помощ,все едно някой ме души...

  • 2 849
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 494
????????? Не разбирам какво имаш предвид, но по- добре ходи на лекар

# 31
  • Мнения: 41
momi4eta,blagodarq na vsi4ki,mnogo ste dobri4ki Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 929
Как си? Аз се чувствах така в края на бременността. Като тръгнех да си взема въздух, все едно в средата някой спускаше стена и въздухът спираше дотам. Обикновено се чувствам така и извън бременността, когато съм в задушни помещения, когато е малко пространството, в което се намирам, когато съм притеснена за нещо. А докато бях бременна, последния месец имах чувството, че едното краче на бебето ми е в гърлото. Така го усещах до края, докато родих. Не съм споделяла това с доктора, нито съм си правила извънредни изследвания. Просто смятах, че е от тежестта на корема, от това, че някои органи вероятно са притиснати и това ми създава дискомфорт. Но теб не те съветвам да стоищ безучастно и да не потърсиш мнението на лекар. Притеснява ме малко това, че ти се притесняваш за бебето си, че може нещо да не наред. Редно е да отидеш на преглед, дори ако е само, за да се успокоиш.

# 33
  • София
  • Мнения: 39 771
Видях темата ти за свекървата. Явно е на нервна почва. Консултирай се с лекар.

И, моля те, пиши на кирилица.

# 34
  • Мнения: 28
Според мен нервички или хормоните.Аз съм така от наколко месеца.Единственото ми спасение е разходката

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Мисля,че е на нервна почва-консултирай се с лекар

# 36
  • Мнения: 2 960
Най- добре се консултирай с доктора си,но може би е от притеснение колкото и да казваш,че не се притесняваш Simple Smile
аха,нервите са най-вероятно Peace

# 37
  • Мнения: 1 565
Реших да ти отговоря, макар толкова дни по-късно. Ако все още чувстваш че нещо те души, пробвай да махнеш сутиена и да облекчиш дрехите си около корема. Не знам с какви дрехи ходиш, но може и да ти стягат. Ако пък вече ти е минало това неразположение много ще се радвам че е било нещо временно. Успех!

# 38
  • Мнения: 1 322
И аз си мисля, че е от нерви.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Обърни се към лекар.
Може да е и психосоматично, но може и да има нещо - излишната предпазливост по време на бременност е добродетел.
Абсолютно.Аз щях да пиша същото.Успех,не се тревожи излишно.Почивай повече и прави любимите ти неща.Пусни си хубав филм,разходи се.
Леко раждане.    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт