какво ми нападате Керем newsm43, а?  Joy
Какво даправи човека е обсебен от Шехи (ми, тя е голяма `убавица). Силно се надявам скоро да се осъзнае, щото и аз, вече му се ядосах. Crossing Arms

Иначе, по серията...не ми хареса ама хич....пак се скъсах от рев...
...тъжна гледка беше Фусюн, преди операцията...въпреки егоизма си, мислеше за децата - как, кое къде...скъса ми се сърцето като каза, че малката няма да я помни...ама съм си такава сантиментална  cry

Ядосана съм на Шехи.....не може пък, чак толкова да е глупава, значи...колко неща се опитаха, да направят враговете им, досега трябваше да е наясно, що за човек е Онур... Crossing Arms

За Али Кемал, какво да кажа...безхарактерен е много, би могъл да подкрепи Фусюн, без да се връща при нея---жал ми е за Джансел....

# 419
  • Мнения: 7 914
Въпрос към Звездичка......
опитах да разбера какво означава думата ЛУЗЪР но не намерих сносен отговор

е загубеняк, човек, който всичко е загубил и човек който нищо не може да направи от живота си... затова някак си не мога да вържа керем за лузър Blush

Общи условия

Активация на акаунт