Загубих бебето си в 26 г.с.

  • 10 805
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
Аз също се включвам в списъка на пазарджишката касапница - на 18.07 родих мъртвото си момченце в 25 г.с. в болница Хигия. Отговор на " Защо?" - " Не знам"   newsm61. Моля се след няколко месеца да видя отново двете чертички, но също така се и моля да не срещна пак пазарджишки лекар.
Илияна, моля те дай информация за д-р Корсемов. Аз нямам сили да стъпя в същата болница дори и за преглед. А наистина имам нужда някой кадърен и съвестен лекар да ми вдъхне малко кураж, за да мога да продължа напред.

# 46
  • Мнения: 1
Доктор Видев е моя лекар. Невероятен специалист и страхотен човек, познавам го от доста години, преди месеци ми се наложи да потърся неговото мнение, оказа се че ще се наложи оперативна намеса, откриха ми Рак на шийката на матката, и затова по спешност ме оперира в Пазарджишката болница " Света Екатерина" ..от тогава каквото и да ме тревожи се обръщам към него, получавам необходимото внимание, благодарна съм му..че ми помага. Желая му дълги години да реализация и много здраве..

# 47
  • Мнения: 1 170
Много съжалявам за загубата ви, момичета Cry .
Всичко се преодолява, трудно е, тежко е, не се забравя, но се преодолява. Има страх, но има и голямо желание за рожбичка.
Причината ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да се търси. Дори да не се намери (което, явно се случва нерядко), то поне се изключват други причини. При мен така и не разбраха защо се е случило (проблема, който имаше бебчо не е от често срещаните и съответно нямаха много данни по въпроса). Преди/при следващата си бременност направих де що имаше изследвания и прегледи. Та каквото можах, отхвърлих като причинител на проблеми. Пак е нещо.
Сестра ми има два спонтанни аборта в ранни седмици. Първия път беше "нормално е, случва се на всяка втора жена, не се повтаря". Е да, ама се повтори и тогава тръгнаха да търсят причина Tired . Откриха я, де (3-тата подред лекарка) и сега си има живо и здраво момиченце.
Не съм сигурна към кого точно исках да се обърна, но исках да споделя, че винаги идва слънце след дъжда и на всички ви пожелавам най-искрящите слънца Hug

Danielkka , не знам дали ме помниш, но много се радвам да видя линийката в подписа ти. Пожелавам ти една много безпроблемна бременност с един прекрасен резултат  bouquet

# 48
  • Мнения: 3 637
Polly-Wolly,ника ти ми е много познат,но в момента конкретно не се сещтам.Благодаря ти за топлите думички. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт